Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

faina ideja-sijonas-skraiste... lotuliukas.gif
manau verta megzti bus 2-viename,jei rimtai,tai svarbu kad toks sijonas nestorintu,nes eina gana ryskios juostos,bet man juostos patinka... thumbup.gif taip kad jei nori,tai as pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Sakot gali storint?
Kazkaip apie tai nepagalvojau... O jeigu imt panasiu atspalviu, tik skirtingo storio siulus gal nestorintu?

Siaip jei storins, tai beda, nes ir taip idealia figura deja kol kas pasigirt negaliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2009 10 27, 16:53)
Sakot gali storint?
Kazkaip apie tai nepagalvojau... O jeigu imt panasiu atspalviu, tik skirtingo storio siulus gal nestorintu?

Siaip jei storins, tai beda, nes ir taip idealia figura deja kol kas pasigirt negaliu blush2.gif

nu ale grazus visai tas tavo nusiziuretas sijonukas - tik kad tikrai gali storinti - as turiu toki platejanti vilnoni, bet ne dryzuota - tai storina jis, gerai, kad pati nestora, tai dar visai su velniu ziurisi.
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2009 10 27, 18:42)
Turiu toki klausimeli ax.gif
Mastau apie toki sijona:
Patinka man labai modelis, bet niekada gyvenime nenesiojau tokiu sijonu - visa laika nesiojau tik trumpus, o dabar kazkaip i ilgesnius vis pradejau dairytis...
Kaip manot - ar vertas demesio sis sijonas? blush2.gif
Ar graziai ziuretusi tamsiu kokiu nors spalvu? Labai noreciau tokio, bet tamsaus ir gal siek tiek siauresnio...
Labai labai prasau jusu patarimo 4u.gif
Kaip manot - kokios spalvos ziuretusi graziai? Ar is viso negrzaus jums sis modelis unsure.gif



čia apie šitą g.gif
user posted image
va kaip būna gyvenime o aš maniau kad čia man vienai taip. tik aš visą gyvenimą nešiojau labai labai ilgus o dabar jie jau trumpėja doh.gif
manau kad labai gražiai žiūrėtūsi koks juodas arba ruda kaip šokoladas, dar šiemet ant bangos alyvinė jam irgi tiktų o tamsios spalvos tai nestorina viskas bus gerai drinks_cheers.gif . O siaurinti gal ir nereiktų taip gražiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 28 spalio 2009 - 08:18
user posted imageuser posted image
Atsakyti
sveikos merginos. noreciau paklausti ar man is tokios staltieses ziuretusi moherinis sijonukas, ar nelabai?
user posted image
Atsakyti
Manau, kad ziutetusi ax.gif
Atsakyti
man tai toks nieko, kaip sios sukneles,tik siuliukus parink plonesnius ir splavyte mirksiukas.gif

Atsakyti
aciu merginos.
QUOTE(Jollyk @ 2009 10 29, 14:19)
man tai toks nieko, kaip sios sukneles,tik siuliukus parink plonesnius ir splavyte mirksiukas.gif

butinai keisiu ir siulus ir spalva smile.gif cia buvo tik rasto mokinimasis ir senu siulu sumezgimas smile.gif
Atsakyti
laba,prisiziurejau graziu dalykeliu ir nusprendziau papuosti savo panele,stai kas gavosi user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgjtaaa: 04 lapkričio 2009 - 23:10
QUOTE(jurgjtaaa @ 2009 11 04, 23:08)
laba,prisiziurejau graziu dalykeliu ir nusprendziau papuosti savo panele,stai kas gavosi

na thumbup.gif gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Loresta - viskas gerai gausis- tinka visi servetėliniai motyvai.



jurgjtaaa - manau panelė labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti