Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

ir sagdo sijobuku mielai pasipuosciau wub.gif nerealus..
gal rasteli galima butu? dar niekur nemaciau sito rastelio.. blush2.gif
Atsakyti
Kad cia labai paprastas rastelis 1g 1u 10g 2 sumegzt i kaire 2 i desine 10g 1 u,cia mezgiau dukrai penkiametei dariau 9 raportus ,i virsu siaurinant kas 15 eiliu ax.gif
Atsakyti
Na va, pagaliau rodausi pirmąjį servetėlinį sijoną:
user posted image
Atsakyti
Va ir mano žadėtas sijonas, pagal VS schemą

user posted image

Siūliukai Smyrna vilnelė, sunaudojau beveik 3 lamuoliukus. Smagiai nėrėsi ir apsivilkusi gerai jaučiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Niu, gražu be galo. Bet Smyrna tokie plonyčiai, jei iš vieno siūlo nėrei, tai medalis tau 4u.gif Ir tradicinis mano klausimas apie šitą sijoną, su vienu ar su dviem užmetimais viskas nerta? Reikės man to sijono pavasarį būtinai, gal jau figūra bus apynormalė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 10 19, 09:11)
Niu, gražu be galo. Bet Smyrna tokie plonyčiai, jei iš vieno siūlo nėrei, tai medalis tau  4u.gif  Ir tradicinis mano klausimas apie šitą sijoną, su vienu ar su dviem užmetimais viskas nerta? Reikės man to sijono pavasarį būtinai, gal jau figūra bus apynormalė  smile.gif


Su dviem užmetimais blush2.gif
Žinok, mano figūra irgi netobula, bet labai dėkingas modelis. Per pilvą gan aptemtai, o paskui gražiai išplatėja.
Taip taip - siūlai plonyčiai, bet nėrėsi smagiai. Tik truputį dažė. Išskalbiau, gal nebesidažys.

AČIŪ už medalį blush2.gif
Atsakyti
Radau labai gražų sijonuką.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 19, 07:03)
Va ir mano žadėtas sijonas, pagal VS schemą

user posted image

Siūliukai Smyrna vilnelė, sunaudojau beveik 3 lamuoliukus. Smagiai nėrėsi ir apsivilkusi gerai jaučiuosi  thumbup.gif


Kaip gražu wub.gif Ir spalva gyvybinga!
Aš taip pat vis dar narplioju VS'ini sijonuką. Irgi iš plonos vilnelės blush2.gif Jau galvojau reiks ardyti, nes pagal shemą viską nunėriau, o ilgio tai trūksta doh.gif Bet žiūriu, pas jus labai gražiai jis pailgintas kartojant raštą. Gal galit išduoti paslaptį, kaip tai padaryti? Kurias eilutes kartojate, kad gražiai pasiilgintų sijonėlis ir raštas neišsikraipytų? blush2.gif Ar čia kažko pridėti reikia, ar atimti? Aš pradedančioji, tai nelabai gaudausi i nėrinuką žiūrėdama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simuteneve @ 2009 10 19, 12:25)
Sveikos 4u.gif
Kaip gražu wub.gif Ir spalva gyvybinga!
Aš taip pat vis dar narplioju VS'ini sijonuką. Irgi iš plonos vilnelės blush2.gif Jau galvojau reiks ardyti, nes pagal shemą viską nunėriau, o ilgio tai trūksta doh.gif Bet žiūriu, pas jus labai gražiai jis pailgintas kartojant raštą. Gal galit išduoti paslaptį, kaip tai padaryti? Kurias eilutes kartojate, kad gražiai pasiilgintų sijonėlis ir raštas neišsikraipytų? blush2.gif Ar čia kažko pridėti reikia, ar atimti? Aš pradedančioji, tai nelabai gaudausi i nėrinuką žiūrėdama blush2.gif


AČIŪ.

Kartojau 4-os schemos 33-37 eilę tiek kiek reikėjo iki norimo ilgio. Ten kur šone parodyta raudonai. Labai paprasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 19, 11:58)
AČIŪ.

Kartojau 4-os schemos 33-37 eilę tiek kiek reikėjo iki norimo ilgio. Ten kur šone parodyta raudonai. Labai paprasta  mirksiukas.gif


Labai ačiū 4u.gif Einu pabandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 10 13, 14:31)
Na va, pagaliau rodausi pirmąjį servetėlinį sijoną:




o rasciuka gal galima? ax.gif
Atsakyti
panele prym-puikus sijonasir as noreciau paprasyti- schemos megzto virbalais sijono,taip vadinamo 'serveteles' tipo?
aciu 4u.gif
saulelydis- thumbup.gif
Ligvita-gera ideja thumbup.gif seksovas sijonas... lotuliukas.gif
Atsakyti