Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

na merginos pagelbėkit noriu gražaus šiek tiek platėjančio storo ir šilto sijono žiemai vakar perverčiau osinka niekas neužkliuvo. dauguma vasarai ažūriniai. gal jūs savo lobiuose turit kokių gražių pagelbėkit
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2009 09 28, 23:01)
Neturiu schemos internetinio varianto, bet sijonas megztas pagal "Rankdarbių kraitelės" žurnaliuke "Suknelės" įdėtos tokios rausvos suknelės schemą. jei reikės, pažiūrėsiu ir Nr. O siūlai čia tokie pereinamų spalvų.


Aciu labai, bandysiu kanors kurti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2009 09 28, 22:01)
Neturiu schemos internetinio varianto, bet sijonas megztas pagal "Rankdarbių kraitelės" žurnaliuke "Suknelės" įdėtos tokios rausvos suknelės schemą. jei reikės, pažiūrėsiu ir Nr. O siūlai čia tokie pereinamų spalvų.

as kaip tik tokiu siuliuku buten tokio tipo sijonui pirkau jau smile.gif tai dabr tik schema liko susirasti, kad taip idomiai iskraipytu kaip jusiski smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vogels @ 2009 09 29, 08:19)
na merginos pagelbėkit noriu gražaus šiek tiek platėjančio storo ir šilto sijono žiemai vakar perverčiau osinka niekas neužkliuvo. dauguma vasarai ažūriniai. gal jūs savo lobiuose turit kokių gražių pagelbėkit

keletas ideju ivairiems skoniams 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tas pynėtas sarafanas super.
Atsakyti
Rodausi nauja savo kurineli-kuklu,bet silta sijonuka smile.gif Gal ir vogels patiks ideja mirksiukas.gif Tik labai sunku tokios spalvos daikta nufotografuoti kokybiskai...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sijonukas labai labai thumbup.gif
Atsakyti
Rasa32, gražus sijonukas vėsiam metų laikui.
Papildyta:
O čia mano naujausias
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2009 10 04, 22:20)
Rasa32, gražus sijonukas vėsiam metų laikui.
Papildyta:
O čia mano naujausias

Superinis sijonas wub.gif
Atsakyti
Viosim,puikios spalvos ir sijonas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 10 04, 16:33)
Rodausi nauja savo kurineli-kuklu,bet silta sijonuka smile.gif Gal ir vogels patiks ideja mirksiukas.gif Tik labai sunku tokios spalvos daikta nufotografuoti kokybiskai...




thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif va čia tai tikrai gražu first.gif ačiū už mintį notworthy.gif jau lekiu siūlų clap.gif
Atsakyti
sveikos auksarankes, jusu sijonukai nuostabiai nuostabus wub.gif
gal rastu schemutes imestumet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2009 10 04, 22:20)
O čia mano naujausias


bigsmile.gif thumbup.gif sugalvojau,ka dir man tokio reikėtų g.gif o kaži kokie siūlai tokiam tiktų ir kiek maždaug jų reikėtų 40dydžio ir ne per ilgiausiam ax.gif
Atsakyti