Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Ankstesnė tema

Mūsų darbeliai:

QUOTE(Ašarėlė @ 2009 05 07, 13:51)
Mano mažosios pupos sijonėlis pūstas  biggrin.gif . Tik manekenė nuskriausta doh.gif (kraujuką iš pirštuko ėmė), tad atsisako pozuoti. Na nutaikys mama kada progą ir nufotografuos ant manekenės  mirksiukas.gif

user posted image



QUOTE(angulyte @ 2009 05 17, 22:15)
Labas vakaras,mergaitės. Atnešu parodyt savo užbaigtą, tik dar kol kas be pamušalo sijonuką  blush2.gif  user posted image



QUOTE(kacumota @ 2009 05 25, 14:17)
Sijonas duktereciai
user posted image



QUOTE(angulyte @ 2009 05 25, 20:39)
Sveikos mergaitės - na rodau jau ir aš pilną komplektaciją, tik prie tokio spalvų derinio ir viršaus rudo norisi...  mirksiukas.gif  Teks pasidairyt ko tinkamo.... Na rodausi ir aš  mirksiukas.gif
user posted image



QUOTE(Rerama @ 2009 05 28, 19:46)
Sveikutės  4u.gif
Pamačiau panašų sijonėlį, tai  nutariau pasirodyti.Čia pirmas nertas mano sijonas:pradėjau pernai, o šiemet prisiruošiau pasijonį prisiūti doh.gif Dabar lauksim gerų orų ax.gif
user posted image
Nelabai matosi, bet "manekenė"nenorėjo perpozuot biggrin.gif
user posted image



QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 07, 13:10)
Noriu pasirodyti naują sijoną - dovana mamai:
user posted image



QUOTE(Ristina @ 2009 06 14, 10:47)
Atnešu pasirodyt ką tik baigtą sijoną  blush2.gif  ax.gif
user posted image



QUOTE(mamy 24 @ 2009 06 14, 14:59)
laba diena stebuklų kurėjos thumbup.gif , užkrėtėte mane sijonų vizija ir pagaliau aš ją įveikiau ir štai jūsų teismui mano kūrinys blush2.gif  ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2009 06 14, 10:47)
Atnešu pasirodyt ką tik baigtą sijoną  blush2.gif  ax.gif
user posted image

fantastika wub.gif
kiek darbo ideta rolleyes.gif
Atsakyti
Žiūriu, visai temelė apmirė. Niekas vasarai nesiruošia;)?

Atnešu keletą idėjų:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ir mažosioms damoms:
user posted image
Atsakyti
o gal turi schemutę to mažoms damoms wub.gif

p.s. panele Prym, labai gražus avataras - aš vis pasitikslinu kas rašo, nes jau buvau pripratusi prie stičo (?) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 26 birželio 2009 - 14:46
panelei Prym priklauso 4u.gif 4u.gif 4u.gif už naujos temos atidarymą mirksiukas.gif

Labai gražūs sijonėliai idėjoms wub.gif . Mane tas mažai damai labai irgi sudomino thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 06 26, 15:40)
o gal turi schemutę to mažoms damoms wub.gif

p.s. panele Prym, labai gražus avataras - aš vis pasitikslinu kas rašo, nes jau buvau pripratusi prie stičo (?)  4u.gif

Deja, ne. Man pačiai jis labai patiko. Radau čia. Galima užsisakyti už 150 baksų biggrin.gif
Manau, ten pirma nunertas viršus, o paskui ilga pynelė žemyn ir nerta stulpeliais su užmetimu, vis paplatinant, kad garbanotųsi. Nu dabar dar ir šitą užsimaniau nunerti doh.gif

Nežinau, kas ten toks buvo, bet taip patiko, kaip pamačiau. Atspindėjo mano savijautą tuo metu. O dabar tai Napoleono kompleksą įsigijau - negaliu atsižavėt savo berete. blush2.gif

QUOTE(Ašarėlė @ 2009 06 26, 15:45)
panelei Prym priklauso  4u.gif  4u.gif  4u.gif už naujos temos atidarymą  mirksiukas.gif

Labai gražūs sijonėliai idėjoms  wub.gif . Mane tas mažai damai labai irgi sudomino  thumbup.gif  wub.gif

Ačiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 26 birželio 2009 - 15:18
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 26, 15:06)
Žiūriu, visai temelė apmirė. Niekas vasarai nesiruošia;)?

neriu neriu neriu ir vis galo nematyt - kažko lėtai einasi doh.gif gal kad iš motyvų g.gif nu bet pribaigsiu aš jį aggressive.gif
Atsakyti
sitas i papludimy nuostabus wub.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
mano pabaigras sijonas sesei flirt.gif http://public.fotki....i/spa54629.html
Atsakyti
aha nauja sijonuku tema 4u.gif aciu panele prym drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu bent penkis sijonus, jei ne daugiau, nusinėrusi, tačiau nė vieno nenešioju, nes neturiu pasijonių. Gal galite pasidalinti paslaptimi, kaip jie turėtų tvirtintis prie sijono? Nes sijonai virsuj gi laisvi buna, tai pasijoni ant gumos reikia daryti? Bet turetu buti nelabai grazu.. Bandziau po apacia sijona prisiderinti, taciau judant nertas sijonas uzlipa auksciau, ar zemiau apatinio, ir negraziai atrodo, jeigu maikute neuzdengia virsaus. O jeigu pasijonyje daryti uztrauktuka - tai kokiu budu prie jo prisiuti nerini, kad po to ilystum? Sorry, jei kvaili klausimai, bet pakilo noras pradet nesioti savo gaminius biggrin.gif
O gal yra kokia nors tema apie pasijonius atskirai?
Atsakyti
QUOTE(PinaColada85 @ 2009 06 28, 14:10)
sitas i papludimy nuostabus wub.gif  thumbup.gif


labai grazus 4u.gif
o kaip schemute butu galima gaut? 4u.gif
Atsakyti