Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžiai

QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 06 28, 14:26)
Turguje? Kokiam? Už kiek? bigsmile.gif

Va pasiklausiau ji pirko silainiu turguje, bet yra aleksoto turguj, bet turgus buna tik sekmadieniais tai jie pirko ir palaike savaitele narveli biggrin.gif Tai va paprasti balti balandziai kainuoja nuo 15-25lt, o tie grazus kur kojos plaukuotos ir uodegos kaip veduokles nuo 40-50 lt mirksiukas.gif Sako aisku gali deretis dar 4u.gif
Atsakyti
Gerai, kad gyveni Kaune ar Vilniuj, o ka mums provincialams daryti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 06 28, 23:37)
Gerai, kad gyveni Kaune ar Vilniuj, o ka mums provincialams daryti? verysad.gif

Taip as gyvenu Kaune, bet zinau kad ir provincijose tokie turgeliai vygsta mirksiukas.gif Ar pas jus ne verysad.gif
Atsakyti
O tie paleisti balandziai kur paskui skrenda? Ar sugrizta vel pas tuos, is kuriu pirko? Cia gal biski kvaili klausimai, bet labai rupi blush2.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai nežinau, tik viena mamytė čia rašė, jog jie gryžta pas šeimininkus, bet aš kažkaip abejoju g.gif nors gali taip būti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite001: 29 birželio 2009 - 14:18
Zinot prijaukinti balandziia gryzta namo, ziurint kokia rusis ir pan mirksiukas.gif Mes leisim 15km nuo kauno ir pusbrolis sake tikrai pargris namo nes jis ir duos savo balandziukus mirksiukas.gif jei kaskokius sake duotu tai jie nelabai skraido tai tada po menesio namo parkeliautu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 06 29, 15:17)
Aš asmeniškai nežinau, tik viena mamytė čia rašė, jog jie gryžta pas šeimininkus, bet aš kažkaip abejoju g.gif nors gali taip būti smile.gif

kiek zinau, yra du variantai, darba balandziai grizta namo (ten kur juos augina), arba tupia atgal i narveli, su kuriuo juos atveza - kiek suprantu tai nuo veisles priklauso, bet teko klausytis vieno kunigo pasakojimo, kad paleido jaunieji balandzius, o jie po to pora paru ant sventoriaus tupejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2009 06 29, 21:03)
kiek zinau, yra du variantai, darba balandziai grizta namo (ten kur juos augina), arba tupia atgal i narveli, su kuriuo juos atveza - kiek suprantu tai nuo veisles priklauso, bet teko klausytis vieno kunigo pasakojimo, kad paleido jaunieji balandzius, o jie po to pora paru ant sventoriaus tupejo  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Mums taip buvo nutike kaip sese mergyte krikstino paleidom, o jie nuskrido ant baznyteles ir tupi du draugai biggrin.gif Bet siaip zinau dar jei namo neparskrenda tai jie keli suranda naujus namucius kas juos augina ir pas juos apsigyvena mirksiukas.gif
Atsakyti
noreciau draugams padovanoti dvieju balandziu skrydi, bet is pazistamos girdejau, kad tie balandziai labai spurda ir pasidaro labai gaila juos paleisti i nezinia kur blush2.gif
Atsakyti
Dauguma balandziu grista i namus,jei ne perdidelis atstumas.Jei labai dideli atstumai,jie priklysta i artimiausia balandine(pas zmones kurie juos laiko) Mano tevukas juos augina mirksiukas.gif tai as prasiau,kad dukrytes krikstynoms uzaugintu pora baltu.Siaip turguje pirkti yra pigiau,galima deretis.Turgus yra visuose didesniuose miestuose.Galite bandyti pirkti is balandininku,yra ju draugija,internete pasiieskokit 4u.gif
Atsakyti
O kiek jie apytiksliai kainuoja
Atsakyti
ir mane domina balandžiai, domina ir kaina bigsmile.gif

bet įdomu kokia viso šito tradicija? Ar čia tik šiaip? Kad nuotraukos gražesnės būtu? g.gif
Atsakyti