Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžiai

Kažkur radau parašyta, kad dabar ir per krikštynas leidžia į dangų balandžius. Taigi, norėjau paklausti, kiek jų leidžia, ir kada? (ar irgi išėjus iš bažnyčios kaip per vestuves)
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 06 20, 14:10)
Kažkur radau parašyta, kad dabar ir per krikštynas leidžia į dangų balandžius. Taigi, norėjau paklausti, kiek jų leidžia, ir kada? (ar irgi išėjus iš bažnyčios kaip per vestuves)

Mes pereitais metais kai krikstijom savo mazyte, as rinkau info ir radau vienur parasyta, kad grazu yra paleisti isejus is baznycios, jau po kriksto, balandi i dangu ir tokiu budu lyg pranesti pasauliui apie dar viena Dievo globojama vaikuti. Man labai patiko si mintis, galvojau paleisti alternatyva(nenorejau islaidauti)-balta helio baliona, bet mociute igyvendino mano svajone ir uzsake net tris balandzius- kad viena paleistu seneliai, kita teveliai, o trecia krikstateviai su vaikeliu 4u.gif Atrode labai graziai thumbup.gif , yapc nuotraukose mirksiukas.gif
Atsakyti
mes taip pat leisime i dangu tris balandzius thumbup.gif
Atsakyti
o kiek vienas kainuoja?
Atsakyti
mes taip pat leidome balandy po baznycios.kainavo 50lt. kai turesiu foto , galesiu ikelti parodyti. atrode super wub.gif
Atsakyti
gal kas zinote kur galima butu uzsakyti balandzius?Vilniuje....
Atsakyti
Aš žiūrėjau "Balti balandžiai", bet nezinau, gal kur pigiau yra.
Atsakyti
Mums kai mociute dovanojo, tikslios kainos ne nezinau, bet kazkur girdejau, kad vienas balandis kainuoja 50lt, o jei imi daugiau nei 2, tada nuolaidas daro.Sekmes!
Atsakyti
mes leidome per savo mazyles krikstynas balandzius, buvo ju gal 20, gal dar daugiau, net nepamenu ax.gif
iseje is baznycios paleidom visi kartu po viena balandi, paskui atskirai visi su mazyle paleido ir tada leidom jai paciai paimti i rankytes, zinoma su musu pagalba, ir juos paleidineti, o gale tai leidom deze atidarius visus juos paleisti, na siek tiek pabaidyti, kad visi vienu metu pakiltu, buvo laabai grazu

o kaip jai patiko, kokia buvo suzaveta, kiekvienam balandukui ate rode wub.gif na vien del to buvo verta juos leisti wub.gif
Atsakyti
labai įdomi ir ,man asmeniškai ,negirdėta tradicija tongue.gif Tikrai kad nerealus vaizdas turbūt ax.gif
Atsakyti
Vieni pazystami tai pirko turguje, daug pigiau isejo mirksiukas.gif O kaip mes pvz perkam is zmogaus ar pan tai balandziukai atgal pas juos sugryzta ax.gif
Atsakyti
Turguje? Kokiam? Už kiek? bigsmile.gif
Atsakyti