Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

QUOTE(vikuliukas @ 2006 01 09, 18:13)
dideliausi sveikimai, tau, tavo zirniukui ir tavo vyrui  wub.gif  wub.gif  bigsmile.gif  lengvo nesiojimo  4u.gif
p.s. o jau testuko ryskumas  thumbup.gif

nuosirdziai dekoju user posted image
Linkiu ir kitoms nepamirstamu akimirku wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos visos esamos ir būsimos mamytės bigsmile.gif Mes su vyru planuojame mažiuką ir vis dažniau pagalvoju kaip reikės jam pranešti tokią nuostabią naujieną wub.gif

Pasidalinkit patarimais, kaip jūs pranešėt būsimam tėveliui ir kokia buvo jo reakcija blush2.gif
Atsakyti
Ir as kartais pagalvoju kaip pranesciau...
As tai va zinau kaip viena pranesinejo. Tai idejo leliuko nuotrauka (daryta echo) i atvirute ir parase tipo laiskeli nuo vaikiuko 4u.gif

Dar kaip daugelis sako supakuoti testuka ir kokius mazycius batukus i dezute ir padovanoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2006 01 16, 11:37)
Ir as kartais pagalvoju kaip pranesciau...


yra jau ne viena tokia tema, tik paieskokit mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasakiau labai paprastai - jis jau zinojo, kad darausi testa, o tuo metu buvo darbe. Paprasiau paskambint uz keliu minuciu. Kai paskambino, pati ismeigus akis ziurejau i antra juostele ir negalejau patiket blink.gif Taip jam ir pasakiau. Labai nudziugo, o uz keliu valandu grizo is darbo su glebiu geliu ir sveiku maistu man ir mazajam biggrin.gif:D:D
Atsakyti
Papasakosiu nepavykusi, bet taip kruopsciai planuota scenariju:
buvo prieskaledine savaite, o as jau kelias dienas jauciau krutu tempima, pilvo apacios dilgciojima, tad nusipirkau testuka ir ji pasidariau. Pasirode dvi juosteles, taciau neryskios, buvo savaitgalis, tad reikejo laukt pirmadienio, kad galeciau nueiti pas ginekologe, taciau as jau viska ir taip zinojau nestuke.gif .
Vyras apie nieka net neitare, o juokingiausia tai, kad viena vakara jam paskambino seniai matytas draugas ir abudu dalinosi savo vedybinio gyvenimo dziaugsmais, ir kai draugelis paklause, ar kartais dar nelaukiam gandro, vyras su atsidusimu, sako, kad, deja, ne. O as tuo metu apsimeciau, kad skaitau zurnala, bet viduje galvojau" katineli, kad tik tu zinotum, kaip smarkiai klysti" biggrin.gif .
Buvau suplanavus, kad tylesiu iki pat Kaledu ryto, tik po eglute paliksiu jam maza rysuleli su pliusiniu gandriuku, tai maniau nusausiu du zuikius vienu suviu- ir neiprastai apie nestuma pranesiu, ir dovanos pirkt nereikes...
Bet vos grizau is moteru konsultacijos, pamaciusi vyro akis neistveriau ir ta pacia akimirka priejau prie jo gulincio ant sofos, atsiguliau salia, apkabinau ir ziuredama i akis tyliai susnibzdejau:" katineli, mes turesim vaikeli..." Is pradziu jo akys sublizgejo, o paskui is mano mylimu rudu akyciu issirito dvi asareles. Verkiau ir as, bet kaledine dovana pirkti vis delto teko... tongue.gif
Atsakyti
O as savo vyrui nesakiau,kad laukiuosi,suorganizavau taip ,kad jis man tai pasakytu.Nestumas planuotas,bet niekada negali zinoti ar is pirmo karto uzkibsi.Pasidariau testa ir padejau vonios kambaryje i spintele.na,ir pasiunciau jo paziureti,o po to ,aisku ir man pasakyti.Taip jis pirmas tai suzinojo(tiksliai)ir man tai pasake.Po todar pridure "as zinau ka darau" biggrin.gif
Atsakyti
Mano tai tokia istorija: nestuke.gif

Leliuką planavom "pasigaminti" rudenį. Taigi kol kas su vyru saugodavomės, t.y. jis pasisaugodavo, kada reikėdavo blush2.gif Dar pagalvodavau, kad sunkiai gaunasi iš pirmo karto užnėštėti, bet mano vyras sakydavo: "Jau man tai pavyks iškart". Galvodavau, koks jis optimistas ir savim pasitikintis, ir aš norėčiau tokia būti biggrin.gif

Ir štai pagal mano paskaičiavimus atėjo vaisingos dienos ir aš vyrelį perspėjau, kad pasisaugotų, jei nori pusmečiui nukelti leliuko planavimą. Bet kaip nebūtų keista, jis "nepasisaugojo". Man kažkaip keista pasidarė, nesusipratus klausiu "kaip čia dabar suprasti", o brangusis atsako - "pamatysi, kad aš iš pirmo karto sugebu" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Pasijuokėm ir pamiršom....iki tos dienos, kai supratau, kad dvi dienas vėluoja g.gif Nusiunčiau vyrelį nupirkti testuką....pasidariau...palaukiau tas kelias minutes, nuėjau į vonią pasižiūrėti.....Vyrelis tik išgirdo džiaugsmingą klyksmą ir viską suprato. Labai apsidžiaugėm, nors lelius ir nebuyvo planuotas. Užtad dabar su vyru taip jį mylime ir skaičiuojam ne dienas, o valandas iki jo gimimo thumbup.gif o brangiausiasis man vis kartoja: "sakiau, kad aš iš pirmo karto padarysiu" thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif linksmu istoriju cia priraset..
mano tai paprasta: vyras buvo nupirkes testa, o ryte atsibudus pasidariau
(dar kol jis miegojo) nors atsakyma jau pati zinojau-nes man niekad mmm neveluoja

Grizau i lova ir stipriai stipriai apkabinau savo brangiausiaji-jis atsibudo ir is kart suprato.
taip apsikabine, tyledami ir sypsodamiesi gulejom ir dziaugemes kiekvienas atskirai ir abu is kart wub.gif sirdele dziugauja iki siol thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dea: 25 balandžio 2006 - 19:56
Mes ir palanavome, tai jauteme, kad jau bus, nes man mmm velavo 10 dienu. O kai pasidariau testa, ir pamaciau, kad teigiamas, pasakiau jam. Dziaugiames abu. Ir dabar labai laukiam savo issvajoto leliaus 2.gif rudeni. thumbup.gif
Atsakyti
O aš tų dbiejų juostelių taip ir nepamačiau.Nuėjau pasitikrinti pas gydytoją echoskopiškai,ar nėra cistų ir ji pasiūlė pasidaryti nėštumo testą ir padarė nuotraukėlę su mano žirniuku. Tai aš tiesiu taikymu nuvariau priduoti kraujo ir gangreitai sužinojau tiksliai. O vakare parodžiau vyreliui echosk. nuotraukąir pristačiau,kad čia penkta savaitė. Tai teko palaukti,kol daėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės biggrin.gif
Su vyru jau seniai planavom, ir viena diena pradejau itarineti save ir savo elgesi. Pasidariau testa - teigiamas, nuėjau pas gydytoją įsitikinti, kad iš tikrųjų lelius yra ir viskas gerai (prieš tai 2 nėš. nelaimingai verysad.gif ). Grižusi namo visa diena vaikščiojau pirmyn atgal, nežinodama kaip jam tai pranešti. Sulaukusi vakaro atsiguliau šalia ir padėjau jam ant krūtinės echo. nuotraukyte... blush2.gif ... Tiesa, tai tik 6-7 sav., bet mažius jau matėsi... rolleyes.gif Paklausė kelinta savaitė ir abu apsikabinę džiaugėmės ir tylėjom...
Atsakyti