Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Nebevartojau KT antra menesi. MM velavo, bet netikejau savo nestuke.gif . Kartais pradedavo mausti pilva ir manydavau, kad tuoj tuoj prasides sventines dienos. O jos vis nesirode. Tad pasidariau testuka. Atsakymas neigiamas. Dar pasiskaiciau forume, kad po KT MM veluoja net po 3 men., tad vel laukiau... Kai savo dienu nesulakiau jau beveik 2men.,sumasciau pasidaryti dar viena testuka. Apsalau is nuostabos- dvi juosteles rolleyes.gif . Taip norejosi iskart vyrui pasakyt, bet nulekiau is pradziu pas gydytoja. Sakau, kad arba laukiuosi, arba kazkas negerai. Pirmakart ultragarsu parode maza puslyte su plakancia sirdele tongue.gif . Vakare vyrui iteikiau dovanele- testuka ir ciulptuka. Tas tik zvilgt i dovanu maiseli ir viska suprato 4u.gif Dziaugsmui nebuvo ribu. Po poros dienu suzinojo tevai. O vyras negali sios naujienos nutyleti ir pamazu sia naujiena pranesa draugams mirksiukas.gif
Atsakyti
Raasa, Amadeja, sveikinu! 4u.gif
raasa, neskubek visiems iskart skelbti smile.gif
Atsakyti
http://tetkam.net/article.php?id=1149
paskatykite biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo tai bus geriausia dovana po eglutę. Jaigu jis tave myli, tai tikrai apsidžiaugs. Nepergyvenk...tu gi jau būsima mamytė....SVEIKINU...
Atsakyti
oi moterys, baikit tas romantines užuominas. Vyrai mėgsta aiškumą. Ir geriausia be jokių užuolankų tiesiai šviesiai pasakyti: - brangusis, aš laukiuosi. O jau toliau tegul virškina. Jei nėštumas buvo neplanuotas, tai nenustebkit kad nepuls iš karto šokinėti iš laimės. Tam ir yra tie 9 mėnesiai, kad spėti apsiprasti su mintimi, jog būsit tėvais. Manasis, nors ir planavom, taip pat tik po poros savaičių įsisamonino jog laukiuos. Testas jam buvo ne įrodymas biggrin.gif Vis kartojo, kad palauk, tuoj mėnesinės prasidės, gi aną kartą tau vėlavo, tai gal ir dabar vėluoja.
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2005 12 21, 14:03)
O kada normaliai pranesama kitiems, kad laukiesi, esu girdejusi, kad po 3 menesio (iki kol tvirtai vaikiukas issitvirtina). Ar as cia issigalvoju  blink.gif

Mes tai artimiausiems draugams pasakėm beveik kai tik sužinojom smile.gif
o tėvams kai suėjo 3 mėnuo , nes labai bijojau jų reakcijos..
Atsakyti
Po dvieju menesiu draugystes zinia siulyciau pranesti aiskiai ir paprastai. Visokie lia lia **** blia cia netiks. Nemanau, kad tokia greitai atskriejusi zinia naujaji teveli baisiai pradziugintu. Kai zmogu pazisti ilga laika, planuoji su juo bendra gyvenima, zinai jo reakcija i gyvenimo posukius. Laikykis!
Atsakyti
Sunku, bet pasakyk greičiau mirksiukas.gif jei jis supyks, atstums tave, tai nevertas jis tavęs ir mažylio kurį turėsi ax.gif na, o jei jis apsidžiaugs ir sutiks turėti vaikutį, jį auginti kartu tuomet šaunu, to tau linkiu 4u.gif tik nedelsk ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2005 12 21, 11:49)
Na va, siandien suzinojau, kad laukiuosi ( turetu buti 3 savaitė). Patarkite kaip pranesti savo draugui, pati situacija gal ir nera pati tinkamiausia su vaiko tevu esame tik pora menesiu, nemanau, kad jis laaaabai jau nori vaiko pats gal dar jauciasi nepakankamai issilakstes (del saves as esu visiskai rami) pati del to labai nepanikuoju man 24, turiu pakankamai normalu darba ir manau, kad pats tas amzius vaikuciui  ax.gif juolab, kad ir kaip kieviena mergina neramino mintis, kad maza ka gal as nevaisinga  doh.gif
O dabar taip ir norisi rėkti visam pasauliu, kad laukiuosi, bet kaip tai pranesti JAM juolab nesu 100% tikra del jo reakcijos
PLEASS PATARKITE !!!
P.S. vajei kaip faina  nestuke.gif

Paimk ir rėk visam pasauliui 4u.gif nes tai yra didžiausia dovaną,kurią gali gauti moteris mirksiukas.gif 4u.gif Sveikinu ir sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniux`s @ 2005 12 21, 12:16)
Sveikinu tapus  nestuke.gif  4u.gif  4u.gif .Aš dar ne nestuke.gif ,bet vis pagalvoju kaip praneščiau šią žinią vyrui.Aš nupirkčiau mažus batukus,juos su testuku supakuočiau ir pridėčiau kokį laiškutį adresuotą nuo leliuko pavyzdžiui.O visą šitą dovanėlę gali padėti po eglute,juk tuoj Kalėdos.Sėkmės smile.gif

QUOTE(LAIKAS @ 2005 12 21, 17:50)
Sveikute, 
sveikinu tapus  nestuke.gif  !!!!!! As tai savo vyrui padovanojau maikute su uzrasu " AS  BUSIU TETIS " Labai patiko stebeti jo reakcija. Is pradziu perskaite ir tik po kokiu 5 min. suvoke kas parasyta. Uzrasa tai padare vienoje pardotuveje. Dabar ta maikute guli kaip grazus prisiminimas.

Nu bet ir fantazija tų supermamų thumbup.gif

QUOTE(gabute @ 2005 12 22, 09:26)
Nerealu  biggrin.gif  Reakcija buvo fantastiska  drinks_cheers.gif  Per pora valandu uz mane buvo suplanuota beveik viskas  tongue.gif  Lakstau kaip ant sparnu nes tikrai nesitikejau, o vakar baisu buvo visa diena kankintis bigsmile.gif nors is pradziu nesuprato ka tas testas rodo...  cool.gif 
O kada merginos reikia pirma karta eiti pas ginekologe?

Smagu, kad naujiena būsimą tėvelį pradžiugino wub.gif Kažkur buvo tema apie tai, kada pirmą kartą eiti pas ginekologę. Aš lygtais ėjau kai nėštumas buvo 6 savaičių. Nu tai ramiai atšvęsk šventes ir tada manyčiau pasirodyk gydytojai 4u.gif
Ramaus ir sėkmingo leliuko laukimo smile.gif
Atsakyti
dziugu, jog salia turi supratinga vyra.
sveikinu istojus i nestuke.gif gretas!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2005 12 22, 12:34)
Ech kiek klausimu iskyla.....  blush2.gif
Bet gal galite patarti ar galima dazyti plaukus, nes kiek zinau po to nebus galima, tad noretusi sugryzti i kuo naturalesne spalva. Nepakenks jeigu tai padarysiu dabar  g.gif

plaukus dazyt galima visada.
Atsakyti