Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

QUOTE(Rrina @ 2005 08 31, 18:28)
Kol kas žinom tik dviese su vyru. Žinau, kad abiejų tėvai ir giminės labai apsidžiaugtų tokią naujieną išgirdę, bet vis atidedu tai. Kol nesilaukiau, galvojau pasakysiu visiems, kai tik sužinosiu, juk toks džiaugsmas, tegul visi žino ir džiaugiasi kartu  ax.gif o tikrovėj kažkaip kitaip ... kuo toliau, tuo mažiau noriu kam nors ką nors sakyti... pirmiausia teks pranešti darbe, dėl atlyginimo  unsure.gif o kitiems jaučiu, "tempsiu" kol pavyks ... kažkaip norisi apsaugoti vaikiuką nuo visų minčių ir žvilgsnių.



man irgi panasiai buvo - nesinorejo pasakoti. Tevam irgi planavom nesakyt iki balandzio pirmos - butu kokie 3 men buve (balandzio 1-a prie kelis metus jiems pasakem apie vestuves, ir nepatikejo hah.gif ) bet taip gavosi, kad pasakiau 5-a savaite, nes suzinojau apie savo liga, o jie turi daug pazistamu daktaru. jei ne liga, ilgai buciau tylejus schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos nestuke.gif
Na apie mano nestuma pirmas aisku suzinojo vyras, po to draugai, nes buvo gimtadienis, o as issisukinejau, nuo alkoholio gerimo, tipo man vairuoti reikes, bet kai nusprendem, kad niekur nevaziuosim, o liksim nakvoti, viskas ir iskilo i sviesa smile.gif
Tevai dar nezino, vyras tai labai nori pasakyti, bet as neleidziu, nes noriu kad pirmi suzinotu mano teveliai.
Bet svarbiausia man kaip pranesti sia naujiena darbe...Jie tiek is manes tikisi, o as va imsiu ir gruodi ar sausi jau iseisiu...Kazkaip reikia pranesti bet nezinau kaip.Patarkit ka nors
Atsakyti
o apie mano nestuma pirma suzinojo mano sesuo. paskui mano brangiausias poto mano artimiausia drauge ir brangiausio artimiausias draugas. kadangi suzinojau savo darbo paskutine diena, tai teko pasakyti darbe kad manes neatleistu (labai nemaloni situacia, bet ka darysi) siandien vaziuosim pranesti mano tevams. nors dar labai anksti (nestumui tik pora savaitciu)ir pati nenoriu pranesinet naujienos, bet visiem labai keista kad as vis dar dirbu, klausimas kodel?
draugai suzinos greiciausiai per draugu vestuves, nes negalesiu isgerti. o brangiausio tevai suzinos nezinau kada.
pati labai dziaugiuosi kad as turesiu kleckiuka:)
Atsakyti
kad as nestuke.gif jauciau ir be testo. Veliau mes su vyru juokemes, kad 3 val. kaip nestuke.gif ir jau zinau. Pernai turejom nesekme, as pameciau leliuka.
tad sia naujiena brangiausiajam pranesti norejau subtiliai. as idejau testuka i jo marskiniu, kuriuos jis turejo detis ta diena, kisene ir tyledama laukiau jo reakcijos. Sis apsirenges juos ir rades testuka manes klausia ,,cia tu man idejai". atsakiau ,,aha". O tas: ,,ka cia reiskia, nesuprantu. tu ka laukies?". ir tuomet tevelis sumojavo rankom thumbup.gif ir greit nurimo, susikaupe ir pasake: ,,mamyte, man dabar reiks daugiau dirbti, kad uzdirbti" .
gavau dideli nuostabu bucki.

Visi suzinojo, kai man buvo 5 sav. nestuke.gif :

tevams pasakyti teko greitai, nes mane gulde i ligonine. tai pasakem, kad turim dvi naujienas: viena gera ir viena bloga gerosios pasekme - gera, kad laukiuos, o bloga, kad del to mane guldo i ligonine.

Darbe norejau tyleti, kol nebus matyti, bet ir cia teko pasakyti, kad guluos i ligonine.

Veliau gandas labai greitai isplito.

va taip visi ir suzinojo.

dabar jau mazylis ar mazyle spurda.
Atsakyti
Laba,
as ir papasakosiu savo istorija smile.gif Kad as laukiuosiu pirmiau suzinojo vyras nei as pati. Abu buvom Palangoje, atostogavoje ir pradejome kalbeti apie vaikuti (abu nesisaugojom,norejom seimos padidejimo). Jis ir sako, jog tu jau laukiesi, o as kad ne. Taip abu net susilazinome (nors as is pirmos dienos giliai sirdy jauciau ta virpuliuka, kadas jau nebe viena, bet tuo dziaugsmu patiket negalejau). Ir ka jus manot? Po keliu dienu nusipirkau nestumo testa ir jis buvo teigiamas! Dar ta pacia diena nulekiau pas gyd., kad tikrai patvirtintu - niekaip patiket tuo stebuklu negalejau rolleyes.gif
Na o mano seses suzinoje, kad bus tetos is to dziaugsmo kaip sakoma, net pasigere drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes dar maži, bet visi jau žino, nes niekaip negalėjau paslėpti džiaugsmo. Apie vyrą net nešneku tongue.gif Aišku jis pirmas sužinojo naujieną, bet iš pradžių prašiau kad dar niekam nepasakotų, tai spėkit ar iškentėjo biggrin.gif
Atsakyti
Apie mano pilviuko gyventoja zino tik vyras ir as.
Dar draugem kilo itarimas, kad nerukau kai susitinku su jom, net klause, bet melavau blush2.gif , nedrisau prisipazinti, tai dabar labai nesmagiai jauciuosi, Tad dabar ju eile.
Tada jau tevam pranesiu ir artimiesiems, bet stengsiuos nesakyti iki sueis kuo daugiau savaiciu ax.gif Darbe neisivaizduoju, kada pasakysiu.
Atsakyti
Man buvo pirmas mėnuo, kai nebegėriau kontaceptikų, taip greit nelabai tikėjausi, mmm vėlavo, bet per daug nesijaudinau, nes maudė pilvą tai laukiau. Tačiau vieną rytą pagalvojau, kad kažkas ne taip ir būdama ryte namuose paprašiau draugės, kad atvažiuotų kavos, o kartu atvežtų testą ax.gif ji dar paprotino nemėtyti pinigų doh.gif bet vis tiek atvežė... padariau ir nieko unsure.gif geriam sau kavą... o širdyje toks mažas nusivylimas, pagalvojau nereikia tikėtis iš pirmo karto unsure.gif draugė dar kartą į testą pažiūrėjo ir išpūtusi akis sako: tu nėščia tongue.gif tada sekė mano: aš nėščia biggrin.gif nu pasidžaiugėm abi ir galvojau kaip čia gražiau vyrui pranešt... ne tualete, kaip pirmą kartą blush2.gif bet iš to susijaudinimo minčių neatsirado doh.gif pakviečiau kartu papietauti į čili ir bevalgant įteikiau vokelį su testuku biggrin.gif varkšas vos nepaspringo... negalėjo patikėti kad taip greit, bet mačiau kad apsidžiaugė ax.gif tą pačia dieną pasakiau mamai, tai manau tėtis irgi sužinojo biggrin.gif o paskui pradėjau vemti, taigi pasakiau darbe, kad mane labiau užjaustų blush2.gif ir darbais neapkrautų... dar atlyginimo paprašiau ax.gif vyro tėvams pasakė dukra, nors jau manau įtarė dėl mano krūtinės blush2.gif o visi kiti sužinojo labai greitai, nes pilvas iššoko nuo 10sav. doh.gif dabar mane pamačius jau visiems aišku kad nestuke.gif ir visi galvoja, kad menesiu daugiau nei yra... gydytoja nuramino, kad nieko tokio, jei pilvukas didesnis nei kitų ax.gif svarbausia kad su 2.gif viskas čiki piki wub.gif
Atsakyti
O mūsų istorija tokia...
Vėlavo mmm dariau 2 testus, jie buvo neigiami... kas naktį skaudėjo, maudė pilvą, galvojau tuoj bus mmm, bet jau apie 42 ciklo dieną paskambinau savo ginekologei, sako daryk dar vieną testą jau su dieniniu šlapimu. Nusipirkau, nulėkiau darbe į tuoletą, padariau-viena juostelė... kol grįžau į kabinetą, ruošiuosi išmesti testą, o gi žiūriu dvi juostelės clap.gif , tai net apsižliumbiau, paskambinau vyrui, jis labai džiaugėsi, tada paskambinau savo ginekologei (mes labai gerai sutariame... galiu jai skambinti, nors ir naktį), tą pačią dieną savo mamai ir anytai, vienu žodžiu labai norėjosi visiems pasigirti smile.gif

Dabar planuojam antrą 2.gif , tikiuosi kad spalio mėn. pradžioje galėsiu parašyti dar vieną istoriją blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Įtarimas, kad esu jau ne viena, kirbėjo nuo pirmųjų dienų. Kad įsitikinčiau pasidariau nėštumo testą, ir net nenustebau pamačiusi dvi juosteles, ir taip širdyje žinojau...O teigiamą testą išeidama į darbą, palikau vyrui pridėjusi prie dovanos (nes jo gimtadienis kaip tik buvo). Radęs jis iškart puolė man skambinti ir klausti - "Ar tikrai!". Labai džiugu buvo atsakyti "taip" tongue.gif . Visiems kitiems pasakėme, po apsilankymo pas ginekologę, kai mažiukui buvo apie 10 savaičių.
Atsakyti
As vis nenorejau tiketi kad pavyko ishkart pastoti...dar net nezinojau, bet kazkas viduj sake: as jau cia.. oi vis neapsiprantu su ta mintim: mes jau cia... likus iki mmm beveik savaitem padariau testuka- neigiamas... bet shirdis jaute kazka... praejo dar kelios dienos... savaitgali shviete grandiozinis susipazinimas su vyro gimine, taip kad be svaigalu butume neapsieje be apgavysciu... nuneshiau kraujuka patikrinti.. ogi pasirodo rado to chorioninio gonadrotropino ar kaip ten jo, hormono thumbup.gif zodziu thumbup.gif bet ginekologe patare nesidziaugti, nes neaishku ar neshtumas gimdoje g.gif ir laukiau dar savaite.. tada daktare pasake kad viskas ciki, tai seke kitas testukas su II juostelemis... abu aishku su vyru vonioj ziurejom kaip jos ryshkejo...vistiek reikejo tas dvi juosteles pamatyti wub.gif
neishkentem ir ta pati savaitgali pasakem mano tevams, geriausiems musu jaunutes sheimos draugams... o kad apsidziauge teveliai... ir kai po savaites patikslinom kad dvynukai bus, tai ishvis jie apshalo ish laimes wub.gif o vyro tevams sakysim rytoj, nes jie toli nuo musu gyvena, o ryt kaip tik vaziuojam i ta puse i laidotuves, tai va ir bus proga pasimatyt (aishku geriau butu vestuves o ne laidotuves, bet jau toks gyvenimas).. darbe irgi pasakiau administracijai kad nesudarytu man salygu nervuotis wink.gif o siaip visiems aplinkiniams nesakysim, tegul patys pamato kaip pilvukas prades ryshketi... 4u.gif
Linkiu visoms mergaitems sekmingai pastoti ir auginti grazius ir sveikus savo leliukus! Juk svarbiausia kad jie laukiami! O kai laukiami ir naujiena aplinkiniams buna super!!!!
Atsakyti
Labukas rolleyes.gif

Vakar buvo teigiamas, ir siandien pakartotinas teigiamas......

Negalejau istvert ir is pat ryto savo brangiausiam pasakiau.....ji juokesi - labai prastai matosi antra juostele, bet as tai zinau :-)

Manau kaip gydytojas patvirtins tada visiems visiems skelbsiu..........jausmas nerealus........

Arba fantazuoju arba jauciu vis pokycius savo kune.......
nestuke.gif
Atsakyti