Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Peliuk, 7-8 sav. man pasirodė tepliojimas, baisiai išsigandau ir atsiguliau, nes negalėjau pstoti 3 metus, ir štai... Per gimtadienį visi pradėjo skambinti, ir draugai, ir iš darbo, teko pasakyti, kur esu ir dėl ko biggrin.gif mirksiukas.gif biggrin.gif

o kai dariausi testą, tai vyras buvo komandiruotėje, tai jam pranešiau emeilu biggrin.gif Jis atsiūntė man atviruką su rožę... o tevams pasakiau jau po to, kai ginekologas mane echoskopu pažiurėjo... Štai taip.
Atsakyti
Sveikutės,
Aš artimiausiems giminėms ir draugams pasakiau, kai tik parodė testas (buvo gal tik 3 sav.). Nu niekaip negalėjau ištverti nepasigyrus blush2.gif Vyrui aišku pasakiau tą pačią dieną, kai tik pasidariau testą. Šiandien išsityriau poliklinikoj, tai ačiū Dievui, pasitvirtino, o tai būčiau sukėlus netikrą aliarmą biggrin.gif

Tik vat galvoju, kada ir kaip geriau pranešti darbe g.gif Iš vienos pusės galėčiau laukti kada pradės matytis, bet pagal darbo kodeksą, darbdavys neturi teisės atleisti nėčiosios iš darbo, nuo pažymos apie nėštumą` pateikimo dienos. Na, kol kas nenusimato, kad ruoštųsi mane atleisti, bet ko tik nepasitaiko gyvenime... blink.gif Ką jūs apie tai manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maat: 26 liepos 2005 - 14:22
QUOTE(Maat @ 2005 07 26, 15:20)
Sveikutės,
Aš artimiausiems giminėms ir draugams pasakiau, kai tik parodė testas (buvo gal tik 3 sav.). Nu niekaip negalėjau ištverti nepasigyrus  blush2.gif Vyrui aišku pasakiau tą pačią dieną, kai tik pasidariau testą. Šiandien išsityriau poliklinikoj, tai ačiū Dievui, pasitvirtino, o tai būčiau sukėlus netikrą aliarmą  biggrin.gif 

Tik vat galvoju, kada ir kaip geriau pranešti darbe  g.gif Iš vienos pusės galėčiau laukti kada pradės matytis, bet pagal darbo kodeksą, darbdavys neturi teisės atleisti nėčiosios iš darbo, nuo pažymos apie nėštumą` pateikimo dienos. Na, kol kas nenusimato, kad ruoštųsi mane atleisti, bet ko tik nepasitaiko gyvenime... blink.gif Ką jūs apie tai manot?


ramiai lauk kol tik noresi laukt. darbdavys negali taves atleisti be tavo paraso. o jei jau butu tokia situacija, kad pasiulytu iseiti is darbo, tiesiog nesirasai, vaziuoji pas gydytoja, paimi pazyma ir nunesi personalui, kad uzregistruotu, kad tokia pazyma yra. ir viskas- po to jie nebeturi jokios teises taves atleisti.

Atsakyti
Mano vyras ir artimieji suzinojo kaip ir yprasta,taciau dabar kai pavyks turiu sumasciusi kaip pranesiu tongue.gif tai bus skubus laiskelis vyrui is TEN... angel.gif kur dalina kudikius,jis bus atsiustas pastu kaip iar pridera mociutei ir vaikam dar galvoju kaip reikes pranesti bet manau kad taip pat rasiu ka nors idomaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVAJA31 @ 2005 07 26, 16:08)
mociutei ir vaikam dar galvoju kaip reikes pranesti bet manau kad taip pat rasiu ka nors idomaus 4u.gif


As parasiau vaikui laiskeli nuo brolio arba seses (irgi pastu). Iklijavau nuotraukyte, kaip atrodo maziukas pilve. Vaikui visai patiko. Dabar galvoju, gal reikia ir toliau tokius laiskus rasyti g.gif
Atsakyti
vyrui įvariau "infarktą", nes pati negalėdama patikėti klyktelėjau iš vonios "mažiau" tas pagalvojo, kad man ten velniai žino kas pasidarė, atpuolė persigandęs visas, o jei dar paminėti tą faktą, kad buvo pusę keturių ryto - ilgiau neiškentėjau, o kai atpuolė aš tokiu ramiu balsu - aš nėščia, tai tas ir atsisėdo, paskui sekė apkabinimai, bučiniai, laimės ašaros, nes stengiamės jau 1,5 m. ir vis ... , po to paskambinau mamai, tai ta nepatikėjo, pagalvojo, kad susapnavo:)
ai visi džiaugėsi, nes žinojo kaip laukiam, aišku tie, kurie žino, nors vyro kolegos ir draugai žinojo tą pačią dieną - labai jau jam knietėjo pasigirti:)
Atsakyti
O as neskubejau niekam sakyti, na aisku isskyrus vyrui, nes kazkaip bijojau, kad dar visko gali atsitikti smile.gif Net kai buvo trys menesiai ir man teko guleti ligonineje sugebejau visa tai nuslepti ir niekas net nesuzinojo, kad visa savaite teko kovoti uz mazyli, taciau kai isejau is ligonines, per savo gimtadieni pasakiau pirmiausia savo tevams. Man tada jau buvo 3.5 menesio, tad tevai vos neisgriuvo. Mama sedejo ilgai be zado ir kai atsigavo juokesi, kad vat net mama budama nepastebejo biggrin.gif Dar po savaites pasakem vyro tevams, na o jau po to pradejo po truputi matytis thumbup.gif
Atsakyti
Vyras sužinojo tą pačią dieną. Testuką dariau ne iš pat ryto, bet jis vis tiek buvo teigiamas, nors mmm dar nevėlavo. Buvo nedaug likę iki Kalėdų, todėl užrašiau atvirutę. kažką panašaus apie sulauktą kalėdų stebuklą, įklijavau testuką, suvyniojau kaip dovaną ir paprašiau, kad tą dovaną atidarytų iš karto smile.gif
o tėvams, kai jie buvoatvažiavę pas mus į svečius padariau arbatos į puodelius su užrašu "seneliui" ir "močiutei". kadangi tai jiems bus pirmasis anūkas, tikrai viską iš karto suprato smile.gif
Atsakyti
Niu kaip faina!!!
As irgi galvoju kazka apie puodelius senliui ir mociutei, kadangi vyro tevams pirmas anukas, o mano tevams, kurie jau taip laukia mano anuku, supakuosiu dovanele su echo nuotraukele ax.gif na ir tegu jie ten sau virsta is koto, jau laukiu nebesulaukiu, kada as jiems sita sposa iskresiu thumbup.gif laugh.gif lithuania.gif
Atsakyti
Man patiko ideja su puodukais seneliui ir senelei thumbup.gif
Atsakyti
o man ideja su laiskais is "ten" patiko:)

liuks ideja thumbup.gif galima tokius visiems parasyti:)
Atsakyti
mes džiugią naujieną sužinojome per mano mamos gimtadienį, tai tą dieną jai ir psakėme. O ji net iš pradžių nenorėjo tikėti biggrin.gif biggrin.gif mama buvo pirmoji, kuri sužinojo. Kitiem nusprendėm pasakyti, kai jau bus kokie trys mėnesiai. Gerai, kad palaukėme, nes nėštumas problematiškas iš pradžių buvo sad.gif net ligoninėj teko pagulėti. Kai mane paguldė, tai sužinojo ir seneliai ir keletas draugų. Kitiem pranešėm, kai jau buvo 3-4 mėnesiai. Tiesiog ėmėm ir pasakėm, kokią džiugią naujieną turim wub.gif
Atsakyti