Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Svente smaliziams su tortuku biggrin.gif kol kas viska dar nutylesiu o kaip jau padarysiu viska tai butini pasidalinsiu ispudziais idejomis,reakcijomis jai pavyks beabejo ir parodysiu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
O man kaip tik pasitaikė ant vyro gimtadienio smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa-uoga:) @ 2013 10 21, 10:14)
O man kaip tik pasitaikė ant vyro gimtadienio smile.gif wub.gif

Super gimtadienio dovanel thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitelius @ 2013 10 20, 22:18)
Svente smaliziams su tortuku  biggrin.gif kol kas viska dar nutylesiu o kaip jau padarysiu viska tai butini pasidalinsiu ispudziais idejomis,reakcijomis jai pavyks beabejo ir parodysiu  4u.gif  biggrin.gif

Lauksim išsamaus pasakojimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 10 21, 23:03)
Lauksim išsamaus pasakojimo drinks_cheers.gif

Dar siektiek teks pakentti:)
Atsakyti
man eina 12 savaite. apie niestuma zino vaikinas, o teveliai dar ne. o taip noretusi pasakyti, kad as nestuke.gif
jie uz poros savaiciu atvaziuoja i svecius (mes gyvename ne lt), todel nusprendem, kad tiek iskentesim ir ideja jau turiu kaip apie tai pranesime. maniskis vakariene paruos. o pries vakariene pasiulysiu jiems pazaisti zaidima. kadangi visa seima esame crazy tongue.gif tai manau, kad siam zaidimui jie tikrai pasirasys. o zaidimo esme: atspek is Ko padarytos zuikio ausys! esu issaugojusi du darytus testus, kurie rodo po dvi ryskias linijas. o ir testai grazuciai. taigi atsokuosiu is tolumos.. zinoma pametysiu keleta uzuominu jei matysiu, kad ne kas. na paziuresim kaip cia mano uzmanymas gausys. jei ka nepagalvokite, kad as dar mokyklinuke...as jau didele 30 metu mergaite! 4u.gif bet zaisti vis dar megstu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitelius @ 2013 10 22, 14:13)
Dar siektiek teks pakentti:)

Nieko nieko - kantrybės yra. biggrin.gif
Atsakyti
Faina temutė smile.gif Man aktuali buvo, nes irgi norėjau įdomiau pranešti... Savo mamytei, kuri gyvena užsieny, parašiau laišką nuo jos anūko/ės... Ant tokio vaikiško popieriaus ir išsiunčiau spalvotam voke... Tai tikrai nustebinau. Vyro tėvams nupirkau tortuką, ant tortuko nupirkau batukus vaikiškus valgomus ir paprašiau, kad užrašytų, jog mes sulaukėme gandrų! smile.gif O savo tėveliui su žmona, pranešiau paprastai, per pietus smile.gif
Atsakyti
Šiandien sužinojau, kad laukiuosi. nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif Esu devintam danguj. Visą laiką planavau, kaip origionaliau savo vyrui pranešti šią žinią, bet kai pagaliau, pamačiau dvi NT juostelės, netvėriau savame kailyje. Išlindau iš vonios kambario visa laiminga. Ištempiau, kol papietavom. Turėjom ten tokį pinigų grynų likutį. Vyras sako, pasidalinam. Aš užklausiau į kiek dalių dalinsim? Jis: į dvi. Aš tada sakau, dalinam į tris. Ir parodžiau NT. Toliau sekė laimės ašaros, bučkiai, apsikabinimai ir daugiau žodžių nereikėjo... 4u.gif
Atsakyti
Aš savo tėvam galvoju apie nestuke.gif pranešt taip. Mažoj žavioj dėžutėj echo foto (10sav), maži batukai ir knyga senelių meilė. Mintis dar buvo užsakyt tortą su užrašymu "rugsėjis permainų mėnuo" ir gandro nešančio vaiką skulptūrėlė
Atsakyti
Kai tik pasidariau nt taip norėjosi iš laimės šaukt visam pasauliui, bet po kokio pusvalandžio grįžau į protą ir nutariau, kad būsimam tėveliui šią naujieną pranešti telefonu nei šis, nei tas ax.gif
Kadangi jau buvome pasipuošę eglutę, pirmiausiai ji ir kliuvo už akių. bigsmile.gif esu mėgėja prisikauptu visokių dėžučių, bantukų, tai gražiai supakavau NT ir pakišau po eglute biggrin.gif grįžęs maniškis kažkaip ilgai delsė pažiūrėt, bet atidaręs dėžutę sustingo. biggrin.gif po kokios minutės žiūrėjimo klausia: "čia tavo?" lotuliukas.gif pagalvojo, kad juokauju, nes šitos akimirkos laukėm 1,5 metų. Po to aišku sekė euforija. wub.gif
O pas mano tėvus nuėjom po pirmojo gin. vizito, maniškis iš kišenės ištraukė vokelį su echo foto ir lyg niekur nieko pasveikino su Kalėdomis lotuliukas.gif dar šampano nusinešėm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ivy*: 01 vasario 2014 - 11:46
Pirmiausia NT pamačiau vaiduoklį (kaip vėliau paaiškėjo, gan ryškų, bet sunku buvo patikėti). Tuo metu buvau kitame mieste ir vos tvardžiausi ko nors vyrui nepasakius telefonu, bet labai norėjosi gyvai pamatyti jo reakciją, todėl sulaukiau, kol parvažiavau kitą dieną ir be didelių ceremonijų pranešiau, kad aš galbūt nėščia. Ir taip sunku buvo išlaukti, todėl net ir ne galvoj buvo kokios staigmenos smile.gif Pradžiai abu nebuvom tikri, tad po kelių dienų vėl dariausi NT, kuris jau buvo žymiai ryškesnis, tada iškart vėl pasakiau smile.gif Apsikabino ir ilgai nepaleido wub.gif

O tėvams pranešėm irgi be jokių "bajerių". Pasikvietėm abiejų tėvus pas save vakarienės ir vakaro eigoje pranešėme naujienas. Ilgai niekas nė žodžio nepratarė, tai taip keistokai buvo biggrin.gif Draugės bent normaliau sureguodavo, kai pasakydavau - apsikabindavo ir pan., o tėvai tai keistuoliai biggrin.gif
Atsakyti