Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Sveikos.. Mm veluoja 6 dienas. Vakar pasidariau testa- teigiamas. Butu nereali dovana tiek vyrui tiek tevams (ypac mano mamau), bet beda kad nedirba jokia poliklinika, kad rezultatus patikintu.. Ryt pasidarysiu dar viena testa, bet kaip manote ar nerizijinga taip anksti pranesti bepatikrinta info? Nors proga (per Kaledas) butu ideali.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 12 23, 12:16)
Sveikos.. Mm veluoja 6 dienas. Vakar pasidariau testa- teigiamas. Butu nereali dovana tiek vyrui tiek tevams (ypac mano mamau), bet beda kad nedirba jokia poliklinika, kad rezultatus patikintu.. Ryt pasidarysiu dar viena testa, bet kaip manote ar nerizijinga taip anksti pranesti bepatikrinta info? Nors proga (per Kaledas) butu ideali..  wub.gif

jei darysit testa kuris bus vel teigiamas, tai zinoma kad laukiates, neriekia nei poliklinikos smile.gif
Atsakyti
Labas visoms esu naujoke smile.gif Radau labai faina tema ir vat norejau duoti kam nors mintele kaip originaliai tai pranesti. Kazkur ziurejau video kaip originaliai pasipersa ir tai pakiso man minty apie nestumo pasakyma.
tai vat paimti vyro telefona ir savo varda pervadinti : MIELASIS BUSI TEVELIS
na ar kazkaip panasiai kaip jau pacios sugalvosite ir tada jam paskambinti.
Man si ideja labai patiko tikiuosi patiks ir jums. blush2.gif
Atsakyti
Skicuke, kooookia ideja!!! bigsmile.gif jei tik mokeciau MB telefonu naudotis, tai butinai pagalvociau ir apie sita ideja drinks_cheers.gif bet kol dar ne nescia, reikia ismokt per ta laika tuo telefonu naudotis biggrin.gif
Atsakyti
Miss candy saunu kad patiko. Man si ideja ir labai patinka, o gal net greitu metu ir panaudosiu smile.gif Labai tikiuosi blush2.gif
Atsakyti
Mes jau surezgėm mintį, kad vyro mamytei gimtadienio proga atviruką įteiksim, o ten bus sveikinimas nuo būsimo anūko, o mano tėveliui tai pasakų knygą dovanosim, supakuosim, kai atvažiuos, sakysim dar nuo Kalėdų dovanų užsilikę (kaip tik per Kalėdas vaikelis ir pradėtas). Pasakų knygoje bus užrašas - "Pačiam mieliausias būsimam seneliui" na ir dar kas nors. Esmė ta, kad jis turės būti vaikučio pasakų skaitovas biggrin.gif
Dar galvoju kaip jaunesniam broliui tai pranešti, reikia kažko šmaikštaus su užrašu, kad jau bus dėdė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2013 01 15, 21:15)

Dar galvoju kaip jaunesniam broliui tai pranešti, reikia kažko šmaikštaus su užrašu, kad jau bus dėdė smile.gif

jei su uzrasu tai galit kazka ant marskineliu sugalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 01 15, 22:57)
jei su uzrasu tai galit kazka ant marskineliu sugalvoti smile.gif

Ai, paskui nenešios tokių marškinėlių, o spintoje nelabai mėgsta kaupti tokius daiktus smile.gif
Atsakyti
mano nieštumui jau dvidešimt savaičių, laukemės dvynukų...su vyru nusprendėm apie tai niekam beveik nesakyti ax.gif na kad laukiuosi tai ir niekam nesakem iš pradziu, o dabar jau nelabai ir paslėpsi, pilvas auga dienom, bet visi suzino tik tada kai mane pamato smile.gif kazkaip pasirinkom tokia pozicija, ir dabar net juokinga darosi, nes mano uosviai dar kolkas nepastebi to biggrin.gif bus reakcija kai pamatys ir supras kiek laiko neitare, nors matomes kiekviena savaite smile.gif
Atsakyti
iwetta, žėkit, kad infarkto negautų blush2.gif
Aš ir kūriau "didelius" planus kaip čia įdomiau giminaičiam pranešus, bet vyras nepalaikė mano idėjų, tai pranešėm paprastai. Ai ir gerai, pati žinia svarbesnė už jos pateikimą thumbup.gif
Atsakyti
Pranešėm per motinos dieną smile.gif Mamai ir uošvei įteikėm po atvirutę, kur vienoje pusėje įklijuota echoskopo nuotraukytė, kitoje - sveikinimas nuo būsimo/būsimos anūkėlio/anūkėlės.
Uošvienė pašoko iš džiaugsmo, pradėjo bučiuoti, glėbesčiuoti, tuoj bėgte iš virtuvės atlėkė MB sesuo, uošvis lotuliukas.gif O MB brolis dar ilgai netikėjo, nes vis mėgdavom papokštauti blush2.gif Patikėjo, kai pilvas pradėjo augt nestuke.gif lotuliukas.gif
O mano mama apsiverkė, paskui pradėjo bučiuoti, tėtis ir atlėkė. O brolis sakė nuo šiol prižiūrės, kad padoriai valgyčiau lotuliukas.gif
Staigmena buvo visiems, nes niekam nesakėm, o kai pradėjom jau dalintis naujiena, netikėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, nezinau ar ten papuoliau na bet pabandyti galima smile.gif tai va esu nescia apie 7 savaites su draugu gevenam anglijoje mano tevai lietuvoje, ir nezinau kaip pranesti... nesu 16 metu bet vistiek jauciu baime kaip sureguos ir blogiausia kad mano tevai mano draugo nera mate, tai labiausiai neramina, gal kas patartu kaip pranesti 4u.gif dekoju smile.gif
Atsakyti