Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Pirma karta pastojau lapkricio menesi. Vyrui iskart pasakiau, tik isejus is WC. O vat tevams (ir vieniems, ir kitiems) Kuciu vakarienes metu padovanojom vokeli, kur buvo echoskopo nuotraukyte. Uosviai nesuprato, teko paaiskinti. Mano mama apsiverke istraukus nuotraukyte, o tevas suprato is jos reakcijos, dar net nepamates, ka ji ten rankoj laiko smile.gif
Na o uzvakar 5 ryto pasidariau testuka, nes jau jauciau geraja naujiena ir truputi pasiruosiau. Kol vyras su sunum lovoj ziurejo multikus, as vaiko kambaryje i uz lango esancia lesyklele patupdziau gandriuka su prie kojos prirista atvirute. Atvirutej buvo priklijuotas teigiamas testukas. Vyrui buvo siurprizas wub.gif
O dabar seneliams ketinam pranesti per Velykas. Tikriausiai padovanosim po suvenyrini kiausini, kurio viduje bus arba keramikiniai batukai, arba miniatiurinis ciulptukas smile.gif
Atsakyti
tiktai paskambinus HCG atsakymui, vyras ziurejo man i akis i mano reakcija, as tik linktelejau galva ir jis viska suprato, as apsiverkiau o jis apsidziauge, net drebejo balsas pasakyt ka tel sake thumbup.gif tokia jaudinanti akimirka 4u.gif
o aš bijau kazkam sakyt, laukiuosi tik 2 sav.
mano tevams pasakem nes su jais gyvenam ir tikrai kazka nujaustu, o va uosviams bijau, jie pas mus tokie iskart visiems anyta ispliurps, o kai toks mazas laikas nesinori kad kolkas visi zinotu smile.gif aš asmeniskai bijau ju ir ju reakcijos, tiesiog kartais lie lepteli visai kazka nenusakomo
Atsakyti
QUOTE(olinka @ 2012 04 02, 11:51)
tiktai paskambinus HCG atsakymui, vyras ziurejo man i akis i mano reakcija, as tik linktelejau galva ir jis viska suprato, as apsiverkiau o jis apsidziauge, net drebejo balsas pasakyt ka tel sake thumbup.gif  tokia jaudinanti akimirka 4u.gif
o aš bijau kazkam sakyt, laukiuosi tik 2 sav.
mano tevams pasakem nes su jais gyvenam ir tikrai kazka nujaustu, o va uosviams bijau, jie pas mus tokie iskart visiems anyta ispliurps, o kai toks mazas laikas nesinori kad kolkas visi zinotu smile.gif aš asmeniskai bijau ju ir ju reakcijos, tiesiog kartais lie lepteli visai kazka nenusakomo

Sveikinimai, 4u.gif o jusu situacijoje as uosviams pasakyciau kaip priklauso kai sueis 3 menesiai, mes taip pat tevam pranesem pirmiem, nes kartu gyvenam, o anyta suzinojo po 3 menesiu, nes su savo liezuviu butu pripliurpus kam reikia ir kam nereikai... biggrin.gif tai kai pranesem, sakem labai jau nesigyrt be reikalo, tai ka ji????kur tik neinu visi zino, kaimynai, tolimi gimines ir pan. doh.gif doh.gif vat paprasyk zmogaus tyliai pasidziaugt... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2012 04 03, 09:46)
Sveikinimai,  4u.gif  o jusu situacijoje as uosviams pasakyciau kaip priklauso kai sueis 3 menesiai, mes taip pat tevam pranesem pirmiem, nes kartu gyvenam, o anyta suzinojo po 3 menesiu, nes su savo liezuviu butu pripliurpus kam reikia ir kam nereikai... biggrin.gif tai kai pranesem, sakem labai jau nesigyrt be reikalo, tai ka ji????kur tik neinu visi zino, kaimynai, tolimi gimines ir pan. doh.gif  doh.gif vat paprasyk zmogaus tyliai pasidziaugt... biggrin.gif

vat vat ir maniske tokia lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos Mamytes man reike labai jūsų pagalbos .
Prašau patarkite kaip pasakyti tėvams kad laukiuosi.
Atsakyti
Mes apturejom pora persileidimu, tai neskubejom niekam sakyti sykart. Iskaitant tevus ir uosvius. Uosvienei vyras pasake po 3 menesiu (reakcija - ar jus tikrai to norite) biggrin.gif
O tevai kadangi gyvena toli, ju gimtadieniu proga nusiunciau vokeli perrista kaspineliu su pirmo skanavimo nuotraukele smile.gif Sake geresnes gimtadienio dovanos nera gave smile.gif



O seip bendrai ideju ikvepimui labai daug internete yra wink.gif

Viena grazi ideja ypac velyku metu tai i ispusta kiausini ideti rasteli ir padovanoti dezeleje smile.gif Kad teveliai ji sudauzytu ir rastu smile.gif
user posted image

taip pat galite pasidaryti nuotrauku ir nusiusti:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Dar tevams galima padovanoti ireminta ar tiesiog supakuota vaikiska rubeli su uzrasu Patiems mieliausiams seneliams ar kazka panasaus wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AgnessBelle: 09 balandžio 2012 - 16:41
o gal galite pasakyti kaip originaliai parasyti zodzius,kad jau gime vaikas? ax.gif
Atsakyti
Labai fainos nuotraukytes - idejos! Ypac su numeriukais smile.gif
Atsakyti
Ideja pasiskolinta is youtube`s bet man labai patiko. cia skirta tiems kas laukiasi anto ar daugiau vaikucio, tai ant maikutes uzrasyti pvz. didele sese, ar didelis brolis, padovanoti tai vaikui, tuo paciu tai yra ir pranesimas apie busima leliuka vaikams, o paskuj su ta maikute paleisti pranesti visiems kitiems. na, aiskiau bus nuorodoj 4u.gif
http://www.youtube.c...feature=related
vienas is graziausiu matytu vaizdeliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rrasytia @ 2012 10 29, 13:42)
Ideja pasiskolinta is youtube`s bet man labai patiko. cia skirta tiems kas laukiasi anto ar daugiau vaikucio, tai ant maikutes uzrasyti pvz. didele sese, ar didelis brolis, padovanoti tai vaikui, tuo paciu tai yra ir pranesimas apie busima leliuka vaikams, o paskuj su ta maikute paleisti pranesti visiems kitiems. na, aiskiau bus nuorodoj  4u.gif
http://www.youtube.c...feature=related
vienas is graziausiu matytu vaizdeliu  wub.gif

liuks wub.gif jauciu reiks taip padaryti ir pranesti savo didziajai thumbup.gif
Atsakyti
Kartu darem nestumo testa smile.gif Tai pas mus atviksciai buvo, kad vyras pirmasis nuejo paziureti rezultato. As sedejau ant sofos pagalve apsikabinusi ir drebejau biggrin.gif Kai jis is vonios visas perbales isejo, supratau iskart kame reikalas...Nereikejo nieko net sakyti. Verkem is laimes abu apsikabine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge123 @ 2011 10 05, 18:59)
Jis atejo apskabino mane, poto pabuciavo pilvuka ir pasake "dabar nepaleisim". Net apsiverkiau...

ir as apsiverkiau...
Atsakyti