Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

QUOTE(mazge123 @ 2011 10 05, 18:59)
"dabar nepaleisim".
saugokit, nepaleiskit heart.gif
Atsakyti
Pranešant džiugią žinią mano tėvams, padariau elektroninį atviruką, kuriame parašiau "Sveikiname būsimus senelius", išsiunčiau jiems skype ir pasakiau, kad čia paprasta nuotrauka, tegul pažiūri, o mes su vyru stebėjom per kamerą, tėvams buvo šokas, pradžioj negalėjo patikėto, o tada lėkė atkimšti šampano butelio lotuliukas.gif O vyro tėvams taip pat paruošėme staigmeną, kaip tik buvo anytos gimtadienis, taigi prie dovanos pridėjom atvirutę su tokiu pačiu sveikinimu, tai taip pat buvo apstulbę, tačiau labai laimingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge123 @ 2011 10 05, 19:59)
Sveikos merginos, pasidalinsiu ir as savo istorija. per pirma nestuma anksti ryte pasidariau NT jis buvo teigemas, iseinu is toleto ir negaliu susiciaupti (paslepti sypsenos) galvojau kasnors ateitu tj sakytu visai kvaila is toleto tokia issisiepus iseina. na bet nuejau i kambari, sulaukiau gryztancio vyro, padejau NT spintoi (jo pusei) ir guliu lovoi, laukiu emociju. nuejo persirenge, isjunge sviesa ir jau iseidinedamas pamate, gryzo isijunge sviesa ir atleke pas mane, su sypsena iki ausu. apskelbem visiem iskarto. Bet deja nestumas nesekmingas. antra karta testo atsakymo lauke jis kambari. apsidziauge ne ka maziau, bet vel nieko gero. Na ir db (trecias) pasidariau testa (bet jam nesakiau
) gryzo vyras, praeidama pro ji padejau testa ant stalo ir atsiguliau ant sofos. Jis atejo apskabino mane, poto pabuciavo pilvuka ir pasake "dabar nepaleisim". Net apsiverkiau... Dabar mum apie 10 savaiciu apie nestuma zino vyras, mama ir teta (nes kartu gyvena), kadangi nestumai labai sunkus buvo ir sis nelengvas. todel jom pasakem nes daug padeda. Daugiau niekam sakem nesakysim kai prades matytis tada ir suzinos, net ir vyro tevai.



Nebepaleiskit. Ir as apsiverkiau 4u.gif
Atsakyti
As pagaminau vyrui skania vakariene ir iteikiau tokia dovanele - teigiama nestumo testa, ipakuota i grazia dezute su bantuku smile.gif Jis labai nustebo ir apsidziauge!!!!Mes iki siol ta dezute su testuku turim smile.gif
Atsakyti
sveikutes,

na o mes busimiems seneliams pranesee taip:
kaip ir kaskart karta per savaite aplankome tevus, tai kokia vakarienem tai arbatos ir tiek. na ir per toki viena sveciavimasi nupirkome didele puokste roziu, torta, sampano - visko ko reiktu gimtadieniui.
tevai buvo pasimete ir snibzdejosi - ka gi cia jie pamirsem nors mama mano jokiu svenciu nepamirstanti... kai jau stalas paruostasm tortas isimtas, sampanas ant stalo, atsistojome su vyru ir sakome "norime jus posveikinti ir pranesti, kad dabar vienu gimtadieniu per metus bus daugiau smile.gif mes laukiames ir jus busite seneliais"

tevams labai patiko ir tam gimtadieniui ruosiasi dabar visad pries pusmeti smile.gif

o su vyru apie vaikeli suzinojome kartu atlike desimt NT smile.gif buvau ir linksma, ir baisu, ir taip gera smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Draugystes_akademija @ 2012 02 06, 14:39)
sveikutes,

na o mes busimiems seneliams pranesee taip:
kaip ir kaskart karta per savaite aplankome tevus, tai kokia vakarienem tai arbatos ir tiek. na ir per toki viena sveciavimasi nupirkome didele puokste roziu, torta, sampano - visko ko reiktu gimtadieniui.
tevai buvo pasimete ir snibzdejosi - ka gi cia jie pamirsem nors mama mano jokiu svenciu nepamirstanti... kai jau stalas paruostasm tortas isimtas, sampanas ant stalo, atsistojome su vyru ir sakome "norime jus posveikinti ir pranesti, kad dabar vienu gimtadieniu per metus bus daugiau smile.gif mes laukiames ir jus busite seneliais"

tevams labai patiko ir tam gimtadieniui ruosiasi dabar visad pries pusmeti smile.gif

o su vyru apie vaikeli suzinojome kartu atlike desimt NT smile.gif buvau ir linksma, ir baisu, ir taip gera smile.gif



Labai sauniai cia sugalvojote:-)
Atsakyti
Na įsiterpsiu ir aš su savo istorija. Mes tėvams pranešėm iš karto kai gydytoja patvirtino nestuke.gif . nusprendėm nelaukti (nes tada tik 5 sav.buvo), nes ir taip matosi mūsų laimingi veidai ir šiaip tokie kitokie požymiai. taigi užsakiau du tortus tam reikalui. Vienas mano tėvams, kitas jo. taigi vienas tortas buvo su vaikišku vežimėliu (labai nuostabiu), kitas su vaikiškais nuostabiais batukais. Tiek pas vienus tiek pas kitus tortus dėjome ant stalų su dangčiais, kad nematytų. O paskui kai visi ramiai susėdo kavutės su tortu, buvo atidengta. Tai žinokit iš karto nei vieni, nei kiti nesuprato. o paskui prasidėjo 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif ojei kiek teigiamų emocijų buvo, kai prisimenu. ir tas tortų nuostabumas, subtilumas. rodos net skonis buvo pasakiškas. O figūrėles nuo tortų visi tėvai pasidėjo atsiminimui (na ar kol gims lelius) blush2.gif ir svarbiausiai, nereikėjo jokių žodžių ieškoti-ką sakyti, kaip čia pasakyti. tortai patys už save kalbėjo. tik po to aišku klausimų lavina ir t.t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evaeway: 09 vasario 2012 - 13:07
QUOTE(Evaeway @ 2012 02 09, 06:06)
Na įsiterpsiu ir aš su savo istorija. Mes tėvams pranešėm iš karto kai gydytoja patvirtino  nestuke.gif . nusprendėm nelaukti (nes tada tik 5 sav.buvo), nes ir taip matosi mūsų laimingi veidai ir šiaip tokie kitokie požymiai. taigi užsakiau du tortus tam reikalui. Vienas mano tėvams, kitas jo. taigi vienas tortas buvo su vaikišku vežimėliu (labai nuostabiu), kitas su vaikiškais nuostabiais batukais. Tiek pas vienus tiek pas kitus tortus dėjome ant stalų su dangčiais, kad nematytų. O paskui kai visi ramiai susėdo kavutės su tortu, buvo atidengta. Tai žinokit iš karto nei vieni, nei kiti nesuprato. o paskui prasidėjo  4u.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  ojei kiek teigiamų emocijų buvo, kai prisimenu. ir tas tortų nuostabumas, subtilumas. rodos net skonis buvo pasakiškas. O figūrėles nuo tortų visi tėvai pasidėjo atsiminimui (na ar kol gims lelius)  blush2.gif ir svarbiausiai, nereikėjo jokių žodžių ieškoti-ką sakyti, kaip čia pasakyti. tortai patys už save kalbėjo. tik po to aišku klausimų lavina ir t.t.t.  biggrin.gif

Graziai pasistenget, sventiskai!
Atsakyti
mums deja neteko graziai pranesti tevams, nes patys suzinojom kai patekau i ligonine... verysad.gif
tuo paciu ir jie suzinojo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renaciukea: 10 vasario 2012 - 16:08
neseniai ir mes suzinojome,kad laukiames ,jau buvome nurasyti kaip nevaisingi,siulyta ivf,bet po 3 metu nenuleistu ranku ir tikejimo,stebuklas aplanke musu seima,taigi dziaugsmas begalinis,norisi ir pranesti seneliams ypatingai wub.gif visad galvojau apie nuotraukele,bet tiek ilgai neslepsime,tai skaitineju ir ieskau minciu.
Atsakyti
QUOTE(angel08 @ 2012 02 12, 10:50)
neseniai ir mes suzinojome,kad laukiames ,jau buvome nurasyti kaip nevaisingi,siulyta ivf,bet po 3 metu nenuleistu ranku ir tikejimo,stebuklas aplanke musu seima,taigi dziaugsmas begalinis,norisi ir pranesti seneliams ypatingai wub.gif visad galvojau apie nuotraukele,bet tiek ilgai neslepsime,tai skaitineju ir ieskau minciu.

siūlau paieškoti internete, pasižiūrėti video kaip praneša tėvams 4u.gif aš jau visą youtube peržiūrėjau biggrin.gif tokios gražios akimirkos wub.gif
Atsakyti
o mes tiesiog per vakariene uosviams pasakem, kad spalio menuo pasipildys dar vienu gimtadieniu, truputi pamaste suprato apie ka mes bigsmile.gif vaikutis antras, planuotas ir lauktas thumbup.gif
Atsakyti