Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

NT dariausi tada, kai namie likau viena. Veliau turejau susitikti su seserimi, vaziavome prie juros, ji, kad postringauja va cipsu turim, riesuteliu, as alaus prigriebiau...as tyliu ax.gif tik jau pasiruosus degintis issitraukiau NT ivyniota tiesiog i servetele ir pakisau jai, ji klausia kas cia? Sakau ziurek rolleyes.gif Aisku isvyniojus klausimu nebekilo - cray.gif , as is paskos doh.gif , na, bet juk is dziaugsmo bigsmile.gif , vakare sulaukiau MB, scenarijus kartojasi, isvynioja, ziuri, matau, kad siek tiek pasimete, bet su sypsena nuo ausies iki ausies pasake, kad jis zinojo doh.gif mmm velavo, o mes planavom ne viena menesi... tai va, kolkas zinom tik as su vyru ir mano sesuo su vyru. Kitiems manau skelbtis kolkas anksti schmoll.gif , o ypac kai esi patyres toki dalyka anksciau, tai kita karta jau buni zymiai atsargesnis.
Na, o savo mamoms, planuojam pranesti taip. Mano mamyte atskrenda pas mus spalio men, po savo gimtadienio, tai lauksim jos orouoste su seserim, nupirksiu geliu puokste o pilvuka busiu persirisus kaspinu nestuke.gif (kadangi, jai tai bus ne pirmas anukas), o vyro mamytei zadam daryti siuntinuka i lt kazka is serijos "jau busiu mociute", ar tai maikute, ar puodeli, bet prie uzraso norim, kad ir echo nuotraukyte butu (jai tai pirmasis anukas) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zoroboba: 13 rugpjūčio 2011 - 20:49
As tai savajam ant delno uzrasiau "daddy" biggrin.gif tj is pradziu nesuprato, sako kas tavo teciui? (nes as pries tai su tevais snekejau) sakau ne ne, tu daddy lotuliukas.gif tj tik akis ispute, sako tu laukiesi? sypsena tik iki ausu, apsikabino, paleido, pabuciavo, vel apsikabino biggrin.gif biggrin.gif zodziu nezinojo kur detis is tos laimes 4u.gif dbr labai nekantraujam pranesti kitiems, bet dar anksti, nes mes labai mazi nestuke.gif
Atsakyti
Kiek laiko esant nestuke.gif pranesti uosvienei, ar savo mamai?
Atsakyti
QUOTE(agota.gina @ 2011 09 18, 19:14)
Kiek laiko esant  nestuke.gif  pranesti uosvienei, ar savo mamai?

Mes p0ranešėm,kai buvo 12sav.,kai buvo praėjęs pavojingasis laikotarpis ax.gif
Atsakyti
Pas mane buvo biški sudėtingiau viskas unsure.gif Pasiėmiau savo exa iš namų ir buvau sakius, kad kažkas negerai, tai nuvažiavom į vaistinę ir jis nupirko testą, pas mane dar pagulėjom lovoje, pažiūrėjom filmą jis užmigo, nes buvo po naktinės, o aš nuėjau pasidaryti testą ir parodė teigiamą prasėdėjau gan ilgai tualete ant grindų nežinojau ką daryti, bet paskui kai išsimiegojo exsas, jį reikėjo namo parvežti, tai važiuojant jam pasakiau, kad tavęs dabar laukia pora nemigos naktų ir jis žinoma suprato kad laukiuosi... Ilgai sprendėm ką darysim, nes buvome tik neseniai pradėję santykius, tai nusprendė likti su manimi išbuvo tik pora mėnesių iki jo mamos apsilankymo tada viskas apsivertė aukštyn kojomis ir aš likau viena verysad.gif daug buvo visko nuo ašarų iki sunkaus susirgimo, bet dabar esu labai laiminga, nes turėsiu maža angeliuką savo rankose jau neužilgo wub.gif
O tėvams pasakiau po pirmo apsilankymo pas gydytoja, reagavo labai ramiai ir net apsidžiaugė, kad bus jauni seneliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agota.gina @ 2011 09 18, 18:14)
Kiek laiko esant  nestuke.gif  pranesti uosvienei, ar savo mamai?


mes tik 5 savaiteles nestuke.gif
Atsakyti
smile.gif suzinojusi, jog nestuke.gif sutrikau, ne negalvojau kazkaip specialiai pranesti, net elementariausiai zinduko nupirkt nedaejo blush2.gif bet gavosi visai neblogai - ta pacia diena po vizito pas gydytoja, guliu ant sofos svetaineje, ziuriu tv; ateina MB, sako pasislink truputi, salia priimsi - visada taip tv ziurim smile.gif as sakau - nesislinksiu. MB - blink.gif o tai kas dabar, kas atsitiko, gal pyksti? As - nesislinksiu, nes greitai nebetilpsim; vis dar bandau islaikyti rimta veida, nors viduje mirstu juoku, - suprantu, jog MB ne nenutuokia apie ka kalbu biggrin.gif MB nesureaguoja, nusijuokia ir tik paskubina pasislinkt. As dar kart - nesislinksiu, nes TRISE netilpsim! MB tik blink.gif blink.gif blink.gif ... Suprato, bet paskui dar penkis kartus klause, ar tikrai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agota.gina @ 2011 09 18, 20:14)
Kiek laiko esant  nestuke.gif  pranesti uosvienei, ar savo mamai?


Manau, priklauso nuo jūsų santykių. iš aš, ir MB bendraujame labai reguliariai, artimai su savo tėvais, susitinkam bent kartą per savaitę, atrodė kvaila kažką slėpti ir pranešėme po dviejų teigiamų nėštumo testų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2011 09 20, 13:38)
Manau, priklauso nuo jūsų santykių. iš aš, ir MB bendraujame labai reguliariai, artimai su savo tėvais, susitinkam bent kartą per savaitę, atrodė kvaila kažką slėpti ir pranešėme po dviejų teigiamų nėštumo testų  smile.gif


na as tik noriu isitikinti jog viskas gerai smile.gif kita savaite mums pas gine, tj po to manau ir pasisakysim teveliams thumbup.gif
Atsakyti
Apie pirmąjį nestuke.gif pranešiau visiems gan palaukus - apie 12 sav. O vyrui iškart pasakiau (4 sav. buvo), ką čia slėpt - džiaugtis reik wub.gif

O apie antrąjį, iškart, kai tik sužinojau (6 sav.) apskambinau mamas, draugus - na, artimiausius.. Tiesiog dėl to, jog norėjau pati pasakyt, mane tas - ar žinai, kad... nervuoja ax.gif Jei laukiuos, tai laukiuos - kaip lemta, taip bus, ką čia lauksi tas 12-15 sav. mirksiukas.gif

Dbr. kita problema - kaip darbe pranešt (kaip pranešt kolegoms) doh.gif Žino tik vadovas ir viena kolegė smile.gif

Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edisada: 24 rugsėjo 2011 - 03:49
QUOTE(Vivia000 @ 2011 09 18, 22:34)
- nesislinksiu, nes TRISE netilpsim! 


va cia tai labai graziai nuskambejo ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, pasidalinsiu ir as savo istorija. per pirma nestuma anksti ryte pasidariau NT jis buvo teigemas, iseinu is toleto ir negaliu susiciaupti (paslepti sypsenos) galvojau kasnors ateitu tj sakytu visai kvaila is toleto tokia issisiepus iseina. na bet nuejau i kambari, sulaukiau gryztancio vyro, padejau NT spintoi (jo pusei) ir guliu lovoi, laukiu emociju. nuejo persirenge, isjunge sviesa ir jau iseidinedamas pamate, gryzo isijunge sviesa ir atleke pas mane, su sypsena iki ausu. apskelbem visiem iskarto. Bet deja nestumas nesekmingas. antra karta testo atsakymo lauke jis kambari. apsidziauge ne ka maziau, bet vel nieko gero. Na ir db (trecias) pasidariau testa (bet jam nesakiau
) gryzo vyras, praeidama pro ji padejau testa ant stalo ir atsiguliau ant sofos. Jis atejo apskabino mane, poto pabuciavo pilvuka ir pasake "dabar nepaleisim". Net apsiverkiau... Dabar mum apie 10 savaiciu apie nestuma zino vyras, mama ir teta (nes kartu gyvena), kadangi nestumai labai sunkus buvo ir sis nelengvas. todel jom pasakem nes daug padeda. Daugiau niekam sakem nesakysim kai prades matytis tada ir suzinos, net ir vyro tevai.
Atsakyti