Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

O aš kadangi testuką išvydau su dviem juostelėm gruodžio 23 tai sugalvojau per kūčias pranešti: padėjau po eglute, įviniojau į dovanų maišelį ir laukiau kol pastebės. Suradęs negalėjo patikėti nes buvau sakiusi prieš porą dienų, kad apsirgau ( o mm tęsėsi vieną dieną ir dingo ) tai tikrai nesitikėjo. Abu juokiamės, kad geriausia dovana lotuliukas.gif
Atsakyti
As jaučiau, kad galiu lauktis apie pora savaičių, tačiau savajam pasakiau tik gavusi patvirtinimą iš ginekologės ir pirmąją mažylio nuotrauką echoskopu smile.gif
Pačiai buvo šiek tiek netikėta, jausmu sumaištis, bet paskambinau i restoraną, užsakiau staliuką ir sukaupusi visą drąsą paskambinau brangiausiajam ir pasakiau, kad jo lauksiu ten. Pakeliui nupirkau skaisčiai raudoną rožę, atvykusi į restoraną paprašiau padavėjos, kad kai prie manęs prisės vyras, dar palauktų kokias 10 minučių ir atneštų dvi taures, vieną šampano, kitą vandens. Kai manasis atvyko, pasakiau, kad turiu jam svarbią naujieną, paėmiau rožę ir įteikdama pasakiau, kad džiaugiuosi galėdama pranešti, jog po širdimi nešioju jo vaikelį ir sveikinu būsimą tėtuką... wub.gif Po to sekė daug emocijų, aptarimo, peržvelgėme gydytojos išrašytus popieriukus, pakeliui namo sustojome prie gėlių parduotuvėlės ir aš gavau glėbį baltų rožių (kurios džiugino mus dvi savaites smile.gif) o grįžę kalbėjomės iki ryto... juk netrukus iš pagrindų pasikeis mūsų abiejų gyvenimas....
Atsakyti
O mums žinia buvo labai laukta, bet netikėta. Laukta net 7 metus!!!!
Prieš 7 metus nėtumas nutrūko net nespėjus labai pasidžiaugt. Tai dabar su vyru sutarėm, kad reikia palaukt iki 12 sav., kol jau tikrai bus aišku. Jis iškentė 2 savaites lotuliukas.gif Įsivaizduokit - draugams pranešė balandžio 1 dieną lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jie, aišku, nepatikėjo (manęs kartu nebuvo). Seneliams pasakysim per velykas. Galvoju tortą užsakyt su užrašu. Kadangi anūkas jau trečias, tai reiks kažkaip konkrečiau užrašyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lijele: 15 balandžio 2011 - 13:31
lotuliukas.gif atsikeliau anksti ryte, pasidariau testa, teigiamas... grizau i lova... o sypsena nuo ausies iki ausies... MB negalejo suprasti kas man yra... buvau nusprendusi nesakyti pora savaiciu... pasakiau po 5 min.. ax.gif
Atsakyti
na man tai net keista,bet sia zinia ne man teko pranest, o mb man pasake, kadangi menesines buvo nereguliarios kai nesirode antra men nieko neitariau, mb prasitare,kad krutine itartinai padidejusi, tikriausiai laukies! blink.gif pasidariau testa kuris patvirtino jo zodzius smile.gif
o sia zinia ispudingiau pranesiau savo mamai, buvo mano sesutes gimtadienis, dareme jai staigmena netiketai atvykome nieko nepranese su visais balionais tortais, kai jau visi ramiai sedejome apsipatenkine sociais pilvais, paskaiu,kad staigmenos dar nesibaige ir tariau mama busi mociute, tai buvo daug daug laimes asaru biggrin.gif smagu prisiminus
Atsakyti
aš vis skaitinėdau kaip gražiai praneša artimiesiems apie nėštumą, ir pati svajodavau kaip čia gražiau reikės pranešti, nes anksčiau ar vėliau lauksime gandrų. Vat ir sulaukėm, ir prasidėjo dilema, kada ir kaip pranešti. Kadangi pirmasis bandymas buvo nesėkmingas (nustojo vystytis 6 savaitę), tai kentėjom dantis sukandę kol pasieksim nors 12 savaitės. Kai sulaukėm 12 savaičių ir 2 dienų, buvom ultragarso, ir taip gražiai vaizdą sustabdė, kai leliukas rankyte mojavo, tai paprašėm net 3 nuotraukėlių, kad pranešti tėvams. Viena liko mums, o tėvams pranešėm per pačias Velykas, parašėm sveikinimą nuo būsimo anūko - ės, įklijavom echo nuotraukėlę, ir įteikėm po Velykinių pusryčių smile.gif Patiko baisiai, net iki ašarų smile.gif
Atsakyti
Skaitau jūsų visų pasisakymus su džiaugsmo ašarom akyse. Kaip miela ir smagu!!! Aš pati negalėjau nustebinti, nes leliuko neplanavom ir kai dingo mm iškart pradėjom galvoti ką čia padarius dariausi 3 testus, visi neigiami, šiandien pasidariau hcg, laukiu atsakymo.. Jau susitaikiau su ta mintimi, kad visko gali būti smile.gif , tačiau draugo nustebinti nebe pavyks, na, o tėveliams jau prieš kokius 3 metus sugalvojau, kaip čia daugelis mergaičių rašė, kad įteiksiu ekoskopijos nuotraukytę, nežinau gal irgi filme mačiau, gal girdėjau, bet ši idėja labai patiko ir niekada iš galvos neišgaravo smile.gif
o dabar belieka laukti smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Antraji leliuka planuojam jau pusmeti ir... jau trecia diena nesulaikiu mensiniu.Nestumo testa dariausi,bet matomai per anksi,nes neigiama rode,todel negaliu tiksliai pasakyti,kad laukiuosi,bet labai tikiuosi ax.gif Todel siandien vyrui sugalvojau mysle: Kas tures sesyte ar broliuka? Buvo smagu klausytis(telefonu snekejom),kaip mykciojo biggrin.gif kol galiausiai sugalvojo atsakyma. Sia mysle uzduosiu visiem artimiesim, kai jau tikrai zinosim,kad nestuke.gif 4u.gif

Sekmes visom!
Atsakyti
Sveikutės! Mūsų tai pirmasis leliukas. Labai įdomi istorija, nes mes planavome, bandėme, o vis nesisekė, na galų gale nusprendėme kad kaip Dievas duos, nesisaugojome ir tiek...Vaikelio kaip nebuvo taip nebuvo... Man ėmė mausti dešinį šoną apačioje, pamaniau apendicitas, nes nesiliovė keletą savaičių. Šeimos gydytoja pamaigė pilvą apžiūrėjo mane, sako mergyte Tau vėl stuburo problemos, kartais taip jau būna, kad rodos jog šoną skaudą, o iš tikro nugarą. Išrašė į reabilitacinį...ėjau mankštų, masažų, pusantro mėnesio, bet skausmas liko. Tada pati užsiregistravau pas ginekologę. Pamanaiu, niekada gyvenime jokių problemų nesu turėjusi, bet gal... Na va čia ir paaiškėjo, kad mano apendicitas su širdele tongue.gif Vyras kaip tik sanatorijoje gulėjo, jis taip pat buvęs šokėjas tai gydėsi stuburo išvaržą...Grįžo ir dejuoja lipdamas laiptais, na sako, dabar mane gydysi ant rankų nešiosi aš toks ligonis :DDD Aš žiūriu televizorių ir ramiai sakau: " Tau ant komodos dovana, pasižiūrėk". Na dovanas jis labai mėgsta, puolė pakuoti, o ten dėžutė su vitaminų reklama... veidas truputėlį persimainė... Sakau: "atidaryk , atidaryk..." Jis atidaro o ten dvi poros megstų batukų, vieni ružavi kiti žydri...net atsisėdo :DDDD Va sakau tau vitaminų :DDD Keletą kartų perklausė ar nejuokauju :DDDD Gera buvo reakcija, mano ligoniuko į išrašytą "receptą" :DDD
Atsakyti
Galima nupirkti mazycius sliauztinukus, pacius maziausius, kokius tik rasite, supakuoti i dezute, kaip dovanele ir iteikti norimu momentu. Stebekite, koks bus Jo veidas kai ispakuos sia dovanele......
Atsakyti
Labas,mergaites!
nesenai prisijungiau prie jusu,nes tikejausi,kad pastojau... ir va uzvakar testas buvo teigiamas ax.gif biggrin.gif Su draugu kol kas negalim but kartu,nes esam skirtingose salyse,tai bendraujam per Skype,kaip ir daugelis panasiu atveju smile.gif birzelio pradzioj buvom trumpose "atostogose",kur ir "prisidirbom",juokavom,kad negali but,kad taip lengvai uzkibtu biggrin.gif ir se tau,musu dziaugsmui,busim teveliai ax.gif Neisivaizduojat,kaip troskau jam paskambint ir pasakyt dziugia naujiena!!! bet iskenciau,uzrasiau atviruka(tipo nuo kudikelio), supakavau testuka ir issiunciau jam biggrin.gif laukiau su didziuliu nekantrumu bigsmile.gif tai kai gavo,sakiau neatplesk,kol nesusiskambinsim per skaipa biggrin.gif tai nufilmavau viska zinokit wub.gif nepamirsiu niekada to jaudulio ir drebulio biggrin.gif jauciu dbr zinau,kaip jauciasi vyrai,kai persasi moteriai lotuliukas.gif
kalbam dbr,negali dar patiket,lb laimingas smile.gif kaip ir as wub.gif
Atsakyti
Eeech, kaip jum graziai iseina ax.gif As visa laika galvojau, kad padarysiu kazka labai labai labai... Jau kai gavau II, kokiu tik planu neprikuriau per pora valandu, o isejo taip:
-Alio!
-Sveika, kai sekasi? Pas mane pertrtrauka trumpa siandien, ilgai nepasnekesim...
-Ai, normaliai. Gyva. Vasia atvaziuos, sake, sviestuva pataisys. Dusas varva vel, ta irgi paprasyt reiks, kad paiuretu? Kaip tu? Gerai? Man i darba rytoj anksti, tai turbut miegosiu, kai grisi. As nescia. Va, dar i Tesco reiks nulekt, bulves baigesi.
-... pyp - pyp pyp... blink.gif

Bet perskambino is karto, briedis is netiketumo kava apsiliejo ir telefona pamete ta proga lotuliukas.gif

Va tiek to originalumo drinks_cheers.gif

O dabar reikes kazka idomaus seneliams sugalvot, bet cia dar toli, dar bent 12 savaiciu sulauksim, tada mastysim smile.gif
Atsakyti