Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?


QUOTE(ESLAUDA @ 2010 10 30, 23:14)
Mes paraseme nuo busimo vaikelio seneliams atvirutes, kuriose anukelis sveikinosi ir pranese, kad jo lauktu ateinant  bigsmile.gif  wub.gif

Labai sauni mintis wub.gif

QUOTE(Ievuli @ 2010 11 03, 13:28)
O as net nezinau ka daryti,siandien pamaciau II juosteles,nesitikejau kad zirniukas tep greit uzsikabins lotuliukas.gif  nestuke.gif  wub.gif bet antra juostele dar nera tokia super ryski kaip pirma,tai net nezinau ar jau garsiai dziaugtis? wub.gif

Sveikinimai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
as ta dziaugsma turejau pries pora dienu.. lotuliukas.gif
Vaziavome apsipirkti ir pasiemiau nestumo testa, net du vienoje pakuoteje (jei intuicija butu klydus). O jis man "ir vel mesi pinigsu i bala biggrin.gif " dar pasityciodama sakiau kazin ka darysi kai bus teigiamas. Gryzau namo, neiskenciau ryto nudumiau i tualeta, o jis pirkiniu isimt. Pasidariau ir vos dviem minutem praejus matau kad ryskeja antra juostele. Pasikvieciau i kambari, issisiepus stoviu. ispradziu net neitare, o kai parodziau testa, nes nesugebejau nieko pasakyt is laimes, su dziaugsmu paklause ar tikrai.. lotuliukas.gif as pasakiau kad as laukiuosi nestuke.gif Apsikabinau ir besijuokdama pradejau verkti..
Kas labiausiai ta akimirka istrigo tai jo zodziai.. "Oho kokios dziauksmo asaros!!" abu Juokemes ir begalo dziaugemes. Visa savaitgali nuo manes neatsitrauke aiskindamas tau to negalima ano negalima (geriau uz mane viska zino).. lotuliukas.gif labai rupinasi ir lepina. Jauciuosibegalo laiminga. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Galvojau visaip ir aš, kaip čia originaliau pranešti visiems... g.gif Bet vis labiau galvoju, kad pasakysim paprastai ir tiek smile.gif
Vyras tai sužinojo labai paprastai: vėlavo MM, reikėjo pradėti gerti vaistukus tokius, tai, galvoju, gal reikia vis gi pasitikrinti, ar ne nestuke.gif
Pamačius II ryškias, pradėjau, galima sakyt, klykt lotuliukas.gif Vyras tai pagalvojo, kad kažkas baisaus nutiko blush2.gif biggrin.gif Atidūmiau kaip kulka į kambarį mojuodama tuo testu ir vos išstenėjau, kad aš nėščia doh.gif Apsikabinom, apsivarkėm ... iš džiaugsmo aišku 4u.gif
Nu, bet užsinorėjom dar, kad patvirtintų 100 proc. gydytojas, tai nulėkėm į privačią kliniką... ir ką - "nu yra sako, nėštumiukas, yra" biggrin.gif
Tai savo broliui, tetai ir vyro sesei pasisakiau telefonu tą pačią dieną neištvėrusi doh.gif
Šešurui - kokią 6 sav. pasakėm (anytos ir uošvienės, deja, nebėra...) smile.gif
Artimiausiems draugams pasakysim penktadienį, o vyro seneliams (aš savų nebeturiu) ir kitai giminei - prie stalo per šv. Kalėdas newyear.gif
Atsakyti
Musu vaikelis buvo planuotas ir intensyviai gamintas biggrin.gif Kai jau pora dienu velavo menesines mes tada kaip tik buvom susipyke, visai nesikalbejom. Ryte pasidariau testa, pamate kad isejau is vonios kazkaip keistai issisiepus, laiminga kazko. Bet nesisnekejau. Taip ir liko nieko nesuprates. Veliau rado prie lovos atviruka su uzrasu "Tikiu, kad busi pats geriausias tevelis pasaulyje!"
Pasigavo mane, isbuciavo visa, bet as vistiek nesisnekejau...Dar kokias 10min lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmo nėštumo džiaugsmas

...nutariau pasidalinti savo džiaugsmu su būsimu tėtuku...kaip mano vyras reagavo į žinią apie lėliuko atsiradimą? Kadangi buvo išvykęs, tai teko pagalvoti kaip čia jam pranešus. Telefonu nesinorėjo...Nupirkau du baltus mažučius batelius, į atvirutę įklijavau testuką su keletu žodžių ir viską supakavau į dėžutę su kaspinėliu. Parsivežiau iš darbo, lyg niekur nieko...pamaitinau (kad ramesnis būtų smile.gif...ir tada sakau, turiu Tau dovanėlę. Išsipakavo, o ten žinia, apie lėliuko atėjimą - stipriai apkabino, pabučiavo ir net ašarą išspaudė...

Seneliams padovanojom po knygutę - "Kaip būti geriausiu seneliu", "Kaip būti geriausia močiute" - berods taip jos vadinosi.

Antras nėštumo džiaugsmas

Mano nerimas pasitvirtino, tad kai pasidariau testuką - iš karto ir pasakiau. Jis sureagavo kažkaip labai ramiai - pagaliau būsim pilna šeima, tepasakė - apkabino ir pabučiavo.

O kaip pranešti seneliams, kol kas nesugalvojau, bet Kalėdos tam bus labai tinkamas metas.



Atsakyti
Man tera savaite nuo to, kai isvydau teigiama rezultata. Ir ji isvydau tada, kai mano brangusis jau buvo isvykes i LT... Taip gavosi, kd jis tegris sausio 14, tai tikrai tiek nenorejau laukti, kd jam pasakyti. Taigi per tlf pranest nenorejau, tai pranesiau skype pagalba, visgi maciau reakcija smile.gif Buvo nustebes, bet kartu ir laimingas... labai laukiu kada jis sugris...
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Prasau pagalbos. Noriu pranesti busimiems seneliams dziugia naujiena. Esu girdejusi kaip vieni pranese, paleido irasa su vaiko balsu, kad jis yra pilvelyje ir t.t. Ar esate girdejosios? Is kur galima butu ji gauti? ax.gif
Atsakyti
nupirkau meskiuka kuriam ant maikutes parasyta AS TAVE MYLIU TETUKAI!! ir kai testukas parode 2 linijas iteikiau dovanyte wub.gif

user posted image
Atsakyti
o as tiesiog ryte pasidariau pries darba testa ir pamacius dvi juosteles nubegau pas savo vyra i lova ir pradejau zadinti biggrin.gif nepabudo niekaip tai tik susnabzdejau kad "tikriausiai turesim babyborn'a" nestuke.gif blush2.gif ir jis tik atsimerke, apkabino ir pasake "pagaliau! thumbup.gif " jau tiek juokiausi biggrin.gif sakau "taip pazadinti neimanoma bet kai naujiena yra tai pats atsimerkia" biggrin.gif tongue.gif dabar tik teveliam reikia pasakyti. nusprendem tai padaryti per kucias smile.gif kai keisim dovanelem, pasakysim kad turim dar viena, nesupakuota bet labai didele dovana 4u.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif tikekimes dziaugsis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nežiniuke, labai gražiai ir šiltai skamba mintis apie neįpakuotą dovaną wub.gif
me sryt ruošiamės pasakyti per vyro gimtadienį tėvams, bet nežinau kaip tai padaryt gražiau ax.gif
Atsakyti
As padovanojau saviskiui vaikiskus batelius, bet tas nesuprato lotuliukas.gif nes vaikelis planuotas buvo, tai pagalvojo kad siaip giriuosi kad nupirkau kadanors businciam vaikeliui batukus. Paskui dar ilgai itikinejau kad nescia, bet kol nepamate pats per echoskopa, tai kazkaip nelabai tikejo lotuliukas.gif vis klausdavo- a tu tikrai laukiesi?
Atsakyti
As su treciuoju kai suzinojau kad nestuke.gif
Nupirkauciulptuka ir knygele Tavo naujas kudikis ir tetukui uzrasiau blush2.gif o mociutei nupirkau mazyte statulele leliuka su ssoskute wub.gif vaikams uzteko kad nuotraukyte parodziau tada labai dziauges abu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti