Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

QUOTE(ESLAUDA @ 2010 10 31, 01:14)
Mes paraseme nuo busimo vaikelio seneliams atvirutes, kuriose anukelis sveikinosi ir pranese, kad jo lauktu ateinant  bigsmile.gif  wub.gif


kaip smagu ir miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2010 10 30, 23:14)
Mes paraseme nuo busimo vaikelio seneliams atvirutes, kuriose anukelis sveikinosi ir pranese, kad jo lauktu ateinant  bigsmile.gif  wub.gif

ooo...kaip faina bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
vakar sužinojau, kad esu nėščia nestuke.gif Na sužinojome, mes kartu ir gan idomiai.. vakar važiuodama iš darbo vyro paprašiau , kad sustotu parduotuvėje.. nes man reikia nusipirkti nėštumo testą.. Vyras dar klausia: Kam tau jo reikia a? O aš jam: " mene visą dieną neapleidžia nuojauta, kad aš nėščia " tongue.gif Vyras: "Tai kieno čia bus tas vaikas?" tongue.gif O aš jam: "Tikriausiai kaimyno Petro iš gretimos laiptinės" lotuliukas.gif
Na grįžę namo aš nuėjau pasidaryti testo.. vyras klausia: ką ten matai? beje tu moki naudotis nėštumo testu? Ar žinai, kad tik 6 lašus reikia lašinti ? lotuliukas.gif Na atlikus testą , labai įsistebėjom į tą testą.. aišku krizendami žiūrėjom ilgai.. vyras vis svaičiojo apie "užkibima", beje matavo 5 min laiką doh.gif lotuliukas.gif . Bet kai pamatėm 2 juosteles net nušalom... tiesa aš mažiau.. na po kelių minučių atsitokėję, prisiminę, kad mes vedę, kiek mums metų ir tt .. apsidžiaugėm, pasibūčiavom .. vyras išgėrė brendžio ... pakalbėjom.. vyras tik pergiveno, kad dar neturim savo gyvenamojo ploto, namas dar nebaiktas.. lotuliukas.gif buvo super nestuke.gif
beje tėvams nusprendėm pasakyti tik per Kalėdas... dar pasikankinsim dviese.. 4u.gif O per Kallėdas padarysim atvirutes su vaikelio sveikinu ir dar nuotraukėle thumbup.gif mano tėvai bus laaaaaaaabai laaaabai laimingi thumbup.gif o vyro irgi .. bo labai mamos nori anuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute999 @ 2010 11 03, 14:32)
beje tėvams nusprendėm pasakyti tik per Kalėdas... dar pasikankinsim dviese..  4u.gif O per Kallėdas padarysim atvirutes su vaikelio sveikinu ir dar nuotraukėle thumbup.gif  mano tėvai bus laaaaaaaabai laaaabai laimingi  thumbup.gif  o vyro irgi .. bo labai mamos nori anuku  blush2.gif


Sveikinu 4u.gif O mintis kaip pranesti tevams labai sauni wub.gif
Atsakyti
O as net nezinau ka daryti,siandien pamaciau II juosteles,nesitikejau kad zirniukas tep greit uzsikabins lotuliukas.gif nestuke.gif wub.gif bet antra juostele dar nera tokia super ryski kaip pirma,tai net nezinau ar jau garsiai dziaugtis? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievuli: 03 lapkričio 2010 - 13:28
QUOTE(Ievuli @ 2010 11 03, 14:28)
O as net nezinau ka daryti,siandien pamaciau II juosteles,nesitikejau kad zirniukas tep greit uzsikabins lotuliukas.gif  nestuke.gif  wub.gif bet antra juostele dar nera tokia super ryski kaip pirma,tai net nezinau ar jau garsiai dziaugtis? wub.gif

jau dziaukis dziaukis, maza hormonu konsentracija todel ir neryski po poros dienu ryskesne bus smile.gif bet ar verta... g.gif sveikinimai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2010 10 31, 00:14)
Mes paraseme nuo busimo vaikelio seneliams atvirutes, kuriose anukelis sveikinosi ir pranese, kad jo lauktu ateinant  bigsmile.gif  wub.gif



Oi kaip fainai, reiks ir mums ką panašaus sugalvoti. O vyrui neišejo man romantiškai pranešti,kadangi buvom planavimo procese. Kai buvo vaiduokliukai - ilgą laiką netikėjo,kad galėjo iš pirmo ciklo užkibt. Paskui kai jau ryškios juostelės pasirodė- pati pamačiau kad džiaugiasi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute999 @ 2010 11 03, 11:32)


oi kaip jus naturaliai,zemiskai ir su humoru pasidziauget wub.gif sveikinu wub.gif


visoms sveikinimai pamacius II wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2010 11 03, 15:28)
O as net nezinau ka daryti,siandien pamaciau II juosteles,nesitikejau kad zirniukas tep greit uzsikabins lotuliukas.gif  nestuke.gif  wub.gif bet antra juostele dar nera tokia super ryski kaip pirma,tai net nezinau ar jau garsiai dziaugtis? wub.gif


galit dziaugtis thumbup.gif 4u.gif man irgi taipp ta buvo, tad nutariau kita diena pasidaryti ta testa, tai jau buvo abi ryskios thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(gintute999 @ 2010 11 03, 13:32)


sveikinimukai kuo didziausi thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
mes uosvienei pirma nuotrauka padovanojom
Atsakyti
mes su vyru testa kartu nusipirkom, tada dar negyvenom kartu tai pas jo tevus jis lauke kambary as atnesiau testuka su dviem juostelem, mano rankos labai drebejo dabar linksma prisiminus smile.gif nes buvo netyciukas tas pirmas leliukas blush2.gif ir apsiverkem abu is dziaugsmo kad greit busim seima wub.gif
Atsakyti
O mes iš tikro labai juokingai pasakėm, na mes tiek unikali pora, kad esam labai paprasti ir per daug nesivaikantys romantikos, džiaugsmo ašarų šūksnių ir pan.

Na iš pradžių papasakosiu kaip MB pasakiau kadangi jis važinėja į užsienį tai pasakiau jam grįžus o jau buvo praėjusios kelios savaitės kai aš žinau, vis galvojau kaip jam pasakyt ar čia paprastai ar kaip nors įdomiau tai pagaminau puoduką kur įpylus karštą vandenį nusiima spalva ir ant jo buvo tekstas:
Aš-Tavo didžiausias džiaugsmas. Gyvenimo prasmė.
Aš sugebusiu atnešti Tau laimę,
Nes Tu mano artimiausias ir brangiausias žmogus...
Aš-Tavo didžiausias rūpestis, sugebėsiu pareikalauti iš Tavęs geriausių valandų, sugriauti didžiausius Tavo planus, pakeisti nusistovėjusią dienotvarkę...
Aš - mažytis mažytis Žmogus, būsiu didžiausias Tavo laimė ir džiaugsmas, paversiu Tavo gyvenimą prasmingu, nuspalvinsiu kasdienybę, suvirpinsiu Tavo širdį
Ir padarusiu Tave pačiu laimingiausiu TĖČIU...

Su didžiausia meile mažytėje širdelėje būsimas sūnus - dukra

Na ir padariau vakarienę kaip visada jam grįžus užkaičiau arbatą galvoju atsigers jis ir pamatys, o tas įėjo į kambarį ir sako iš kur čia tas puodukas nu sakau nupirkau, o jis kodėl jis aprašynėtas lotuliukas.gif doh.gif bet neskaitė kas ten, nes ten ir su spalva matosi kad kažkas parašyta. Po to atsisėdom prie stalo jis įpylė mums vyno aš jam sakau aš arbatos noriu atsigėriau puodelį du, o jis negeria doh.gif jis kaip tik vyną taurę antrą geria, po to man sako nu papasakok kas naujo pas tave sakau davai atsigerk arbatos, jis sako aš nenoriu nu tai sakau įsipilk į tą puoduką jis įsipylė perskaitė sako man iš kur tu žinai, nu sakau man nesunku sužinot, tada jis paėmė mano taurę vyno ir sako gerai tau gert nebegalima ir išgėrė lotuliukas.gif

O tėvams irgi aš nenorėjau sakyt iki 12 savaičių, bet pasakėm kažkur apie 10 savaičių vieną dieną važiavom ir MB sako davai nusiperkam šampano, torto ir pasakysim, nuvažiavom irgi kaip niekur nieko prasedėjom viską mašinoj palikę ir kai jau ruošiamės eit MB atnešė iš mašinos viską padėjo ant stalo atsisėdo ir varto žurnalą ,,Tavo vaikas'' (jo sesuo perka) tėvų akys plačios sako kas čia per proga, o MB toliau varto žurnalą ir sako nu proga neproga mes turėsim vaikelį lotuliukas.gif
Atsakyti