Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Saunuole experiment. Labai gerbiu tokias stiprias moteris. Del mokslu tikrai nepergyvenk, labai norint baigsi juos ir veliau. Vienisos motinos uzaugina vaikus, o jus dviese, viskas bus gerai! thumbup.gif clap.gif clap_1.gif
Papildyta @ [mergetime]1101824838[/mergetime]
Ai tiesa, atsakant i tema - tai dar neteko savo brangiausiajam pranest tokios zinios, bet galvoju visai faina butu kai prireiks, parasyt jam laiskeli ir imest i pasto dezute - neva tai nuo busimo vaikelio, pvz. "labas teveli, tikiuosi pasimatysim pavasari (na cia priklausomai nuo to kada gims)..." 2.gif heart.gif
Atsakyti
Svikos nestuke.gif ,

Norejau Jusu paklausti, kaip ir kada Jus paskelbete dziugiaja naujiena seimynai, draugams? clap.gif Ir kaip jie reagavo?? Visi linksmi ir kurybiniai variantai domina thumbup.gif yahoo.gif 4u.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif

Linkejimai visoms nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(DLC @ 2005 07 24, 20:53)
Svikos  nestuke.gif ,

Norejau Jusu paklausti, kaip ir kada Jus paskelbete dziugiaja naujiena seimynai, draugams?  clap.gif  Ir kaip jie reagavo??  Visi linksmi ir kurybiniai variantai domina  thumbup.gif  yahoo.gif  4u.gif  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Linkejimai visoms  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif

kaip - paprastai -pasakem, kad tureism leliu ir psio... 4u.gif vieni siaip uzklause -gal jau planuojat,tai ir pasakem, kad suplanavom jau ax.gif
nors dar yra n giminiu, kurie ne nenutuokia... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

zodizu, nieko ypatingo... sventes del to nekelem... tongue.gif
Atsakyti
Ilgai abejojau, ar ne per anksti sakyti. Tiesiog prieš gerą pusmetį viskas baigėsi 7 - 8 nėštumo savaitę, tai tėvai sužinojo tik tada, kai gulėjau ligoninėj, o kiti taip nieko ir nežinojo. Išvengėm daug skausmingų klausimų.
Šįkart istempėm iki 10-tos savaitės. Tiesa, mama jau buvo pastebėjusi, nes vyras neleisdavo nieko sunkesnio nešioti. Sulaukėme progos, kai visa šeima susirinko kartu ir pasakėm. Vyro tėvams pasakėm atskirai. Su jo brolio šeima mažiau bendraujam, tai specialiai nieko nesakėm. Turbūt jau žino, o kai susitiksim pamatys akivaizdžiai.
Iš pradžių abejojau, ar ne per anksti vaikams (turiu 11 ir 9 m. dukterėčias ir 5 metų sūnėną) sužinoti. Bet paskui labai džiaugiausi. Mergaitės uždavė daug klausimų, bet buvo labai įdomu su jom šnekėtis. Jos labai rūpinasi manimi iki šiol. O sūnėnas kiekvieną rytą (paskui su sesėm ir jų šeimom kartu atostogavom savaitę) atsikeldavo, pribėgęs prie manęs įbesdavo nosytę į pilvą ir sakydavo: labas rytas, mažiuk. Ir taip gera būdavo... Tikrai pasijutau labai išskirtinė, mylima ir globojama. Tikiu, kad ir kitos būsimos mamytės pajus tą patį. Visoms to linkiu!
Atsakyti
Mano vyras tai norėjo ta naujiena pasidalinti su visais kuo greiciau,bet as tvirtai nusprendziau,kad pasakysim tik tada,kai issitirsiu ir suzinosiu,kad viskas yra gerai.Nuvaziavau i Medicinos diagnostikos centra,pasidariau echoskopija,pirma vaikucio nuotrauka,sulaukiau gydytojo komentaru ir tik tada pradejom ta naujiena dziaugtis su kitais.
Atsakyti
As tai labai noriu padaryti linksma staigmena g.gif clap.gif Juk ne kiekviena diena tokias naujienas pranesam tongue.gif Kazkaip jau tiek pralaukus, taip norisi kad visi is koto isvirstu is netiketumo laugh.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
nuo pat pradziu zinojo tik vyras ir tevai, paskui teko pasakyti artimiesems, draugams ir bendradarbiams, kai per savo gimtadieni atsiduriau ligonineje ax.gif
kitaip buciau tempus iki tol, kol pilvas nepasirodys! schmoll.gif
Atsakyti
Aš irgi planavau nesakyti niekam, kol nepradės matytis, bet 6 sav. patekau į ligoninę, tai mamai ir sesėms pasisakiau, o po to ir bendradarbėms.

O tu, Ežiuke, dėl ko ir kiek laiko buvo, kai gulėjai ligoninėje?
Atsakyti
mes su vyru irgi is pradziu pasakem tevams. jau gerokai veliau giminem,draugam ir bendradarbiams. siaip nebuvo sunku, nes ir taip visi vis klausinedavo "gal jau???" , "tai kada???" tongue.gif
Atsakyti
Kol vyko pastojimo planavinmas vis mąsčiau kad gal niekam ilgai nesakysiu, kol visi patys pamatys, kad vyrui paruošiu vakarienę ir kaip nors įspūdingai pranešiu, bet kai pradėjau įtarti kad laukiuosi tai net iki ryto neišlaukiau kad pasidaryčiau testa thumbup.gif o kai dar pasirodė teigiamas tai kur beištemsi kam nors nepasigyręs thumbup.gif wub.gif vienu žodžiu laimės buvo pilnos kelnės ir man atrodo nuo tos akimirkos man ant kaktos buvo parašyta, kad laukiuosi nestuke.gif Gal dėl to visi ir pradėjo įtarinėti. O tėvams pasakėm gan paprastai, nuvažiavom ir pasveikinom kad jie pagaliau turės pirmą anūkiuką ar anūkytę. Visi buvo patenkinti ir laimingi thumbup.gif Todėl buvo nutarta atšvęsti drinks_cheers.gif Labai džiaugiuos kad anksti visiems pranešėm nes nuo tada tikriausiai prasidėjo laimingiausios mano gyvenimo akimirkos wub.gif Visi lepina visi myli, bijo kas ir blogesnį žodį pasakyti, o aš galiu ožiuotis kiek noriu ir visi supranta biggrin.gif Be to begalo gera žinoti kad turėsiu kūdikėlį ir juo džiaugtis nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele9 @ 2005 07 25, 21:44)
Kol vyko pastojimo planavinmas vis mąsčiau kad gal niekam ilgai nesakysiu, kol visi patys pamatys, kad vyrui paruošiu vakarienę ir kaip nors įspūdingai pranešiu, bet kai pradėjau įtarti kad laukiuosi tai net iki ryto neišlaukiau kad pasidaryčiau testa thumbup.gif  o kai dar pasirodė teigiamas tai kur beištemsi kam nors nepasigyręs thumbup.gif  wub.gif  vienu žodžiu laimės buvo pilnos kelnės ir man atrodo nuo tos akimirkos man ant kaktos buvo parašyta, kad laukiuosi nestuke.gif Gal dėl to visi ir pradėjo įtarinėti. O tėvams pasakėm gan paprastai, nuvažiavom ir pasveikinom kad jie pagaliau turės pirmą anūkiuką ar anūkytę. Visi buvo patenkinti ir laimingi thumbup.gif Todėl buvo nutarta atšvęsti drinks_cheers.gif Labai džiaugiuos kad anksti visiems pranešėm nes nuo tada tikriausiai prasidėjo laimingiausios mano gyvenimo akimirkos wub.gif Visi lepina visi myli, bijo kas ir blogesnį žodį pasakyti, o aš galiu ožiuotis kiek noriu ir visi supranta biggrin.gif Be to begalo gera žinoti kad turėsiu kūdikėlį ir juo džiaugtis nestuke.gif



Kaip faina mirksiukas.gif Net sirdi suspaudzia skaitant, as dar labiau dziaugiuosi, kada as savuosius nustebinsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele9 @ 2005 07 25, 20:44)
Kol vyko pastojimo planavinmas vis mąsčiau kad gal niekam ilgai nesakysiu, kol visi patys pamatys, kad vyrui paruošiu vakarienę ir kaip nors įspūdingai pranešiu, bet kai pradėjau įtarti kad laukiuosi tai net iki ryto neišlaukiau kad pasidaryčiau testa thumbup.gif  o kai dar pasirodė teigiamas tai kur beištemsi kam nors nepasigyręs thumbup.gif  wub.gif  vienu žodžiu laimės buvo pilnos kelnės ir man atrodo nuo tos akimirkos man ant kaktos buvo parašyta, kad laukiuosi nestuke.gif Gal dėl to visi ir pradėjo įtarinėti. O tėvams pasakėm gan paprastai, nuvažiavom ir pasveikinom kad jie pagaliau turės pirmą anūkiuką ar anūkytę. Visi buvo patenkinti ir laimingi thumbup.gif Todėl buvo nutarta atšvęsti drinks_cheers.gif Labai džiaugiuos kad anksti visiems pranešėm nes nuo tada tikriausiai prasidėjo laimingiausios mano gyvenimo akimirkos wub.gif Visi lepina visi myli, bijo kas ir blogesnį žodį pasakyti, o aš galiu ožiuotis kiek noriu ir visi supranta biggrin.gif Be to begalo gera žinoti kad turėsiu kūdikėlį ir juo džiaugtis nestuke.gif


ir as pritariu thumbup.gif

mes pasakm tevam iskarto tik suzinoje ax.gif na tik po pica spejom sukirsti mirksiukas.gif tada buvo tik 2 nestumo savaites blush2.gif
Atsakyti