Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

savo brangiajai mamytei parodziau sviezia nestumo testa su ryskiom II.. smile.gif ji pati pirma ir suzinojo smile.gif
Atsakyti
As tai mamos paklausiau ar ji noretu pamatyti anuko nuotrauka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Theia @ 2009 07 15, 17:09)

Pirmiausia pasakem sesiolikmeciui sunui (ko as labiausiai bijojau). Gavosi paprastai, prie vakarienes stalo. MB pradejo labai is toli, tipo koks vaikinas saunuolis, koks padejejas, ir kad dabar jo pagalba bus labai reikalinga... na po 5 min. isstenejo, kad sausio menesi turesim broli ar sese. As jau panikoje laukiau baisios reakcijos, o jaunuolis syptelejo ir sako "Tai ka tevai, gumyte nekokybiska pasitaike?" swoon.gif Po to pamaste pamaste ir pareiske "Visai faina, mazas vaikis seimoj". O kita diena is mokyklos parvilko 2 lapus vardu, visa klase kartu galvojo doh.gif 
aciuks.gif, sekanti ryta zinojo net jos kaimynes pusseseres buves vyras.


Oi negaliu kaip prajuokino lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irenele @ 2009 04 08, 13:53)
Maniškis pranešimo budas reikalauja trupučio kantrybės. Sužinojus nuėjau ir užsakiau marskinėlius su užrašu TĖTIS 2[COLOR=red]  (skaičius turėtu būti viršuje tipo kvadratu). Kadangi čia jau antrasis lelius. Ir įdėjau i maišeli kartu su nėštumo testu. Visai liko pritrenktas. Dabar laukia vasaros kada jau galės visiem demonstruotis lotuliukas.gif





QUOTE(GREK @ 2009 06 22, 13:01)
Savo mamai neiškenčiau ir pasakiau nulėkus paprastai, o vyro tėvam padarėm siurpriziuką šiokį tokį. Kaip tik važiavom sveikint uošvio gimtadienio proga, nupirkom gėlių, pasveikinom, įteikėm dar dėžutę dovanų, tik tuščią, pasižiūrėjo žmogus į vidų, bet kai jis toks santūrus, nesakė nieko. Anyta greit patikrino, sako, kaip čia suprast? Ai, sakau, pamiršau pasakyt, kad dovana bus tik vasario mėn (t.y. po pusės metų).



QUOTE(zilile.c @ 2009 06 23, 18:54)
O mes tai pasakem kai buvo 2.5men. Paskambinau mamai ir pasakiau, kad norim pakviesti visus vakarienes (mama, tetis ir brolis smile.gif ) Mama pamenu pasake :"Kazkas cia ne taip" , kazkaip pavyko itikinti, kad tai tiesiog siaip vakariene. Uzsakem staliuka "berneliu uzeigoj", kadangi vairavau tai ir taip aisku , kad "nei laselio". Tevai klausinejo, kodel cia ta vakariene, koks cia reikalas, kadangi iki vestuviu buvo likes menuo, tai ir taip buvo aisku, kad jau neprasys leidimo vestuvems, tada mano brangiausias paeme mane uz rankos atsisuko i mano tevus ir pasake "Na ka, buvom laimingi dviese, o dabar jau busim laimingi tryse" smile.gif Tetis iskart uzsake 0.5l, o mama pastume lekste su paskutiniu kasniu ir pasake "As jau nebenoriu" poto vaziuojant namo matyt atsigavo po soko, tai buvo begalo laimingi smile.gif


va labai labai mane suzavejo sios istorijos thumbup.gif

QUOTE(Theia @ 2009 07 15, 16:09)
Na, mes jau visiems artimiesiems apsiskelbem  cool.gif

Pirmiausia pasakem sesiolikmeciui sunui (ko as labiausiai bijojau). Gavosi paprastai, prie vakarienes stalo. MB pradejo labai is toli, tipo koks vaikinas saunuolis, koks padejejas, ir kad dabar jo pagalba bus labai reikalinga... na po 5 min. isstenejo, kad sausio menesi turesim broli ar sese. As jau panikoje laukiau baisios reakcijos, o jaunuolis syptelejo ir sako "Tai ka tevai, gumyte nekokybiska pasitaike?" swoon.gif Po to pamaste pamaste ir pareiske "Visai faina, mazas vaikis seimoj". O kita diena is mokyklos parvilko 2 lapus vardu, visa klase kartu galvojo doh.gif 


va cia tai gera skele vaikis lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes tai pranesem taip :idejau i dezutes mazas,mazas baltas tokias grazias kojinytes, supakavau graziai,ant dugno parasiau jog laukiam leliaus. Kadangi gyvenam ne Lietuvoje, tai idejom,kad parveztu. Visi liko tikrai nustebinti, tik gaila,kad per anksti pasakeme, nes arba jau pabego zirniukas, arba dar yra, ko labai noretumem.
O mano drauge, nustebino visus ,kai pasake,kad nufotografuotu dabar juos visus tris, nors stovejo tik dviese, bet turejo mazylio ultra garso foto . Visi liko irgi be zado.
Atsakyti
QUOTE(Lyraaa @ 2010 10 24, 17:06)

O mano drauge, nustebino visus ,kai pasake,kad nufotografuotu dabar juos visus tris, nors stovejo tik dviese, bet turejo mazylio ultra garso foto . Visi liko irgi be zado.

linkiu kad mazylis butu pas jus wub.gif

o drauge cia isvis pasakiskai sugalvojo su fotografavimu thumbup.gif
Atsakyti
Vakar pasidariau testuka ir pamaciau II juosteles wub.gif kadangi vyras buvo darbe, tai telefonu tikrai nenorejau tokios zinios pranesti...
Tai nulekiau i Akropoli nupirti mazuciu kojinyciu.. Pirkau melynas, nes kazkodel tikiu, kad tai bus berniukas wub.gif ir vyrui grizus padaviau tas kojinytes.. jis ziuri i mane ir tyli.. tada parodziau testa ir sakau "sveikinu busimaji teveli" wub.gif Tik tiek, kad tai nebuvo kazkokia labai didele staigmena, nes mazylis planuotas wub.gif
Bet va musu giminaiciams tai bus didziule staigmena, nes jie net neitaria, kad po 9 menesiu busim tryse wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 29, 14:24)
Vakar pasidariau testuka ir pamaciau II juosteles wub.gif  kadangi vyras buvo darbe, tai telefonu tikrai nenorejau tokios zinios pranesti...
Tai nulekiau i Akropoli nupirti mazuciu kojinyciu.. Pirkau melynas, nes kazkodel tikiu, kad tai bus berniukas wub.gif ir vyrui grizus padaviau tas kojinytes.. jis ziuri i mane ir tyli.. tada parodziau testa ir sakau "sveikinu busimaji teveli" wub.gif Tik tiek, kad tai nebuvo kazkokia labai didele staigmena, nes mazylis planuotas wub.gif
Bet va musu giminaiciams tai bus didziule staigmena, nes jie net neitaria, kad po 9 menesiu busim tryse wub.gif


Kokios puikios naujienos bigsmile.gif Sveikinimai didžiausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 10 29, 16:07)
Kokios puikios naujienos  bigsmile.gif  Sveikinimai didžiausi  4u.gif


aciu labai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
gucci-sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2010 10 29, 20:07)
gucci-sveikinu wub.gif


aciu aciuks.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Mes paraseme nuo busimo vaikelio seneliams atvirutes, kuriose anukelis sveikinosi ir pranese, kad jo lauktu ateinant bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti