Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Mes liepos menesi krikstysim dukryte ir i jos krikstynu laikrastuka idesim metu naujiena ir taip visiems pranesim, kad dukryte laukia broliuko arba sesutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 06 19, 10:13)
mes tai pvz pranesem sia dziugia naujiena  nestuke.gif labai paprastai...atvaziavom, pasakem, kad turesim  2.gif  mus su vyru pasveikino, pribuciavo ir viskas thumbup.gif  smile.gif norejosi sita zinia pasakyti visam pasauliuj.
o kai kurie artimieji visai nesuregavo i sita naujiena schmoll.gif  nelabai smagu...
bet uz tai mes su vyru esame begalo laimingi laugh.gif  friends.gif


smile.gif Turbut labai pavydejo.. Siaip zmogus is pagarbos sau ir kitiems bent jau maloniai pasakys "Sveikiname"
Atsakyti
o as pasakaiu savo vyrui (jis buvo tik pora valandu dar vyras) vestuviu diena, nes pati is vakaro suzinojau ax.gif ax.gif tai jis dvigubai laimingas buvo smile.gif
Atsakyti
na mes ir su MB planavom leliuka, tik nesitikejau ,kad taip greit iseis...
mm velavo.. ir seip keista savijauta buvo,tai pabudus viena nakti i toleta ,nusprendziau pasidaryti NT.. jis buvo teigiamas.,.tai tik isbegus is vonios ptikeliau vyra ir parozdiau testuka biggrin.gif jam ney visi miegai issilakste is tos laimes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2009 06 09, 15:22)
Nenoriu sakyti telefonu,noriu pamatyti jo akis kai pranesiu wub.gif Leliukas pas mus planuojamas,todel jis jau siandien paklause ar dar neatejo mmm,mat zino kad turiu susirgt biggrin.gif  ir klause ar nedariau kokio testo lotuliukas.gif Beveik telepatija smile.gif Kol nesu pati tikra 100 proc nenoriu niekam nieko sakyt smile.gif

O man atrodo nesazininga, kai busimo vaiko teva si zinia pasiekia nepirma ax.gif . Ta prasme, kad jau skamba visa supermama rolleyes.gif .
As (jei buciau vyras) isizeisciau, kad toki asmeniska dalyka suzinau nepirmas rolleyes.gif.
Aisku, gal kitiems ir nesvarbu, bet tarkim maniskis si karta paklause: ar jau ir visa supermama zino ar tik mes?! rolleyes.gif .
Gal as nelabai normali, bet apie nestumus pirmiausia pranesu vyrui, ir man nesvarbu ar gyvai, ar telefonu, bet pirmenybe jam tongue.gif .
Zodziu, kiekvienam savo biggrin.gif
Atsakyti
Pusmeti pries pastojant buvo sutrikes mm ciklas. Mm buvo mazdaug kas 2-a menesi. Vyras jau juokesi is manes kad gal jau pavirstu vyru biggrin.gif
Vaiko neplanavom dar 2 metus. Saugojemes... ax.gif
Gruodzio 31d nuojauta man pakuzdejo kad mmm veluoja ne siaip sau.... Pasidariau testa - 2 juosteles! tongue.gif
Ta testa pakabinau ant eglutes. Mes jau buvom apsikeite dovanomis, tad paskambinau vyrui ir pasakiau, kad jo dar laukia pagrindine dovana ax.gif
Isejau i darba, ir dar ant desktopo uzstaciau keliu savaiciu vaisiaus pedutes.
Dabar galit isivaizduot mano vyra aptykus sias dovana bigsmile.gif Jis seniai svajojo apie vaikus, as vis nepasirasynedavau! 4u.gif
Atsakyti
Na, mes jau visiems artimiesiems apsiskelbem cool.gif

Pirmiausia pasakem sesiolikmeciui sunui (ko as labiausiai bijojau). Gavosi paprastai, prie vakarienes stalo. MB pradejo labai is toli, tipo koks vaikinas saunuolis, koks padejejas, ir kad dabar jo pagalba bus labai reikalinga... na po 5 min. isstenejo, kad sausio menesi turesim broli ar sese. As jau panikoje laukiau baisios reakcijos, o jaunuolis syptelejo ir sako "Tai ka tevai, gumyte nekokybiska pasitaike?" swoon.gif Po to pamaste pamaste ir pareiske "Visai faina, mazas vaikis seimoj". O kita diena is mokyklos parvilko 2 lapus vardu, visa klase kartu galvojo doh.gif

Mano tevukams pasakiau pati, trumpam parvaziavusi i LT. Suruosiau tipo paveluota gimtadienio baliu, nupirkau atvirutes su leliukais, ir iteikiau vokuose tevams (su uzrasu "Tai ar vaziuosit pas mane augint anuku?", nes kazkada buvo diskusija ir mano tevai pareiske kad is LT koja iskels nebent anuko priziureti) ir broliui - su uzrasu "2:0 sesutes naudai", subtili uzuomina hihihi.gif. Sokas buvo nerealus, nes visi mane kad is tokios darboholikes kaip as daugiau vaiku tiketis neimanoma. O mamai sokas buvo dvigubas. Tiesiog taip gavosi, kad mes ilga laika gyvenom iregistrave tik valstybine santuoka, ir tevas labai pergyveno. Paskui tyliai susituokem baznycioj, niekam nepasakiau, tik mamai, o ji mane labai spaude pasakyti tevui. Na, as jai ir prizadejau pranesti per gimtadienio baliu. Taigi, atplesdama voka, ji mane, kad zino kas viduj ir pergalingai sypsojosi... tik neilgai lotuliukas.gif

MB tevams irgi pranesem per visos seimos vakariene. As sukarpiau atviruka su leliuko nuotrauka, ir gabalelius suklijavau po lekstem. Kai visi sudorojo savo porcijas, MB pasake kad dabar zaisim lietuviska zaidima, liepe visiems nusikrapstyti tas "puzlo" daleles ir surinkti kas gausis. Na, kai surinko, tai jau buvo daaug italisko klyksmo, plojimu ir pan. Tik anyta nepatikejo is pradziu lotuliukas.gif, pasisuko i MB ir pareiske "Jei tu cia mane apgaudineji, as tau gyvenime neatleisiu" lotuliukas.gif Paskui paprase, kad as patvirtinciau ar tikrai, matai, as tipo rimtas zmogus lotuliukas.gif. Daugiau niekam is gimines pranesineti nereikejo, dekui anytai aciuks.gif, sekanti ryta zinojo net jos kaimynes pusseseres buves vyras.
Atsakyti
QUOTE(Theia @ 2009 07 15, 17:09)

Taigi, atplesdama voka, ji mane, kad zino kas viduj ir pergalingai sypsojosi... tik neilgai lotuliukas.gif




thumbup.gif Taip isivaizduoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Et, manasis "pasidarbavo" ir isvaziavo dirbt tongue.gif. Tai as planuoju pas ji nuvaziuot uz menesiuko, ir nuvezti dryzuota testuka dovanu biggrin.gif , nu man kazkaip gaila sakyt tokia naujiena telefonu, noriu kad butume salia mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labai gerai sutapo, kad as suzinojau pries SB gimtadieni, kad laukiuosi.

Keleta dienu reikejo palaukti(siaubas kaip buvo sunku tyleti doh.gif )
Gimtadienio ryta, dar lovoje sakau - su gimtadieniu busimasis teveli. Patikekit kaip jis greit atsikele, o jau kiek dziaugsmo namuose buvo wub.gif

po savaites ir mano mamos gimtadienis rolleyes.gif
Nupirkom atviruka su vaikiuku ant virsaus. Viduj dar kazkokie grazus zodziai buvo... Ir pasirasem apacioj su vyru - Busima mociute sveikina padidejusi seima...
O tada dziaugsmo asaru kalnai...
Atsakyti
Kaip tai pasakyti? "Sveikinu, tu esi vaisingas, produktyvus ir sexovas vyras"? doh.gif
Labai bijau vyro reakcijos, nors ir zinau, kad nebus jokiu bandymu ikalbeti salinti sia kaip ir neplanuota problemele, bet baisu..
Mamytes, pasidalinkit ispudziais, kaip, kokiomis salygomis ir kokiu laiku pranesta zinia nesukrecia teveliu? Nenoriu, kad issiziojes 10 min paskui i mane ziuretu doh.gif
Atsakyti
siep yra panasi tema,ten nemazai priplepeta ir geru ideju yra mirksiukas.gif ,as nemoku nuorodos ikelt
Atsakyti