Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Sveiki...gal galite patarti..kaip galima orginaliai teveliui bei artimiesiems pranesti apie nestuma..pasidalinkite ispudziais nestuke.gif
Atsakyti
mes tai pvz pranesem sia dziugia naujiena nestuke.gif labai paprastai...atvaziavom, pasakem, kad turesim 2.gif mus su vyru pasveikino, pribuciavo ir viskas thumbup.gif smile.gif norejosi sita zinia pasakyti visam pasauliuj.
o kai kurie artimieji visai nesuregavo i sita naujiena schmoll.gif nelabai smagu...
bet uz tai mes su vyru esame begalo laimingi laugh.gif friends.gif
Atsakyti
Savo tėvams teko prisipažinti..nustebint neišėjo,nes kaip tik vyko baliuška tai savaime suprantama nė lašo lotuliukas.gif .Buvau jau 3 mėn nestuke.gif .O uošviams tai per mamos dieną pranešėm lotuliukas.gif .Kadangi pirmas anūkas,labai jau išsvajotas buvo tai net džiaugsmo šoką gavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Po kelių dienų tik daėjo,kad tikrai nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš laukiuos jau 14 savaičiu, bet žino tik mano vyras, kate ir direktorius biggrin.gif Dabar važiuosime atostogų pas gimines, tai jau ir pasakysime. Šiaip planuoju nuotraukyte parodyti savo mamai. O šiaip nuvažiuosime į iškylą ir tada džiugiai pranešime. Šiaip galvojau daug būdų kaip pasakyti, bet kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad pasakysime paprastai biggrin.gif Bet šiaip man pačiai dar keista, kad manyje auga mano pupulis nestuke.gif
Atsakyti
Oi kaip jums smagu, as tai laukiu nesulaukiu kada ateis toks laikas kai pati turesiu tokiu naujienu,labai noreciau blush2.gif tik kad vat maniskis jauciu kad tam dar nepasiruosias schmoll.gif o kada tai bus tai net nz g.gif
Atsakyti
QUOTE(mukuki @ 2009 06 20, 00:32)
Oi kaip jums smagu, as tai laukiu nesulaukiu kada ateis toks laikas kai pati turesiu tokiu naujienu,labai noreciau  blush2.gif tik kad vat maniskis jauciu kad tam dar nepasiruosias  schmoll.gif o kada tai bus tai net nz  g.gif


Mano vyras taip pat sakė, kad nepasiruošęs, kad reikia palaukti. Kažkaip nei priekaištavau labai, nei sutikdavau. Tiesiog viena diena iškluojau jam, kad jis niekada nebus pasiruošęs šeimos pagausėjimui. Viena priežastis dėl kurios jis delsė buvo mokslai bei baimė. Juk vaikas tai ne lėlė, pabodo numetei į kampą ir guli. Kažkaip vyrukas mano labai satūrus. Kai pranešiau jam naujieną, tai labai apsidžaiugė biggrin.gif

Linkiu Jums kuo greičiau būti nestuke.gif
Atsakyti
Savo mamai neiškenčiau ir pasakiau nulėkus paprastai, o vyro tėvam padarėm siurpriziuką šiokį tokį. Kaip tik važiavom sveikint uošvio gimtadienio proga, nupirkom gėlių, pasveikinom, įteikėm dar dėžutę dovanų, tik tuščią, pasižiūrėjo žmogus į vidų, bet kai jis toks santūrus, nesakė nieko. Anyta greit patikrino, sako, kaip čia suprast? Ai, sakau, pamiršau pasakyt, kad dovana bus tik vasario mėn (t.y. po pusės metų).
Džiaugėsi žmonės, ašarėlę nubraukė rolleyes.gif
Atsakyti
Mes pasidarem testa kaip tik mamos dienos ryte, pries islekiant sveikinti jau dabar mociutes (mano mamos). Atvaziavom su vyru issisiepe iki ausu thumbup.gif ir nelaukem tu triju menesiu viska tiesiai isrezem. Buvo per didelis emociju antpludis bigsmile.gif , kad sulaikyti naujienas yahoo.gif . Busimi seneliai apsalo swoon.gif bijau.gif . Po to audringai atsventem tokia naujiena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benmama: 22 birželio 2009 - 13:15
O mes tai pasakem kai buvo 2.5men. Paskambinau mamai ir pasakiau, kad norim pakviesti visus vakarienes (mama, tetis ir brolis smile.gif ) Mama pamenu pasake :"Kazkas cia ne taip" , kazkaip pavyko itikinti, kad tai tiesiog siaip vakariene. Uzsakem staliuka "berneliu uzeigoj", kadangi vairavau tai ir taip aisku , kad "nei laselio". Tevai klausinejo, kodel cia ta vakariene, koks cia reikalas, kadangi iki vestuviu buvo likes menuo, tai ir taip buvo aisku, kad jau neprasys leidimo vestuvems, tada mano brangiausias paeme mane uz rankos atsisuko i mano tevus ir pasake "Na ka, buvom laimingi dviese, o dabar jau busim laimingi tryse" smile.gif Tetis iskart uzsake 0.5l, o mama pastume lekste su paskutiniu kasniu ir pasake "As jau nebenoriu" poto vaziuojant namo matyt atsigavo po soko, tai buvo begalo laimingi smile.gif
Atsakyti
Mes nusipirkom grazius atvirukus, kuriuose uzraseme, kad SVEIKINAME S.M. RUGPJUCIO MENESI JUS TAPSITE MOCIUTE IR DIEDUKU..ir iteikeme tevams..Reakcija, perskaicius siuos atvirukus buvo nenusakoma thumbup.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmojo vaikelio, tai atrodo visam pasauliui norejau kuo greiciau pranesti, todel net galvoj nebuvo jokiu minciu tai padaryti kaip nors originaliau... blush2.gif Dabar, kai laukiuosi antrojo, taip pat didele kantrybe pasigirti negaliu, nes artimiausiem zmonem pasisakome jau dabar, nors nestumas dar labai nedidelis wub.gif Savo mamai apie tai praneisau per jos gimimo diena,per Jonines. Su vyru padovanojome dezute, o joje-mazuteliai kudikio batukai... 4u.gif Nusistebejimas, o po jo sekantis dziaugsmas, gimtadieni padare tikrai nepamirstama drinks_cheers.gif Dar si savaitgali ruosiames dziugiaja zinia kaip nors originaliau pranesti ir mano brangiausiojo tevams biggrin.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=463648
MAMOS TAI LIECIA MUS VISAS, O NE TIK LUBAS!!!SIANDIEN LUBOS,O RYT %!!!!
Atsakyti