Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Buvau nupirkusi ir as batukus mazycius ir laukiau griztancio, vakariene dariau. Grizo... Piktas kaip seskas, durim trankosi tik, rekauja tai ir as isrekiau bulves beskusdama (net pamirsau apie tuos batukus is pykcio). Tai tokiu akiu gyvenime nepamirsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na kaip WC duris butu kas atidares ten besedint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akademija @ 2004 11 03, 17:26)
noreciau suzinoti,kaip jus pasakete savo vyrams kad laukiates.manau,kad kaip vyrai suka galvas pries pasipirsdami,taip ir mes turetumem pagalvoti,kaip iskilmingiau pranesti tokia naujiena.nemanau kad tinkamas budas tiesiog pasakyti telefonu:labas,mes turesim vaikuti"(na cia jau blogiu blogiausias atvejis)gal jus ka romantisko buvote ta proga sugalvoje???

kadangi mes labai planavom ir laukem leliuko,tai pamacius du bruksnelius nesigalvojo apie jokias staigmenas ir isradingumus o norejosi iskart sia dziugia naujiena pasidalinti su vyru wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Theia @ 2008 11 07, 16:19)
Dabar su dabartiniu MB rasom uzsakymus gandrui... paskui ziuresim kaip pranesti, kad reanimacijos nereiketu  lotuliukas.gif

Na, atrodo prisirasem lotuliukas.gif
Zodziu tuos uzsakymus 2 metus rasem, finale paaiskejo, kad jau mano bedos nemazos, o MB - dar didesnes, taigi praradom visas viltis be mediku ka nors pagauti. Jau net IUI suplanuotas buvo...

Ir stai geguzes 18 pamatau II, absoliutus naturprodukt. Per tuos 2 metus jau toookiu planu buvau prikurusi, kaip MB pranesti... ir aisku neistveriau lotuliukas.gif
Susitikom su MB po darbo ir nuvaziavom i supermarketa apsipirkti maisto. Apsipirkom, o as viena akim jau nuziurejau toki zurnala "Devyni menesiai". Grizom iki masinos, sakau MB "Oj pamirsau si ta nupirkti", maniskis aisku isiuto, jis ziauriai laukti nemegsta, o cia dar pavarges. Na bet ka darysi. Nulekiau atgal, nupirkau ta zurnala (o ten pasirodo dar tokios mielos miniatiurines kojinytes pridetos!). Griztu prie masinos, MB pamate zurnala, net pamelo is pykcio "Ir del sito s... laukti turejau???". O as sakau, kad cia tau nupirkau. MB absoliuciai nesuprates ziuri blink.gif g.gif, paskui nutare, kad as kazko nesupratau italiskai lotuliukas.gif . Sako, "amore, kokios cia kojines, bet sitas zurnalas ne man, cia nescioms moteri... KAAAAAAA?????!!!!!" Na paskui aisku wub.gif wub.gif wub.gif . Dabar vaiksto visas laimingas, ir niekaip negali sulaukti kada eisim pasiziureti sirdutes (06/06). O jau po gydytojo turbut ir seneliams pranesim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Theia: 01 birželio 2009 - 16:49
Ale Theia kokia grazia diena pastojai geguzes 18 per pati mano gimtadieni lotuliukas.gif


Mes nors ir ilgai planavom, taciau dariau siurpriza vakarui. Aisku dovanele norejau iteikt po vakarienes kaip deserta, bet neisejo. Idejau testuka i maisiuka su kaspinu, liepiau uzsimerkt , atrist ir kist ranka lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jau zmogus taip bijojo kist ranka i nezinia...ale kai istrauke testa buvo soke ir galvojo, kad cia as tuos bruksniukus nupaisiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2009 06 01, 17:52)
Ale Theia kokia grazia diena pastojai geguzes 18 per pati mano gimtadieni lotuliukas.gif

O mano gimtadienis geguzes 21, tai isivaizduok kokia as dovana siemet gavau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Theia @ 2009 06 01, 16:56)
O mano gimtadienis geguzes 21, tai isivaizduok kokia as dovana siemet gavau  bigsmile.gif

isivaizduoju Theia drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarkele_87 @ 2009 05 26, 12:31)
Buvau nupirkusi ir as batukus mazycius ir laukiau griztancio, vakariene dariau. Grizo... Piktas kaip seskas, durim trankosi tik, rekauja tai ir as isrekiau bulves beskusdama (net pamirsau apie tuos batukus is pykcio). Tai tokiu akiu gyvenime nepamirsiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Na kaip WC duris butu kas atidares ten besedint lotuliukas.gif

chi chi cool.gif mes tai abu laukem kol 2 bruksneliai pasirode rolleyes.gif
Atsakyti
pas mus tai visai neromantiškai biggrin.gif nusiperku testą ir tyčia laukiu ryto liezuvis.gif
tai iš vakaro MB turi ką veikti, nagrinėja to keisto daikto instrukcija lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nubundam ryte. sakau, kad einu į wc, o MB taip akis išsprogdina ir išrėžia man ar nieko nepamiršau aš blink.gif aišku viską aš prisimenu 4u.gif padarau testuką, padedu ant stalo prie lovos ir išeinu daryti rytinės kavos. girdžiu krizenimą iš kambario ir MB balsą "mieloji tu nėščia" taigi man pačiai pranešė šią naujieną 4u.gif nestuke.gif nors aš kaip ir žinojau iš nuojautos tai nenustebau biggrin.gif

tik man įdomu kaip seneliams busimiems pasakyti...nors metų jau užtektinai ir ženoti, bet prisibijau savo mamos reakcijos ax.gif na nes ji kuo toliau tuo labiau su manim kaip su vaiku elgiasi blink.gif nors žinau, kad džiaugsis, bet pirminė reakcija tikrai bus baisi, na maždaug kaip vaikas vaikus gimdys arba tu ką, juk dabar tiek mažai uždirbi ar pan... Jos gimtadienio pietūs rytoj, o galvoi vis sukasi mintys kaip pasakyti, na nesuformuluoju sakinio niekaip lotuliukas.gif lotuliukas.gif ar "mamyte, aš nėščia" ar "mama, tu turėsi anūką" ar "mama, ar galėsi man dekretines išmokas suskaičiuot, nes jau reikės" echhh... lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš dar niekam nesakiau. Tik brangiąjam..
Ir nesakysiu iki sekančio vizito pas daktarą (06.16)
Ot dilemą dabar turiu: kaip pasakyt dešimtmetei dukrai, mano tėvams (su draugu mumi nesusituokę), bendradarbiams ir darbdaviui... Na pastariesiems pasakysiu kiek įmanoma vėliau- darbdavys neprognazuojamas, vien vardan šventos ramybės apsimoka tylėt. Draugo tėvams apskritai nesakyčiau ir nerodyčiau kas gavos.. blush2.gif Bet čia ne man sręst.
Jaučiuosi kaip prisidirbus nepilnametė blush2.gif
Atsakyti
bet ir nenuslėpsim amžinai 4u.gif juk pradės matytis blush2.gif
Atsakyti
Tai aš įsivaizduoju, kad negreit pasimatys. Nesu iš kūdųjų, gal bendradarbiai sugalvos, kad aš šiaip storėju blush2.gif Be to gi rūkyt mečiau- visos rūkalės taip ir prognozuoja kaip aš sustorėsiu, o tai ne plem cool.gif
Žodžiu- būsiu nėščioji pogrindyje..
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2009 04 22, 19:26)
AS VISADA NOREJAU SAVO VYRA NUSTEBINTI TAIP...TEIGIAMA TESTA APRISTI GRAZIU KASPINELIU,IR PADETI JAM IR JI RADES MANAU TIKRAI BUTU LABAI GRAZIAI NUSTEBINTAS wub.gif  BET DEJA,TUO MMOMENTU VYRAS BUVO UZSIENYJE,TAI GAILA KAD MANO SVAJONE NEISIPILDE TAIP JI NUSTEBINTI verysad.gif  TEKO VISA TAI PASAKYTI TELEFONU verysad.gif  BET VISTIEK JIS BUVO BE GALO LAIMINGAS,KAD KALBOS DOVANA TRUMPAM BUVO PRARADES lotuliukas.gif  nestuke.gif
Papildyta:
PERSKAICIAU MERGINOS KAIP JUS NUSTEBINOTE SAVO BRANGIUOSIUS VYRELIUS 4u.gif  LABAI LABAI GRAZU,VOS NEAPSIVERKIAU cry.gif  cry.gif  cry.gif
KAIP GAILA KAD MAN TAIP GRAZIAI NESIGAVO cry.gif

Maniskis irgi uzsienyje, ir grys uz dvieju savaiciu doh.gif Siandien pamaciau vaiduokliuka,bet susilaikiau nieko neprasitarusi. Darysiu dar testukus,ziuresiu kaip juosteles ryskes,paskui nueisiu pas daktare kad dar patvirtintu,o paskui jau brangusis grys wub.gif Nenoriu sakyti telefonu,noriu pamatyti jo akis kai pranesiu wub.gif Leliukas pas mus planuojamas,todel jis jau siandien paklause ar dar neatejo mmm,mat zino kad turiu susirgt biggrin.gif ir klause ar nedariau kokio testo lotuliukas.gif Beveik telepatija smile.gif Kol nesu pati tikra 100 proc nenoriu niekam nieko sakyt smile.gif Be to brangusis grys, kaip tik ant pirmuju musu vestuviu metiniu wub.gif
Atsakyti