Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

jau kantrybes pas jus.. as vos iki vakaro istempiau, kol abu is darbu grysim..tik iejusi i kambari apsikabinau ir pasnibzdejau i ausi, kad turesim leliuka..tai ,mano brangiausias ir sumiso, ir apsidziauge, ir galiausiai negalejo patiket..ir net man liepe neprisisvajot, kol gydytoja nepatvirtins schmoll.gif biggrin.gif
dabar jau zengiam i 2 trimestra ir labai dziaugiames thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
labai laukiau geru naujienu.. smile.gif vis darydavausi testa, bet nieko.. paskui pasakiau sau - "kol nepajusiu kokio nors pokycio, nesidarysiu testu smile.gif "
ir viena vakara vyras sako - "o kartais tavo krutine nepadidejo? lotuliukas.gif " tai kita ryta darbe pasidariau testa ir pamaciau dvi juosteles wub.gif aisku, visa diena negalejau dirbti, vis galvojau kaip sia naujiena pranesti vyrui.. salia darbo yra tyrimu centras, tai per pietu pertrauka nuejau pasidaryti kraujo tyrimo, kad buciau visiskai tikra. po darbo, gavusi patvirtinima, kad man jau penkios savaites, nulekiau i parduotuve, nupirkau foto albuma su nerealiai graziu leliuku ant virsaus, idejau tyrimo rezultatus ir lekiau namo. gryzus vyrui pasakiau, kad turiu staigmena ir padaviau fotoalbuma. aisku, kad is virselio jis nieko nesuprato, bet kai pamate tyrimo rezultatus - nestuke.gif
staigmena buvo didziule.. viena yra planuoti, kita - jau nestuke.gif
bet vistiek buvo smagu matyti vyra nustebusi.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai kantrios kai kurios 4u.gif saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
gera temuke, daug isradingu minciu kaip nustebint brangiausiaji savo,aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o as darbe budama pasidariau testa ir pamaciau II. Tada nuvaziavau per pietu pertrauka iki parduotuves nupirkau mazus batukus idejau juos i dezute, ant virsaus uzdejau teigiama testa. Ir kai grizo MB pasakiau kad turiu jam dovana ir iteikiau ta dezute
Atsakyti
AS VISADA NOREJAU SAVO VYRA NUSTEBINTI TAIP...TEIGIAMA TESTA APRISTI GRAZIU KASPINELIU,IR PADETI JAM wub.gif IR JI RADES MANAU TIKRAI BUTU LABAI GRAZIAI NUSTEBINTAS wub.gif BET DEJA,TUO MMOMENTU VYRAS BUVO UZSIENYJE,TAI GAILA KAD MANO SVAJONE NEISIPILDE TAIP JI NUSTEBINTI verysad.gif TEKO VISA TAI PASAKYTI TELEFONU verysad.gif BET VISTIEK JIS BUVO BE GALO LAIMINGAS,KAD KALBOS DOVANA TRUMPAM BUVO PRARADES lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nestuke.gif
Papildyta:
PERSKAICIAU MERGINOS KAIP JUS NUSTEBINOTE SAVO BRANGIUOSIUS VYRELIUS 4u.gif LABAI LABAI GRAZU,VOS NEAPSIVERKIAU cry.gif cry.gif cry.gif
KAIP GAILA KAD MAN TAIP GRAZIAI NESIGAVO cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escada*: 22 balandžio 2009 - 17:27
tikrai kai paskaitai jusu istorijas,taip nuostabu... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as kol nesilaukiau irgi masciau kad sia zinia pranesiu kazkaip nepaprastai blush2.gif bet kai pamaciau tas dvi juosteles wub.gif ne negalvojus pazadinau saviski ir parodziau,is pradziu is miegu nesuprato,veliau paklause-tai as busiu tetis? biggrin.gif
na nors ir paprastai bet akimirka irgi buvo labai jaudinanti 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Aš tai jokių dovanų ar staigmenų neplanavau, bet vistiek gavosi smile.gif. Šeštadienį vakare turėjom švęsti vyro gimtadienį su draugais. O aš jau visą savaitę nei šiokia nei tokia buvau, jaučiausi lyg prieš mėnesines, bet lyg šiek tiek ir kitaip. Tai tądien iš ryto pasidariau testą ir pateikiau vyrui "gimtadienio dovaną" - žinią apie leliuką smile.gif. Tai jis taip apsidžiaugė, kad net per tą savo balių visas kažkoks pasimetęs buvo, o niekas nesuptaro, kas čia jam darosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nojura: 04 gegužės 2009 - 12:05
wau..nu ir isradingumas mamyciu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
man nepavyko jokiu staigmenu padaryti, nes vyras uz tuliko duru lauke kol testa pasidarysiu lotuliukas.gif o kadangi prireike net triju testu (du buvo vaiduokliai), tai pats leke pirkti i vaistine.. smile.gif nestumas buvo planuotas ir baisiai lauktas smile.gif
Atsakyti
Aš norėjau labai paprastai pasakyti. ryte vyras jau buvo išvaževęs į darbą, kai aš pasidariau testą, pamačiau pliusiuką labai apsidžiaugiau ir tuo pačiu pasimečiau nes pagalvojau gyvenimas keičiasi nestuke.gif smile.gif tada sugalvojau paskambinti vyrui ir pasakyti :"labas rytas teveli" dėje jis negalėjo pakelti ragelio. tad tiesiog jam grįžus iš darbo pasakiau turim rimtai pasikalbėti biggrin.gif ir parodžiau testą jis buvo labai laimingas ir nustebčs nes leliuka bandėm beveik metus.
Atsakyti
As pasakiau labai paprastai....kadangi testa dariausii dar neveluojant mm, savaite iki ju, jau jauciau, kad bus leliukas, tai tada sakiau jam, kad itariu, kad busi tevelis, o pavelavus mm ir pasidarius Nt po velavimo ryte pasveikinau ji tapus busimu teveliu smile.gif
Atsakyti
Labai idomiu minciu ir ideju radau paskaiciusi sia temuke 4u.gif
Jus visos labai isradingos thumbup.gif
Tikiuosi siais metais panasia staigmenele idomiai pateikti savo vyrui ir teveliams mirksiukas.gif
Atsakyti