Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

QUOTE(ernestina2111 @ 2008 11 21, 15:12)
as ir taip gavoju kiek moteru stengiasi ir negali pastot bet jei paskui jis ziuretu i leliuka kreivom akim ir gavotu tu man gyvenima sugadinai as pati nuo 1 metuku tecio neturiu zinau kaip nefainai verysad.gif noreciau kad mano lelinas butu laukiamas ir mylimas.bet kai pagalvoju salygos yra turiu buta man 20 metu .nu nzn net ka daryt reiktu dar tik neryski juotele 2 buvo gal nieko ir nebus  unsure.gif jei draugas noretu tai sokineciau is laimes ir tikrai gimdyciau.

na jei mano draugas pradetu ieskot kliniku isvalymui, tai siusciau toki drauga kuo toliau - nevertas jis butu nei manes nei vaikelio... tikrai dauguma merginu pakankamai striprios ir vienos uzaugint jei tokia situacija smile.gif 4u.gif
Atsakyti
nu jam 22 metai jis dar per jaunas jauciasi sako kai turesim nama gera darba daug pinigu normaliai mokslus baiksim tada galima ir zenytis o vaiku tai jis nori kai jam 29 30 metu bus verysad.gif
Papildyta:
tai as jam viena karta supykus pasakiau kad as nesiruosiu 100 metu laukt per vestuves dar graziai atrodyt noriu ir nenoriu kad kai eisiu su vaiku pasivaiksciot, kad zmones galvotu, kad as jo mociute smile.gif tai jis neatrode labai isigandes... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestina2111 @ 2008 11 21, 15:40)
nu jam 22 metai jis dar per jaunas jauciasi sako kai turesim nama gera darba daug pinigu normaliai mokslus baiksim tada galima ir zenytis o vaiku tai jis nori kai jam 29 30 metu bus  verysad.gif
Papildyta:
tai as jam viena karta supykus pasakiau kad as nesiruosiu 100 metu laukt per vestuves dar graziai atrodyt noriu ir nenoriu kad kai eisiu su vaiku pasivaiksciot, kad zmones galvotu, kad as jo mociute smile.gif tai jis neatrode labai isigandes... unsure.gif

nepergyvenk, ne vienas vyras yra pasauly wink.gif o siaip ar taip linkiu kad viskas klotusi kuo geriausiai!
Atsakyti
aciu
Atsakyti
QUOTE(MissMartini @ 2008 11 21, 07:54)
Butinai parashyk kokia buvo reakcija mirksiukas.gif  Ir sekmes auginant pilvinuka 4u.gif

Na reakcija buvo su sypsena iki ausu biggrin.gif ir milijonu bucinuku wub.gif . Sake, kad greiciau jau noriu maziuko lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai maciua filma, kur padavonojo zmona vyrui mazycius nike kedutus tokius superingus.. kai jis istrauke tuos batukus, tai ir suprato ir nesuprato.. zodziu fainai...
Atsakyti
na pas mus taip įdomiai buvo ax.gif vyras jau prispaudė mane pasidaryti nėštumo testą, nes dvi savaites vėlavo ( aš kaip visad-ai, nereguliarios mėnesinės ir tiek blink.gif ) na ryte išsimaudžiau, pasidariau testuką ir nuėjau valgyt...praėjo atitinkamai laiko-aš su kotletu dantyse sakau žvilgtelsiu, visgi smalsumas prispaudė...žiū-dvi juostelės-tai kaip springt pradėjau blink.gif vyrą net pažadinau blink.gif vyras klausia kas nutiko...aš į ašaras, susisukau į kaldrą ir nė krust unsure.gif galvoju vsio, kas dabar bus...o vyras su šypsena veide, tyli-galvą glosto ir ramina smile.gif sako gi jau senai norėjom, ko daba verki drinks_cheers.gif na bet mano reakcija pirma kažkodėl buvo žiauroka blink.gif tai nežinau, gal savaitę nėjo mums patikėt, kad jau laukiam mažylio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DIA- @ 2008 11 20, 15:51)
Kaip tik siandiena pranesiu savo MB naujiena. Nupirkau vilnones koijnytes, idejau i vidu testuka II ir pakisau po pagalve. Kai vakare ziures tv , turetu rasti 4u.gif .  Laukiu emociju, bet jauciu bus nedideles, nes angeliukas labai planuotas mirksiukas.gif Dar nesugalvojau kaip pranesti seneliam. blush2.gif Gerai butu islaukti iki kaledu blush2.gif

oi kaip faina wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
kokios jus isradingos wub.gif
as iskart puoliau saviskiui skambint i darba, neislaukiau iki jo grizimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi labai norėčiau nustebinti Sb,tik bėda,kad jeigu ką nors įtariam,tai visada kartu testuką daromės,jis nori dalyvauti tam procese ir prigrąsinęs,kad niekada be jo nedaryčiau testo,nes ir jam labai įdomu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na o as visdelto vakaro nesulaukusi padariau siurpriza savo vyrui lotuliukas.gif planavau vakariene pagamint,paprasta,nieko neissiskiriancia ir po to atnesciau deserta,ko niekad kazkaip nebuna pas mus po vakarienes ax.gif Planavau iskept jo megiama obuoliu pyraga ir ant jo is teslos parasyti " Skanaus, Teti" lotuliukas.gif Bet kadangi neislaukiau,tai iki pietu bedirbdama sumasciau uzvaziuot i maxima, nupirkau vaikiska dovanu dezute tokia ruzava su kiskuciais, i ja idejau soske ir NT su II thumbup.gif kadangi NT dariausia ta Cup'a, tai jis atidare dezute,sako kas cia... ?iskrapste soske,paziurejo,padejo,toks nesuprates,saltais nervais. po to istrauke NT,pavarte,sako nu ir...? kas cia? doh.gif lotuliukas.gif kaip pradejau juoktis,kad nesupranta,aks cia per daiktas lotuliukas.gif po to sakau geriau isiziurek ir pamatysi cool.gif tai jis toks veida permaine tik ir pratare " nori pasakyt,kad nescia...?" lotuliukas.gif tai zinokit kaip pabuciavo mane, nesitikejo visai( del sveikatos bedu gyditojai sake,kad bus sunku pastoti), tai jis tooooks laimingas,kad ziurejo tv issisiepes ir ten nieko nemate is euforijos thumbup.gif lotuliukas.gif tik liepe pasidaryt dar bent viena testuka,uzrtikrinimui,nes patiket negali ,kad pavyko ir stebuklas ivyko thumbup.gif
Atsakyti
Maniškis pranešimo budas reikalauja trupučio kantrybės. Sužinojus nuėjau ir užsakiau marskinėlius su užrašu TĖTIS 2[COLOR=red] (skaičius turėtu būti viršuje tipo kvadratu). Kadangi čia jau antrasis lelius. Ir įdėjau i maišeli kartu su nėštumo testu. Visai liko pritrenktas. Dabar laukia vasaros kada jau galės visiem demonstruotis lotuliukas.gif
Atsakyti