Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

QUOTE(jjurgitas @ 2008 10 02, 12:14)
geras variantas, kai lauksiuos ketvirto taip pat padarysiu thumbup.gif  thumbup.gif

net jei isprotes? lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu kokiu graziu istoriju prisiskaiciau, man net i galva nebuvo ateje taip sugalvoti! blush2.gif

Pasakoju nuo pradziu. Mes gyvenam Australijoj. Rugpjucio menesi skridau 6 sav i LT i brolio vestuves. MB buvo LT dvi savaites o paskui i USA i komandiruote ishskrido!
As jau prisiplanavusi su chebra visokiu baliu, pasisedejimu, gamtu, kelioniu ir t.t. Kadangi AU as nerukau, tai LT variau kaip kaminas (gi atostogos, o ir drauges visos ruko).
Taiva, rugsejo 2 diena, palydziu vyra. Rugsejo 4 su mama skrendam pailseti pas turkus. Kaip tycia pamirsau ziebtuveli, tai tiek as ten ir parukiau, be to prie mamos per daug nesimaivau. Griztam mes su ja rudutes grazutes, viskas normos ribose. Bet va rugsejo 15 guledama vonioj valausi dantis ir pagalvojau, kodel mane pastaruoju metu daznokai pykina?! Varau pas kaimyne, sakau ar turi testa? Atsako, kad ne, bet gali suorganizuoti, po pusvalandzio ji mums atveza jos berniukas! Ji mane perspeja: "jis zinok tik teigiamus perka, taip kad nenustebk" - mes pasijuokiam, as pasisioju (visai ne ryte) rezultatas teigiamas doh.gif
Pokalbis telefonu su vyru. As rekiu (gaila atostogu) - tai ka, palikai mane LT. Sakei nieko nebus nieko nebus, o padarei ir i kojas.
Jis: - ka tu kalbi, gi as dirbu, susitiksim namie, tu ten pailsek gerai.
As: - Koks pailsek?!? galejai bent perspeti, kad planuoji man dovanas palikti!
Jis: - Kokias dovanas? Ka cia kalbi? Ir ishvis ko tu reki?
As: - aha! Nesupranti ko rekiu ania? O man kaip jaustis? Negalejai palaukt kol sugrisiu?
Jis: - o kas tau? Tik nesakyk..
As: - Nesakau!
Jis: - bet as gi ne specaliai...
As jau juokiuosi: - is kur man zinot .. smile.gif

Va taip ir pakalbejom smile.gif

Atsakyti
Vyrui pasakiau vos tik pasidariau nėštumo testa. Priėjau, apkabinau ir pasveikinau, kad jis jau tėvelis 4u.gif Seneliams nutariau pasakyti per Kalėdas. parašysiu kalėdinį sveikinimą nuo jų anūkėlio(ės) smile.gif
Atsakyti
Mes tai patys tik 8 savaite suzinojom, kad laukiames blush2.gif. Susitarem palaukti 12 savaiciu ir tada visiems pasakyti. Na, exMB iskentejo lygiai 1 diena, po to pasake draugams, savo mamai (o ta visai giminei lotuliukas.gif ), ir dar prigrase, kad man nesakytu, kad jis pasake lotuliukas.gif .

Mano tevai suzinojo kai as jau 6 menesiu buvau, truputi baiminausi sakyti, nes mama baisiai norejo, kad univera baigciau be trukdziu. Tai as pas ja ir persirenginedavau, ir po akim vis pilvu makaluodavau, galvojau, paklaus - pasakysiu. Bet mano tas pilvas toks daugiau isivaizduojamas buvo (7 kg priaugau per visa nestuma doh.gif ), taip ir nepamate. Tai viena diena apsirengiau labiausiai klasikine nesciuju suknele (na tokia, languciais, balta apykaklyte hihihi.gif), o siaip tai as is dzinsu neislipdavau ir neislipu - pagrindinis rubas, ir nuejom pietu pas maniskius. Diskusija:
Mama: "Kaip tu cia dabar siandien apsirengusi blink.gif?"
As: "Kaip priklauso ax.gif ...
Mama (po 5 minuciu itempto mastymo ir labai neuztikrintai): " g.gif Laukiesi?"
As: "Na bigsmile.gif blush2.gif ".
Mama (kiek gerkle leidzia): "Teeevaaai, kitais metais anuka turesim!!!!!!!!!!"
As (veiksmas vyksta rugpjuti): "Hm, siais"
Mama: "Kas siais?"
As: "Siais. Metais. Anuka turesit. Spali."
Mama: swoon.gif .... ....
Mama (po taureles brendzio): " g.gif o tai.. pilvas tai kur???? a???"

P.s. univera baigiau suplanuotu laiku ir be trukdziu didis.gif

Dabar su dabartiniu MB rasom uzsakymus gandrui... paskui ziuresim kaip pranesti, kad reanimacijos nereiketu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Theia: 07 lapkričio 2008 - 15:28
QUOTE(Theia @ 2008 11 08, 00:19)
Mes tai patys tik 8 savaite suzinojom, kad laukiames  blush2.gif. Susitarem palaukti 12 savaiciu ir tada visiems pasakyti. Na, exMB iskentejo lygiai 1 diena, po to pasake draugams, savo mamai (o ta visai giminei  lotuliukas.gif ), ir dar prigrase, kad man nesakytu, kad jis pasake  lotuliukas.gif .

Mano tevai suzinojo kai as jau 6 menesiu buvau, truputi baiminausi sakyti, nes mama baisiai norejo, kad univera baigciau be trukdziu. Tai as pas ja ir persirenginedavau, ir po akim vis pilvu makaluodavau, galvojau, paklaus - pasakysiu. Bet mano tas pilvas toks daugiau isivaizduojamas buvo (7 kg priaugau per visa nestuma  doh.gif ), taip ir nepamate. Tai viena diena apsirengiau labiausiai klasikine nesciuju suknele (na tokia, languciais, balta apykaklyte  hihihi.gif), o siaip tai as is dzinsu neislipdavau ir neislipu - pagrindinis rubas, ir nuejom pietu pas maniskius. Diskusija:
Mama: "Kaip tu cia dabar siandien apsirengusi blink.gif?"
As: "Kaip priklauso  ax.gif ...
Mama (po 5 minuciu itempto mastymo ir labai neuztikrintai): " g.gif Laukiesi?" 
As: "Na  bigsmile.gif  blush2.gif ".
Mama (kiek gerkle leidzia): "Teeevaaai, kitais metais anuka turesim!!!!!!!!!!"
As (veiksmas vyksta rugpjuti): "Hm, siais"
Mama: "Kas siais?"
As: "Siais. Metais. Anuka turesit. Spali."
Mama: swoon.gif .... ....
Mama (po taureles brendzio): " g.gif o tai.. pilvas tai kur???? a???"

P.s. univera baigiau suplanuotu laiku ir be trukdziu  didis.gif

Dabar su dabartiniu MB rasom uzsakymus gandrui... paskui ziuresim kaip pranesti, kad reanimacijos nereiketu  lotuliukas.gif


Cia gerulis. Fainiai. Palinksminai thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif Linkiu greito gandro!
Atsakyti
Sveikos,
Man nuo vyro nejo nuslept, nes jau laukem gandriuko 1,5 metu, tai kai uzsitese dienele tai vyras budejo prie testu kruvos , kasdien:lotuliukas: o pozymiai kaip visada pries PMS, tai brangiausiam sakiau kad nesidziaugtu per anksti(kad nenusiviltu po to) nors pati mintysi meldziau Dievuli kad tik gandriuko sulauktume, ir uz savaiteles testavimo du bruksniukai taip laukti teveliu. thumbup.gif
O savo mamytei tai nuveziau supakuota dovanele, toki maza gandriuka ir testuka(ji turbut buvo jo nemacius) ir pasveikinom, is pradziu nieko nesuprato ziurejo akis isputus)), po to apsidziauge beproto, apsikabinom ir apsizliumbem. Ir seses, ir brolis su asarom akyse sveikino, ilgai Musu seima lauke sito leliuko, dziaugsmo visiems i valias.
Geru ispudziu visoms mamytems 4u.gif
Atsakyti
Kaip tik siandiena pranesiu savo MB naujiena. Nupirkau vilnones koijnytes, idejau i vidu testuka II ir pakisau po pagalve. Kai vakare ziures tv , turetu rasti 4u.gif . Laukiu emociju, bet jauciu bus nedideles, nes angeliukas labai planuotas mirksiukas.gif Dar nesugalvojau kaip pranesti seneliam. blush2.gif Gerai butu islaukti iki kaledu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DIA- @ 2008 11 21, 01:51)
Kaip tik siandiena pranesiu savo MB naujiena. Nupirkau vilnones koijnytes, idejau i vidu testuka II ir pakisau po pagalve. Kai vakare ziures tv , turetu rasti 4u.gif .  Laukiu emociju, bet jauciu bus nedideles, nes angeliukas labai planuotas mirksiukas.gif Dar nesugalvojau kaip pranesti seneliam. blush2.gif Gerai butu islaukti iki kaledu blush2.gif


Butinai parashyk kokia buvo reakcija mirksiukas.gif Ir sekmes auginant pilvinuka 4u.gif
Atsakyti
Pirma karta kai pastojau vakarienei ant lekstes vietoje maisto padejau vaikiskus baltus tiaptiukus (batelius naujagimiu), tai ir suprato iskart!!!

O si karta po pagalve vakare rado seilinuka, po ko gavo didele puoskste saulegrazu (geliu) - ja paslepiau pas uosviene,ji kaimyne lotuliukas.gif

Stai taip, abiem atvejais buvo labai supratingas ir be galo dziaugesi smile.gif
Atsakyti
kaip jums fainai kai taip teveliai laukia ir dziaugiasi 4u.gif as tai tik anta neryskia juotele maciau bet jei taip butu tai nzn kaip pasakyt reiketu nes mano draugas labai nenori verysad.gif
Papildyta:
turbut pultu skambinet i visas klinikas kur greiciausiai isvalymus daro... verysad.gif
Atsakyti
Bet ar reikia to išvalymo, jei po to gali likti ir nevaisinga ir visą likusi gyvenimą kaltinti save ir kitus... Gal jau geriau pagimdyti? Nors, tai tik mano nuomonė
QUOTE(ernestina2111 @ 2008 11 21, 14:37)
kaip jums fainai kai taip teveliai laukia ir dziaugiasi 4u.gif as tai tik anta neryskia juotele maciau bet jei  taip butu tai nzn kaip pasakyt reiketu nes mano draugas labai nenori verysad.gif
Papildyta:
turbut pultu skambinet i visas klinikas kur greiciausiai isvalymus daro... verysad.gif

Atsakyti
as ir taip gavoju kiek moteru stengiasi ir negali pastot bet jei paskui jis ziuretu i leliuka kreivom akim ir gavotu tu man gyvenima sugadinai as pati nuo 1 metuku tecio neturiu zinau kaip nefainai verysad.gif noreciau kad mano lelinas butu laukiamas ir mylimas.bet kai pagalvoju salygos yra turiu buta man 20 metu .nu nzn net ka daryt reiktu dar tik neryski juotele 2 buvo gal nieko ir nebus unsure.gif jei draugas noretu tai sokineciau is laimes ir tikrai gimdyciau.
Atsakyti