Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

apie pirma nestuma pranesiau irgi su mazytem megztom kojinytem it testuku. kaip ne keista saugo iki siol lentynoj pasidejes sia dovana biggrin.gif
o dabar pries savaite prisipazinau. nupirkau mazycius marskinukus ir bendrai su kitais pirkiniais traukiu is maiso ir sakau: o cia irgi tau, istrauke is maiselio, sako bet kad ne man cia ? g.gif nu bet sakau vis tiek greitai prireiks lotuliukas.gif buvo tiek nustebes is netiketumo (neplanavom dar antro) kad tik po savaites paklause, o tai kada tas vaikelis gims? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Didelis aciu Eirea, rasa nori uz zinutes i AZ, visi patarimukai buvo vertingi, taigi - eilerastukas vaikelio vardu jau sukurtas, laiskutis parasytas, nuotraukyte skano padarau ir vokas su visu siuo turtu kita savaite iskeliauja i Lietuva pas busima mociute 4u.gif , kuri net nenujaucia kad jos anukelis pilvelyje jau 22 savaites biggrin.gif
Atsakyti
as esu girdejusi pora patarimu kaip pranesti seneliam. musu atveju MB buvo kartu kai NT dariausi, tai nereikejo nieko pranesinet biggrin.gif seneliam pranesiau tel.nes jie buvo isvyke i uzsieni atostogu. oas aisku neiskentejau kol jie gryz doh.gif paskambinau ir sakau: kaip seneliai gyvena? lotuliukas.gif tetis pradzioj nesuprato..klausia prie ko cia seneliai, o paskui daejo lotuliukas.gif
kelios drauges, tai seneliam pranese uzsakiusios torta ant kurio butu parasyta seneliams. Taip pat dovanojo mazuciukus batukus....
Atsakyti
Na aš ir suku galvą kaip tėvukams pasakyt, žinau, kad tikrai smarkiai nustebs, gal net paklaus kur taip skubam.. todėl baisai pergyvenu, nežinau kaip ramiai tai pranešti.. na tortai su užrašu man kažkaip banaliai atrodo, kojinytės ir ne man.. taip kad visškai pasimetus... g.gif
Atsakyti
Siaip vaikeli mes jau seniai planavom,bet kai isejau is tualeto sugebejau tik sypsotis ir pasakiau "na va prisidirbom" biggrin.gif .O savo tevams pasakiau,kad "kojas pasalau" lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš savo brangiausiam nėštumo testa po pagalve padėjau 4u.gif jis iš pradžių nesuprato...bet po to wub.gif o senialiams pasakė vyresnioji sesutė, ji labai laukia broliuko/sesytės, ir dar prieš nėštumą vis klausinėdavo kada tu įsidėsi tą leliuką į pilvą, o syru pirmiausiai pranešėme jai, tai nuvykus pas tėvukus ji pirmiausiai visiem pareiškė - " pas mamą pilvukį yra mano brolis ir mamytė tuoj važiuos išsiimt leliuką į ligoninę jau didelį" lotuliukas.gif oi kaip jei įdomu šis periodas rolleyes.gif lotuliukas.gif ji vis sako - kodėl jis ten ilgai taip būna tas leliukas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrutė: 30 liepos 2008 - 14:37
O as savo brangiausiam pranesiau per musu vestuviu metines, nors jau zinojau pries savaite smile.gif labai sunku buvo slepti, bet planuotas siurprizas pavyko.
Kaip tik per metines ilsejomes Palangoje tai sedint ant juros kranto padovanaujau jam, popieriniu vestuviu proga, knyga "Greit busim tryse" ... laimes buvo "pilnos kelnes":)
Atsakyti
As irgi planavau vyrui originaliai pranesti, bet kai pamaciau tas dvi juosteles ant testo, tai pamirsau visus planus biggrin.gif Ilekiau i miegamaji visa apsiseiliojus ir apsibliovus is laimes ir nesugebejau net nieko normaliai pasakyt - tik testa po nosim pakisau blush2.gif Nusprendem iskart ir mano mamai pasakyt, nes ta diena kaip tik buvo jos jubiliejus - 50-metis. Tai buvo pati geriausia ir netikeciausia dovana jos gyvenime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auruliux @ 2008 08 10, 09:25)
O as savo brangiausiam pranesiau per musu vestuviu metines, nors jau zinojau pries savaite smile.gif labai sunku buvo slepti, bet planuotas siurprizas pavyko.
Kaip tik per metines ilsejomes Palangoje tai sedint ant juros kranto padovanaujau jam, popieriniu vestuviu proga, knyga "Greit busim tryse" ... laimes buvo "pilnos kelnes":)

kaip grazu 4u.gif
as planavau apie dvi juosteles pranesti irgi kaip nors ypatingai, bet kai jas isvydau, visa virpedama is laimes tesugebejau per skype kamera (tuo metu buvom skirtinguose miestuose) atkisus islaikyti testa, kad ir brangusis pamatytu tas dvi juosteles tongue.gif o jis sokinejo ant lovos ir kartojo "as zinojau, as zinojau!" lotuliukas.gif mat per mano vaisingas dienas padarem netyciuka ir as jam pasakiau "ups, jei dabar neprisidarem, tai pagalvosiu, kad as nevaisinga" ir pamirsau apie ta "ivyki", o jis regis ne biggrin.gif

o siaip tai manau, kad ir kokiu budu tai pranesama ar suzinoma, ta akimirka bet kokiu atveju yra abiems ypatinga ax.gif
Atsakyti
As idejau testuka i dovanu dezute,suvyniojau i dovanoms skirta popieriu,pridejau laiskuti su mazdaug tokiu tekstu ' sekancius 9 menesius galiu buti baisi ragana,be priezasties tave apsaukti ar nuolat verkslenti,taciau ,jei kantriai islauksi si laika,padovanosiu tau maza stebukla...
p.s ir jokiu menesiniu... ' tada uzadresavau ir issiunciau jo vardu(i darba) ax.gif
kadangi vaikelis buvo ilgai lauktas,dziaugesi kaip vaikas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2008 08 21, 15:27)
As idejau testuka i dovanu dezute,suvyniojau i dovanoms skirta popieriu,pridejau laiskuti su mazdaug tokiu tekstu ' sekancius 9 menesius galiu buti baisi ragana,be priezasties tave apsaukti ar nuolat verkslenti,taciau ,jei kantriai islauksi si laika,padovanosiu tau maza stebukla...
p.s ir jokiu menesiniu... ' tada uzadresavau ir issiunciau jo vardu(i darba)  ax.gif
kadangi vaikelis buvo ilgai lauktas,dziaugesi kaip vaikas...  4u.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2008 08 21, 17:27)
As idejau testuka i dovanu dezute,suvyniojau i dovanoms skirta popieriu,pridejau laiskuti su mazdaug tokiu tekstu ' sekancius 9 menesius galiu buti baisi ragana,be priezasties tave apsaukti ar nuolat verkslenti,taciau ,jei kantriai islauksi si laika,padovanosiu tau maza stebukla...
p.s ir jokiu menesiniu... ' tada uzadresavau ir issiunciau jo vardu(i darba)  ax.gif
kadangi vaikelis buvo ilgai lauktas,dziaugesi kaip vaikas...  4u.gif

geras variantas, kai lauksiuos ketvirto taip pat padarysiu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti