Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

QUOTE(lengvute @ 2004 11 06, 12:41)
labai puiki tema  thumbup.gif
Man irgi nesigavo taip iškilmingai, kaip norėjosi, pirmąkart paryčiui pasidariau testą, buvo labai neryški antra juostelė, tai vyras dar ir nelabai patikėjo  g.gif , o kai kitą kartą dariausi vėl testą, tai jau klausinėjo, kaip , kažkaip ne itin šauniai gavosi unsure.gif 
O idėją, kaip šauniai pranešt tai žinau, bet nežinau, ar tai lengvai įgyvendinama  g.gif
Matėm su vyru filmą, kur moteris savo vyrui įteikė pirmąją kūdikio ekoskopijos nuotraukėlę įrėmintą, mano vyras buvo sužavėtas ta idėja  wub.gif
Bet tada iškart turit iškentėt nesakiusios, kol pasimatys normalesni vaikučio kontūrai ir rasti, kur fotkina, nes aš kur prašiau, kur klausiau, niekur per visą nėštumą nuotraukėlės mums taip ir nepadarė  sad.gif


daro tas nuotraukytes su echoskopu net esant 4-6 savaitem. Aisku kunelio konturu nematysit, o tik gemaliuka vos iziuresit. o ir echoskopas turi buti galingas ir echoskopuotojas patyres. as tai tokia nuotraukyte turiu, kur maniske 4 nestumo savaite nufotkinta thumbup.gif . Mazoji dabar jau zino kad tai ji - jau teko papasakot cool.gif .
Atsakyti
vyras net nesupras kas ten echoskopo nuotraukytej. as savajam rodziau 6 savaiciu nuotraukyte, tai viska detaliai paaiskinau, ir dabat nesenai dare 12 savaiciu, tai ten taip viskas aiskiai matosi ir rankytes ir kojites ir sirdele ir net skrandukas, o vyras vistiek neiziuti, net susinervinau doh.gif
Atsakyti
na, kai jau pranesem busimiems seneliams, galiu papasakoti ir Jums, kaip tai padarem:) ogi parasiau laiska is GPT (gandru pasto tarnybos), sukuriau net logotipa siai "istaigai" lotuliukas.gif ir teksto visa lapa, tokio rimto, tipo Gerb. Pavardeniai, informuuojame Jus ir t.t. tipo, uzsakymas priimtas, siuntinys bus pristatytas tada irtada, jei nekils transportavimo kliuciu smile.gif siaip tai ir tevams ir uosviams labai patiko thumbup.gif aisq, naujiena labiau, nei pateikimo budas.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miskinuke @ 2007 08 14, 10:03)
..,  informuuojame Jus ir t.t. tipo, uzsakymas priimtas, siuntinys bus pristatytas tada irtada, ..


čia gerai padaryta thumbup.gif
Atsakyti
as nupirkau kudikelio batukus, tokius kaip kojinytes, labai grazius ir vakare liepiau uzsimerkti ir iteikiau ir rankas bigsmile.gif zinoma, iskart nesuprato, bet po keliu sek susiprato ir oi kiek dziaugsmo clap.gif
Atsakyti
QUOTE(miskinuke @ 2007 08 14, 10:03)
na, kai jau pranesem busimiems seneliams, galiu papasakoti ir Jums, kaip tai padarem:) ogi parasiau laiska is GPT (gandru pasto tarnybos), sukuriau net logotipa siai "istaigai"  lotuliukas.gif ir teksto visa lapa, tokio rimto, tipo Gerb. Pavardeniai,  informuuojame Jus ir t.t. tipo, uzsakymas priimtas, siuntinys bus pristatytas tada irtada, jei nekils transportavimo kliuciu smile.gif siaip tai ir tevams ir uosviams labai patiko  thumbup.gif aisq, naujiena labiau, nei pateikimo budas....  blush2.gif



kaip garziai sugalvojai wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif o aš paklausiau savo brangiausiojo: "ar tu mus myli?" biggrin.gif
dar niekada nebuvau mačius jo tokio spindinčio iš laimės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2007 09 19, 14:38)
kaip garziai sugalvojai  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


aciu.. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
as labai bijojau pranesti savo virsininkui.. Pirmiausiai pasakiau,kad atsitiko didele beda, jis: tauatsitiko? Ir man sakau, ir jums - iseinu i dekreta.. Kai jo veidelis issitempe pasidare labai juokinga, nesusilaikiau nepasakiusi: Na jus del to nekaltas.. Tik tada zmogus sumojo pasijuokt ir pasveikint wink.gif)
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2007 09 26, 19:33)
as labai bijojau pranesti savo virsininkui.. Pirmiausiai pasakiau,kad atsitiko didele beda, jis: tauatsitiko? Ir man sakau, ir jums - iseinu i dekreta.. Kai jo veidelis issitempe pasidare labai juokinga, nesusilaikiau nepasakiusi: Na jus del to nekaltas.. Tik tada zmogus sumojo pasijuokt ir pasveikint wink.gif)


thumbup.gif Na, šaunuolė!!! Juokiuosi net skruostus skauda lotuliukas.gif Originalu ir netgi drąsu... 10 balų!
Atsakyti
Sveikos,

Mes su draugu gyvenam nesusituokę ir vaikelio neplanavom. Padariau pertrauką po metų kai geriu kontraceptikus (taip rekomendavo gydytoja). Antrą mėnesį laukdama mmm jų nesulaukiau, o čia Kalėdos ir Naujieji ant nosies. Pasidariau testą: buvo neigiamas abu atsipūtėm ir atšventėm šventes. O mmm kaip nėr taip nėr, pasidariau antrą testą, ojis teigiamas. keistas jausmas užplūdo, verkt norėjosi. Atėjau kambarin ir parodžiau dar iki galo neprabudusiam draugui. Jo akys prasipletė, paklausė kas čia. Atsakiau , kad teigiamas. Jis mane apkabino, pabučiavo ir pasakė, kad turėsim rūpestėlio. O tėvams dar nesakėm, kažkaip bijau mamai pasakyt doh.gif
Atsakyti
as tai svajoju apie sita momenta, bet kol dar negaliu tokios naujienos vyrui pranesti, tai papasakosiu ka esu sugalvojusi...
parasysiu jam laiska tarsi nuo pacio vaikelio, kuriame jis sakys: " busimas teveli, as pilvuke, taigi pasimatysime po devyniu menesiu.... " leliukas rolleyes.gif
Atsakyti