Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

[/quote]
Tokia sakyciau liudna istorija, o kiek laiko dabar jau laukies?
[/quote]


pagal mano skaičiavimus dabar eina 5 sav. PO PASTOJIMO (nes per mmmm buvau kitame pasaulio krašte, tad galėjau pastoti tik po jų. taigi tos savaitės neskaičuoju smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(Abo @ 2007 07 12, 18:38)
jo, kazkokia nevykus pas tave publika, bet tu nesijaudink, svarbu pati džiaugiesi, nori, vadinasi esi sveika ir būsi šaunuolė mama  4u.gif



ačiū, abo, už palaikymą 4u.gif geriau ir ramiau pagalvojus, dzin man visų jų reakcijos. tai MANO kūdikys, AŠ juo ir džiaugsiuos, jei kiti nenori prisijungti
Atsakyti
[quote=Katusik,2007 07 12, 18:50]
[/quote]
Tokia sakyciau liudna istorija, o kiek laiko dabar jau laukies?
[/quote]
pagal mano skaičiavimus dabar eina 5 sav. PO PASTOJIMO (nes per mmmm buvau kitame pasaulio krašte, tad galėjau pastoti tik po jų. taigi tos savaitės neskaičuoju smile.gif)
Papildyta:
ačiū, abo, už palaikymą 4u.gif geriau ir ramiau pagalvojus, dzin man visų jų reakcijos. tai MANO kūdikys, AŠ juo ir džiaugsiuos, jei kiti nenori prisijungti
[/quote]


tai mes cia tam ir esam, kad palaikytume viena kita, nors ir nepazistam, kartais taip net geriau, lengviau issiliet...

o tu is kokio miesto?
Atsakyti
Eirea, aš vilnietė. ačiū ir tau už palaikymą 4u.gif žiūriu, kuo toliau, tuo labiau man aplinkinių reakcija "pofig" darosi tongue.gif
Atsakyti
Pirmiems pasakem mano tevams, nusipirkom torta i kuri idejom tikra soskyte, taciau vis tiek reikejo paaiskinti kad mes laukiames, nes is to strioko jie nebesuprato ka cia ta soskyte reiskia doh.gif
Atsakyti
na, gaila man taip neisejo vyrui pranesti apie nestuke.gif , bet gal kuriai pravers si mintis smile.gif as masciau uzsisakyti toki puoduka,kuris siaip atrodo juodas, bet ipylus karsto vandens jis pakeicia spalva ir pasimato koks paveiksliukas ar uzrasas, koki uzsisisakai. tai masciau uzdet uzrasa "labas, teveli", arba "Mes aju tryse" arba koki gandra .. na cia kas ka sumastys, bet siaip smagu gal butu - pasidarot rytines kavos ar arbatos ir jsi visai nesitikedamas pamato toki uzrasa. man paciai tai patiktu... efektingai turetu buti... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miskinuke @ 2007 07 30, 12:36)
na, gaila man taip neisejo vyrui pranesti apie  nestuke.gif , bet gal kuriai pravers si mintis smile.gif as masciau uzsisakyti toki puoduka,kuris siaip atrodo juodas, bet ipylus karsto vandens jis pakeicia spalva ir pasimato koks paveiksliukas ar uzrasas, koki uzsisisakai. tai masciau uzdet uzrasa "labas, teveli", arba "Mes aju tryse" arba koki gandra .. na cia kas ka sumastys, bet siaip smagu gal butu - pasidarot rytines kavos ar arbatos ir jsi visai nesitikedamas pamato toki uzrasa. man paciai tai patiktu... efektingai turetu buti... thumbup.gif

o kur tokiu puodeliu yra pirkti? ir tas uzrasas pasimato is isorines puses? gal foto kokia turi linka?
Atsakyti
kaip cia graziai visos surasete...
as dar kol tik svajojau, buvau sugalvojusi kaip pranesiu: nieko nesakysiu, tik iteiksiu knyga "Turtingas tetis ir vargsas tetis". o gavosi visai kitaip....
prasidejo viskas nuo to, kad eme mano nuotaikos labai sokineti - tai vyras mane labai juokina (ka bepasakytu), tai jau atsibodo su savo juokais- nieko pati nesupratau... o po to prasidejo pilvelio maudimas, prie krutines pati prisiliesti nebegalejau. Tai vyras viena ryta pasake - "zinai, ka, gal nuperkam tau testa?"... Taip ir padariau. Tik pasidariau testa kol buvau viena namie. O kai grizo vyras - rado apsiasarojusia, ir vel nieko sakyti nereikejo, viskas ant kaktos parasyta buvo blush2.gif
Vyro reakcija buvo labai juokinga: kelis kartus paklause, ar tikrai, o as is susijaudinimo nieko pasakyt negaliu, tik asaros ritasi. Tai jis irgi nieko nesake, tik ciupo i glebi ir ilgai laike, kol issiasarojau ir jau galejau kalbeti wub.gif
Va taip ir gavosi - visai ne taip kaip suplanuota, bet gal dar geriau?... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 07 12, 18:17)
Na, papasakosiu ir aš, kaip pranešiau tokią naujieną...


p.s. sorry, mergaites, kad taip ilgai, bet provalėjau kam nors išsipasakoti. nes daugiau apie mano pilvo gyventoją niekas nežino


Sveika 4u.gif
Perskaicius tavo pasakojima pasidare pikta ir jau norejau pult piktintis mad.gif
Kita vertus, pagalvojau, kad si tema - is esmes teigiama, dziaugsminga ax.gif Be to, dabar ir Tau, ir kitoms nestuke.gif pykcio reikia vengti doh.gif
Suprantu, kad tokiu laikotarpiu norisi ypatingo palaikymo, ypac is artimuju ir, be abejo, is vyro ...
Bet... Tu pranesei mums, forumietems ir mes tikrai LABAI LABAI DZIAUGIAMES IR SVEIKINAME TAVE 4u.gif clap.gif Auginkime nestuke.gif kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 07 30, 13:29)
o kur tokiu puodeliu yra pirkti? ir tas uzrasas pasimato is isorines puses? gal foto kokia turi linka?


siaip kazkada fotofabrikas siule tokia paslauga, uzrasas matosi is isorines puses:) dabar sia paslauga siulo ir rodiklis. radau tik fotofabriko nuoroda: http://www.fotofabri...slaugos-56.html ir paskui varyk lape zemyn, iki uzraso MAGISKAS PUODELIS. smile.gif kaina 39 lt.
Atsakyti
Sveikos,as irgi noriu pasidalinti viena orginalia ideja kaip as savo tevams pranesiau apie nestuma,o gi tai pasakiau ne as o mano 5 metu sunelis thumbup.gif paskambino mociutei ir sako,,mociute atsisesk as turiu tau naujiena!,,aisku mano mama is karto tai nusigando nes ji labai dievobaiminga,tada sunus sako,kad,,as turesiu broli arba sese,,.Tai taip tikrai fainai,ir sunus toki pasididziavima jaute ,kad tokia svarbia zinia pranese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miskinuke @ 2007 07 31, 13:48)
siaip kazkada fotofabrikas siule tokia paslauga, uzrasas matosi is isorines puses:) dabar sia paslauga siulo ir rodiklis. radau tik fotofabriko nuoroda: http://www.fotofabri...slaugos-56.html ir paskui varyk lape zemyn, iki uzraso MAGISKAS PUODELIS. smile.gif kaina 39 lt.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miskinuke @ 2007 07 30, 11:36)
na, gaila man taip neisejo vyrui pranesti apie  nestuke.gif , bet gal kuriai pravers si mintis smile.gif as masciau uzsisakyti toki puoduka,kuris siaip atrodo juodas, bet ipylus karsto vandens jis pakeicia spalva ir pasimato koks paveiksliukas ar uzrasas, koki uzsisisakai. tai masciau uzdet uzrasa "labas, teveli", arba "Mes aju tryse" arba koki gandra .. na cia kas ka sumastys, bet siaip smagu gal butu - pasidarot rytines kavos ar arbatos ir jsi visai nesitikedamas pamato toki uzrasa. man paciai tai patiktu... efektingai turetu buti... thumbup.gif

Super ideja, dar tikiuosi kada nors igyvendinti wub.gif wub.gif
Atsakyti