Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

na super visi Jusu ismanymai biggrin.gif
mums jau 11-a savaite ir mes ne LT, o jau mirstu is nekantrumo kaip mamai noriu pasakyti, galvoju, paskambinsiu ir jau pasakysiu, bet veida taip pat noriu pamatyti smile.gif tai ir nezinau ar iskentesiu tas keturias savaites iki atostogu gimtinen smile.gif o gal jau bus ir taip akivaizu? nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2007 03 16, 23:39)
na super visi Jusu ismanymai  biggrin.gif
mums jau 11-a savaite ir mes ne LT, o jau mirstu is nekantrumo kaip mamai noriu pasakyti, galvoju, paskambinsiu ir jau pasakysiu, bet veida taip pat noriu pamatyti  smile.gif tai ir nezinau ar iskentesiu tas keturias savaites iki atostogu gimtinen  smile.gif  o gal jau bus ir taip akivaizu?  nestuke.gif


as ir dabar komandiruotej, dar 2 savaites, laukiu nesulaukiu kada galesiu pasakyt.
Prisisemiau cia ideju, tai sugalvojau visoms giminems ir artimiausiems draugat issiust laiskus, kaip ten kazkas jau minejo.

Uzrasyt, kad nuo gandro vaikausko
Vaikuciu km.
Pabiruciu raj.

O viduj idesiu atviruka, kur parasysiu, kad "Tiek apie jus daug gero girdejau, labai nekantrauju jus ir pamatyt" Iki susitikimo liko tarkim 200 dienu:)


Atsakyti
sveikutes! papasakosiu kaip as savo vyrui pasakiau smile.gif kadangi leliuko laukem jau tris metus( !!!!!!!!!!), tai si zinia buvo superine ir man ir jam!!! galvojau, kad pranesiau originaliai, bet pasrodo vaikiski batukai labai madoj biggrin.gif
as tai irgi nupirkau mazycius baltus neriniuotus batukus ir atviruka su kudikeliu, kur tik nuostabios rubuiliskos kojytes is baltu neriniu islindusios, antros pusej uzrasiau: "as ateinu..", viska sudejau i grazia dezute ir perrisau roziniu ir zydru kaspineliu... jo israiska buvo neitiketina, toks laimingas... iteikiau vakare, nors norejau dar islaukti ryto ir ideti nauja testa, nes praejusi dariau toki puodeli, tai tas niekaip i dovana neisipaise, bet neislaukiau ryto... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kad jus zinotumet, kokia as laiminga, ir kokios laimingos jus! sakau jum, nes 3 metai skyrelyje nesulaukiancioms gandro leidzia ivertinti sita laime...
bukit laimingos!

P.S. O tevam irgi galvojau pranesti tortuku, ant kurio butu uzrasyta, mociutei Vardas, seneliui Vardas ir dedei Vardas smile.gif nes turiu dar jaunesni broli, kuris dede taps smile.gif o gal kiekvienam atnesim po dovana, mamai gal ideciau kokia knygute apie mezginius naujagimiams, jei tokiu yra, teveliui apie zaisliuku gamyba, broliui aukles atmintine kokia biggrin.gif jei rasiu tokiu dalyku smile.gif
siaip manau, kad palauksiu kokius tris menesius, o tada jau imsiu skelbtis, iki to laiko rasiu idomiu dalykeliu smile.gif nors kazko kyla itrimas, kad tiek ilgai neiskentesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2007 03 17, 06:00)
sveikutes! papasakosiu kaip as savo vyrui pasakiau smile.gif kadangi leliuko laukem jau tris metus( !!!!!!!!!!), tai si zinia buvo superine ir man ir jam!!!  galvojau, kad pranesiau originaliai, bet pasrodo vaikiski batukai labai madoj  biggrin.gif
as tai irgi nupirkau mazycius baltus neriniuotus batukus ir atviruka su kudikeliu, kur tik nuostabios rubuiliskos kojytes is baltu neriniu islindusios, antros pusej uzrasiau: "as ateinu..", viska sudejau i grazia dezute ir perrisau roziniu ir zydru kaspineliu... jo israiska buvo neitiketina, toks laimingas... iteikiau vakare, nors norejau dar islaukti ryto ir ideti nauja testa, nes praejusi dariau toki puodeli, tai tas niekaip i dovana neisipaise, bet neislaukiau ryto... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
kad jus zinotumet, kokia as laiminga, ir kokios laimingos jus! sakau jum, nes 3 metai skyrelyje nesulaukiancioms gandro leidzia ivertinti sita laime...
bukit laimingos!

P.S. O tevam irgi galvojau pranesti tortuku, ant kurio butu uzrasyta, mociutei Vardas, seneliui Vardas ir dedei Vardas smile.gif nes turiu dar jaunesni broli, kuris dede taps smile.gif o gal kiekvienam atnesim po dovana, mamai gal ideciau kokia knygute apie mezginius naujagimiams, jei tokiu yra, teveliui apie zaisliuku gamyba, broliui aukles atmintine kokia  biggrin.gif  jei rasiu tokiu dalyku smile.gif
siaip manau, kad palauksiu kokius tris menesius, o tada jau imsiu skelbtis, iki to laiko rasiu idomiu dalykeliu smile.gif nors kazko kyla itrimas, kad tiek ilgai neiskentesiu blush2.gif

sveikunu sulaukus savo stebuklelio 4u.gif
fainai pranesiai apie nestuke.gif vyrui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Simpyeva, aciu labai uz sveiikinimus, dabar tik meldziuosi, kad dievas neatimtu to, ka dave, ir viskas bus gerai! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
As tai bandziau pastoti su pirmuoju vyru 5 metus ir pas gyd. ejau ir nieko, su antruoju vyru, as prasiau kad saugotumes nes gyd kaip ir visada sake, jog nerandam priezasciu, tai tikejaus susilaukt vaikelio, bet tuomet buvo negeriausias metas, nes dirbau sunku darba, saltyje (uzsieni), tai liepiau neisdykaut (na mes be priemoniu saugojomes ), nes bijojau, kad tokiam darbe galiu neisnesiot, musu vestuviu savaitgali turejau susirgt menesinem, bet nesusirgus pamaniau, jog tai del itampos, tai palaukus dar savaitele, nusipirkau testa ir nieko nesakiu MB pasidariau (bet ne ryte, o vakare, po darbo ), jis buvo teigiamas, as apstulbus is laimes ir baimes (del darbo salygu), MB nieko nesakiau, jis sestadieni ryte i darba, o as i vaistine, parejau namo ir dar viena pasidariau, irgi teigiamas, mano mintys dvejinas, ir dziaugsmas ir baime, kad taip lauktas nestumas ir galiu jo neissaugot, tai as i asaras, o parejes is darbo MB, darbe nenusiseke, ir kazka pasake truputeliu pakeltu tonu (to niekada nedarydavo, o as jam ir isteskiau, kad ant nesciu niekas nerekia ir i krokodilo asaras puoliau. Tai koridoriuj jis nutilo, ateidavas klause, ka pasakiai ir issisiepes ligi ausu, mane pakeles soka ir sako, kvailute ko cia raudi, juk viskas bus gerai, del sio mazylio padarysim viska.

Na aciu dievui, nors ir teko dirba nutraukt tik likus 4 sav. iki gimdymo, viskas super, mazylis sveikas . O mes patys laimingiausi
Taigi linkiu besilaukianciom lengvo nestumo ir gimdymo. Bukit laimingos,nes tai tiesiog stebuklas. thumbup.gif
Atsakyti
Man žinia apie nėštumą sutapo su Kalėdomis. Tai aš vyrui įrišau knygą "Greitai būsime trise" ir padėjau po eglute.
Atsakyti
o as testa pasidariau anksti atsikelus..nuejau i WC, is ten gryzau i lova su testu ir asarelemis smile.gif zinoma tai buvo laimes asareles smile.gif taip jis pramerkes akis viska suprato smile.gif
Atsakyti
o musu vyrukas buvo neplanuotas,tai ejom kartu su vyru(dar nezinodami ar as nescia) pas mano daktare. ir kai tik isejau is kabineto,jau suzinojus,kad laukiuosi, buvau visa raudona ir apsizliumbus...tai tik sugebejau linktelti ir jo akys dvigubai issiplete.suprato ax.gif... na,o dabar esam laimingi teveliai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Putlutė: 30 kovo 2007 - 16:17
Esu suplanavusi, ta zinia "gandrui" pranesti per siuntu pasta 4u.gif
Nupirkau naujagimo batukus nestuke.gif , uzrasiau uzrasa "Mylimam Teciui". wub.gif ....
Jis pirmiausia gaus pranesima,kuri pastininkas atnes i pasto dezute, o tada "gandras" tures nueiti i pasta pasiimti siunta 4u.gif
ir visa kelia iki pasto galvoti kas ten galetu buti g.gif

Na kai atidarys suras kad mylinciu wub.gif ji sarasas padidejo nestuke.gif
Va taip suplanavau

Tik reikia dabar nesulaukti mm schmoll.gif , o kantrybes neturiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varle123: 28 balandžio 2007 - 10:25
as MB tai galima sakyti ir nesakiau nes kartu ryte daremes testuka blush2.gif bet tevams sugalvojau kad kaip darys echoskopija paprasysiu kad man duotu nuotraukyte ir kai jau matysis musu stebuklelis ja iteiksiu mamai per jos gimtadieni thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi mes su vyru planavom kūdikėlį jau du metus, tai pasidariusi testą neturėjau kantrybės dar kažko laukti, taigi jam nematant ryte pakišau po pagalvę teigiamą testą, ir pasakiau, kad po pagalve siurprizas smile.gif
Atsakyti