Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Mes irgi pranesim per kaledas,kadangi draugo tevai atvaziuoja i lietuva(ispanijoj gyvena) ,tai juos pakvietem kaledu svest pas mano tevus .Ir sugalvojom,kad supakuosim 2 dovaneles po eglute padesim ,o paskui iteiksim,galvoju ,kad reiks nuotraukyte idet ir lietuviskai ir ispaniskai uzrasyt ka nors tipo tokio:sveiki seneliai ar pan.ir batuka dar koki idet ar barskuti i dezute...
Namie ilgai nebuvau sad.gif mama skambina klausia ,ar jau juos visai uzmirsau,bet norim staigmena padaryt,o kadangi man dabar tokios ziaurios dienos,kai klozetas turi but arti,tai iskart suprastu
Atsakyti
oi mergytes biggrin.gif po jusu tokiu pasakojimu as ir uzsimaniau kaip nors ipatingai pranest visiems sia zinia g.gif pernai tiesiog per kaledas pasakem tai visi dziauges nes zinojo kaip mes laukem vaikucio...
reiks kaska sugalvot g.gif
Atsakyti
Sveikutės,
mes irgi su MB manom, kad geriausia būtų per šv. Kalėdas pranešti...
Tik niekaip nesugalvojam, kaip?
Manau, akd pirksim po kokią smulkmenėlę, susijusią su bambinu ir po laiškutį nuo jo smile.gif nestuke.gif
Man tai visai nebaisu pranešti, bet MB bijo, bet jis bijo ne parnešti o spaudimo, kad vestuves keltų, nes mes dar nesusituokę, tik susižadėję wub.gif

Ech, Kalėdos, stebuklų metas newyear.gif
Atsakyti
sveikos
mes tai anytai nupirkome mezgimo siulus ir virbalus smile.gif supakuosim, parasysim kazka panasaus i "negaisk laiko, nes vasara atnesiu anuka. kaledu senelis" o kaip uosviui pranest, tai net neisivaizduoju, mat jis tikrai neapsidziaugs g.gif
Atsakyti
mes irgi pasakysim per sventes apie busima leliuka tevam.. o kietiems - geriausiom draugem pasakysiu, o savo visiems giminems ir bendradarbiams (dirbu as tik 2 men blush2.gif ) pasakysiu kai prades matytis, nes manau, nera cia ko labai skelbti, maza kas dar.. bet baisoka pranest.. nes irgi kaip kai kurios cia rasiusios busimos mamytes, nesusituoke gyvenam ir visi ir taip jau spaude del vestuviu, o dabar...
Atsakyti
Gyvename JAV, taigi kai laukiausi pirmojo, susiskambindavome telefonu, taigi pranesimas taip pat buvo per telefona. Pasakeme, kad skambiname labai svarbiu reikalu, aisku tevai susirupino kokiu, o mes ir pasakeme, kad jie taps seneliais. Tai buvo ir asaru, mamos net nesupratau per jas lotuliukas.gif Apie dabartini nestuma pranesime kai nueisiu pas gyd. ir turesime nuotraukyte, tada isiusim graziai apipavidaline wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamushiukas: 29 gruodžio 2006 - 02:34
Mano MB pasake, kad dabar busime tikra seima, gyvensime jau tryse wub.gif
Atsakyti
Musu pirmasis nestumas buvo neplanuotas blush2.gif Kadangi turejau pastoves mmm visada, iskarto pajutaus, kad kazkas negerai, nes jos velavo 5 d doh.gif O kaip tik kai man turejo buti mmm mano MB sesuo pagimde savo pirmagimi ir as pasakiau, kad galbut ji mus uzkres tuo virusiuku 4u.gif Taigi neklydau, po 5 d pasidariau testuka, nors jau zinojau, kad nestuke.gif , bet vyras netikejo, kol nepasidariau testuko smile.gif Buvome abu labai laimingi pamate II juosteles, kad jos buvo ir neplanuotos. Dabartiniu maziuka planavome, taigi testukus kokius 3-4 sugadinau doh.gif siaip esu kantri ir vyrui pasakiau, kad reikia daugiau palaukti po mmm, kad rezultatas ryskiai matytusi, kadangi pora testuku buvo vaiduokliukai blush2.gif Nusipirkau testuka ketvirtadieni ir sakau pasidarysiu ji sekmadieni ryte, bet vyras atsikeles penktadieni sako, tai eik darytis testo, tai as nors ir zadejau sekmadieni pasidariau ji penktadieni wub.gif Pamateme ryskes II, tai buvome tokie laimingi, ir jau musu 2 su trupuciu m. pipiras taip pat dziaugesi, nors nesupratos, ka tos II reiskia biggrin.gif Bet dabar issitraukia ta testuka is stalciaus ir laksto po kambari rekdamas mamos baby, mamos baby lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
Mums abiems kilo itarimu, kad gal "uzkibau", tik testas ir kraujas dar to nerode (buvo per anksti), Bet kai vel pasidariau testa ir parode teigiama, parasiau jam sms "Sveikinu, greiciausiai tapus teveliu" biggrin.gif
Atsakyti
O as pasidariau testa 6 val ryte. MB dar miegojo. Pamaciusi teigiama rezultata pradejau purtyti vyra ir pakisau testa jam po nosim. Kai tas pagaliau susigaude kas cia vyksta kokias 5 minutes abu rekem ir glebesciavomes is dziaugsmo thumbup.gif Ir dabar kai pavadinu teveliu tai toks pasiputes ir isdidus pasidaro lotuliukas.gif
Atsakyti
Nieko panašaus į šias istorijėlęs. Kai nebuvo vieną mėnesį mmmm pasidariau testuką neigiamas tikriausiai visų rūšių dariau visi neigiami. Prieš antras mmm vėl pasidariau, o ten toks lyg šešėlis antros juostelės. vyras tuo metu buvo išvažiavęs ir net telefono nepasiėmęs, tai aš skambinau žmogui su kuriuo jis važiavo. Paprašiau, kad leistų pasikalbėti. Tada jam pasakiau žinai dar vieną testuką dariau rodo nežymią antrą juostelę, jis tik paklausė: tikrai? Gryžęs dar pajuokavo, kad dabar tai jau tikrai teks eiti pas ginekologę. Dar savaitę delsiau, kol mano brangiajam kantrybė trūko lotuliukas.gif , ir jis pasakė arba pati susirandu, arba į pirmą pasitaikiusį privatų kabinetą nutems. Kol susiradau gerą gydytoją..... Nuėjau privačiai, vyras tuo tarpu mašinoje laukė- jam kažkaip nepatogu pasidarė, kai ten įėjus visos moteriškės į jį, kaip į valstybės priešą sužiuro. Ten patvirtino, kad laukiuosi 8 savaites (+-2, pagal paskutines mmmm negalėjo nustatyti, nes jos pas mane kaip tik prieš tai buvo sutrikusios) kai nuėjau iki mašinos vyrui pasakiau:8savaitės. Kai dabar paklausiau, tai jis sakė, kad jau kai ėjau link mašinos jis suprato, kad aš laukiuosi. lotuliukas.gif Sako: iš akių matėsi wub.gif
Atsakyti
O man išvis gerai buvo.Ne aš pasakiau vyrui kad aš laukiuosi,o jis man pasakė kad aš laukiuosi smile.gif Jis yra labai pastabus.Tai kai pastebėjo kad nesulaukiu menesinių ir man padidėjo krutys,tai iškart pasakė,kad turėsim vaikelį,o aš tuo įsitikinau tik po gerų dviejų savaičių 4u.gif
Atsakyti