Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Mano vyras tai reagavo paprastai, ka cia be padarysi, sako. nestuke.gif
Atsakyti
kažkur jau yra panaši tema 4u.gif
Atsakyti
manasis namo su gelem parejo po darbo smile.gif
ir dar pries tai, kol as darbe buvau, man i icq rasinejo, dziauges labai smile.gif
Atsakyti
Saviškiui nusprendžiau pasakyt žiūrint į akis, nes maniau telefonu ir dar darbo metu ne tas. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Tiesiog pamaniau nepamatysiu jo veido išraiškos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
Taigi pasakiau vėlai vakare po darbų žiūrint jam į akis, akyse sužibo džiaugsmo ašaros, veidas nušvito, pasipylė bučinių lavina mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif .
O kita dieną gavau dovanų auksinius auskarus ir glėbį gėlių.
Bet svarbiausia tai ne dovana, o reakcija. O ji buvo nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif ir džiugi... wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
Yra tokia tema Būsimo tėvelio reakcija 4u.gif
Atsakyti
Įstojau į jūsų būrį smile.gif
Atsakyti
alia siek tiek nuo temos nukrypom... smile.gif
mes per kaledas pranesim abieju tevams - ir maniskiams ir uosviams bus pirmas anukas smile.gif lauke visi is tikruju "issizioje" biggrin.gif kolkas mintis yra nupirkti po kokia soske ar buteliuka ar kazka tokio - ir ispakuoti i kaledini dovanu popieriu biggrin.gif kaledu ryta ras po eglute biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi norime visiems pranešti prieš/per Kalėdas smile.gif . Na čia visiems kaip ir dovana bus rolleyes.gif .
Su tėvais kaip ir aišku - pasakysime tiesiog, kad mes būsime tėvais, o jie seneliais. Bet kaip pranešti visiems kitiems - bendradarbiams, draugams, kitiems giminėms? Man atrodo, kad TOOOKIĄ žinią mažų mažiausiai nemandagu pranešti telefonu. Todėl pas savo senelius, manau, reikės važiuoti pasakyti asmeniškai (nors ir į tolimus ir dar skirtingus LT galus). Draugų chebrai norėčiau padaryti vakarėlį ir tada visiems pranešti. Artimi mes, matote, esam. O bendradarbiams g.gif ........... kažkaip be ryšio vieną rytą atėjus į darbą pareikšti - "aš laukiuosi" biggrin.gif
Atsakyti
Mes su vyru tai užsisakėm spec tortą su mažais cukriniais batukais. Kai anyta išpakavo, tai nereikėjo nieko ir sakyti. Apsibliovė iš džiaugsmo pati wub.gif Dabar tie batukai kaip malonus prisiminimas puošia barą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2006 12 08, 13:53)
O bendradarbiams g.gif ........... kažkaip be ryšio vieną rytą atėjus į darbą pareikšti - "aš laukiuosi" biggrin.gif


iesa, bendradarbiams geriausia pranešti visiems kartu...Nes po to vieni žino, kiti nežino, kyla nesusipratimai doh.gif Aš tai per kavos gėrimą rytinį atsinešiau torčiuką...kai paklausė kokia progą, pasakiau. Buvo labai nemalonu. Kažkodėl jaučiausi kalta prieš savo šefę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2006 12 08, 16:54)
Mes su vyru tai užsisakėm spec tortą su mažais cukriniais batukais. Kai anyta išpakavo, tai nereikėjo nieko ir sakyti. Apsibliovė iš džiaugsmo pati  wub.gif  Dabar tie batukai kaip malonus prisiminimas puošia barą biggrin.gif

Labai fainiai sugalvojote thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuzze @ 2006 11 06, 21:11)
na na..pagal viska neuzilgo turetu mane pradet pykint ir vimdyt,

Aš čia visai ne į temą, nepykit, bet norėjau Ievuzzei pasakyt - kas čia per įsitikinimas, kad tuoj Tave pykins ir vimdys? Mesk tokias mintis iš galvos. Kai kurie gydytojai tvirtina, kad bent pusei nėščiųjų tokią savijautą sukelia būtent įsitikinimas, kad taip "turi būt". Gal jie ir teisūs, nežinau, bet tikrai žinau, kad ne visas pykina, tai iš anksto nenusiteikinėk. Sėkmės nestuke.gif
PS. Mano mama buvo sakius, kad nustos dažyt plaukus (buvo jau visai pražilus), kai taps močiute, tai tik pasiūliau nustot dažyt... Iš karto suprato...
Atsakyti