Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

Mes su vyru kai pamateme teigiama testuka, busimiems seneliams nupirkome vaikiskus batukus naujagimiui ir kiekvienam po viena iteikeme wub.gif Iki siol batukai stovi garbingiausiose namu vietose ir laukia savo naujo seimininko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuzze @ 2006 11 06, 21:11)
na na..pagal viska neuzilgo turetu mane pradet pykint ir vimdyt, mes su vyru gyvenam kartu su mano tevais-tai ka jie nepamatys?protingi juk zmones-supras..taip ruost reikia pries nestuma- dar planuojant...o cia netyciukas  smile.gif kol cia juos priruosi tai ir kelio per pilva nebematysiu-ir bergzdzias darbas bus... is kt puses- as juk ne kazkokia nepilnamete. Ir man sprest kada tapti  nestuke.gif ot!! biggrin.gif  kaip bus taip bus!


na nezinojau,kad kartu gyvenate 4u.gif

QUOTE(Nice @ 2006 11 09, 14:52)
Mes su vyru kai pamateme teigiama testuka, busimiems seneliams nupirkome vaikiskus batukus naujagimiui ir kiekvienam po viena iteikeme  wub.gif  Iki siol batukai stovi garbingiausiose namu vietose ir laukia savo naujo seimininko  wub.gif


va as irgi maniau, kad taip darysiu, kad vyrui taip pranesiu, bet kai tik suzinojau, kad laukiuosi,kad dvynukai, tai visai isprotejau biggrin.gif kuo greiciau norejau pasakyti visiems, kad nei bateliu nespejau nupirkti wub.gif
Atsakyti
As papasakosiu, kaip apie nestuma pranesiau savo vyrui.
Kad esu nescia suzinojau likus savaitei iki vyro 30-jo gimtadienio. Nusprendziau padaryt jam dovana ir tylejau visa savaite. Buvo sunku, bet noras ipatingai pradziugint savo zmogu nugalejo. Paprasiau ginekologes kad parasytu man pazyma kad esu nescia ir padarutu echo nuotrauka. Prasiau pazymos del to kad echo nieko nesimate, tik mazaaaas taskiukas ir bijojau kad byras galejo nesuprast bigsmile.gif kas prie ko.
Labai graziai supakavau dezute ir iteikiau vyrui... gimtadienio ryta...Matytumet jus jo akis bigsmile.gif Aisku sake kad geresnes dovanos nera gaves ir matyt jau negaus, nebent antras musu vaikas gims per jo gimtadieni biggrin.gif
O tevam pranesem paprastai svieciuodamiesi pas juos. Kadangi vyro tevai jau mire, dziugi naujiena pradziugino tik mano tevus.
Atsakyti
Sveikos...Pakliuvau i tokia situacija,tiesiog baisu...laukiuosi...nzn,kaip draugui pasakyt,jis to vaikelio nori,norejo man pirstis,bet visai neseniai as jam pasakiau,kad dar esu nepasiruosus teketi,nenoriu buti dar mama,o noriu mokytis,pabaigt studijas ir pagyvent del saves...o cia dabar vaikas.....(bent jau 2 nestumo testai taip rode..)Tokia pasimetus esu...as labai bijau tureti vaika,juk tai didziule atsakomybe,esu tam dar nepasiruosus,bet aborto irgi nenoriu darytis...Kaip pasakyt ,kad laukiuosi,o gal pirma reikia ginekologes patvirtinimo...,kad paskui jo nenuliudinciau labai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(migdolė @ 2006 11 12, 15:27)
Sveikos...Pakliuvau i tokia situacija,tiesiog baisu...laukiuosi...nzn,kaip draugui pasakyt,jis to vaikelio nori,norejo man pirstis,bet visai neseniai as jam pasakiau,kad dar esu nepasiruosus teketi,nenoriu buti dar mama,o noriu mokytis,pabaigt studijas ir pagyvent del saves...o cia dabar vaikas.....(bent jau 2 nestumo testai taip rode..)Tokia pasimetus esu...as labai bijau tureti vaika,juk tai didziule atsakomybe,esu tam dar nepasiruosus,bet aborto irgi nenoriu darytis...Kaip pasakyt ,kad laukiuosi,o gal pirma reikia ginekologes patvirtinimo...,kad paskui jo nenuliudinciau labai? unsure.gif



Manau, Tau reikia isitikinti ar Tu tikrai nescia, nueik pas gydytoja ax.gif

Atsakyti
QUOTE(migdolė @ 2006 11 12, 13:27)
Sveikos...Pakliuvau i tokia situacija,tiesiog baisu...laukiuosi...nzn,kaip draugui pasakyt,jis to vaikelio nori,norejo man pirstis,bet visai neseniai as jam pasakiau,kad dar esu nepasiruosus teketi,nenoriu buti dar mama,o noriu mokytis,pabaigt studijas ir pagyvent del saves...o cia dabar vaikas.....(bent jau 2 nestumo testai taip rode..)Tokia pasimetus esu...as labai bijau tureti vaika,juk tai didziule atsakomybe,esu tam dar nepasiruosus,bet aborto irgi nenoriu darytis...Kaip pasakyt ,kad laukiuosi,o gal pirma reikia ginekologes patvirtinimo...,kad paskui jo nenuliudinciau labai? unsure.gif

Aš manau tiksliai tada išsiaiškink, ar laukiesi, o tada pranešk, pamatysi ir pati jausiesi labai laiminga ir kai gims tas lialiukas, manau, kad pasijusi subrendusi jo augininmui wub.gif
Atsakyti
Jauciuosi,kaip serganti,nosis uzgulta,maistas kelia sleikstuli...susitariau su ginekologe,vizitas rytoj smile.gif (bijau) doh.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif
zinai, tu nueik i nesulaukianciu gandro skyreli, arba i laikinai atodejusiu planavima ir pasiskaitinek. Pamatysi kaip visos baimes ir nenorai isgaruos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(migdolė @ 2006 11 13, 21:30)
Jauciuosi,kaip serganti,nosis uzgulta,maistas kelia sleikstuli...susitariau su ginekologe,vizitas rytoj smile.gif (bijau)  doh.gif


Ei tu serganti lotuliukas.gif . Čia labai čiotka, labai smagu thumbup.gif Mes tave palaikysim morališkai (jei reikės) group.gif . Pamatysi, kaip bus viskas faina. Tokia svarbi pasijausi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(migdolė @ 2006 11 13, 18:30)
Jauciuosi,kaip serganti,nosis uzgulta,maistas kelia sleikstuli...susitariau su ginekologe,vizitas rytoj smile.gif (bijau)  doh.gif


na tai kaip po vizito????
Atsakyti
noriu pasklausti kaip jusu vyrai reagavo suzinoja kad laukiates?juk buna ir netyciuku? 4u.gif
Atsakyti
na mano vyras tai labai gerai reagavo,nors musu mazyte visikas netyciukas... blush2.gif velavo man menesines,kartu testa namie padarem ir taip suzinojom kad laukiuosi!apsidziauge,sako,nu va turesim leliuka.. biggrin.gif atrodo net nesitikejau jo tokios ramios reakcijos.As truputuka issigandus buvau,o jis ramut ramutelis. rolleyes.gif
Atsakyti