Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip originaliai pranešti apie nėštumą?

noreciau suzinoti,kaip jus pasakete savo vyrams kad laukiates.manau,kad kaip vyrai suka galvas pries pasipirsdami,taip ir mes turetumem pagalvoti,kaip iskilmingiau pranesti tokia naujiena.nemanau kad tinkamas budas tiesiog pasakyti telefonu:labas,mes turesim vaikuti"(na cia jau blogiu blogiausias atvejis)gal jus ka romantisko buvote ta proga sugalvoje???
Atsakyti
nieko romatisko nebuvo. jis nupirko testa, o as pasidariau ir pranesiau rezultata smile.gif
po to aisku buvo daug dziaugsmo clap.gif
Atsakyti
Kai man velavo dvi dienas, as taip ir pasakiau. Jis pasake, kad sveikina smile.gif Dar dabar negaliu patiket, kad 2.gif turesiu, o jis ramus - juk zino ka dare wub.gif . Beje, mes padarem is pirmo karto, t.y. planavimo menesio clap.gif clap.gif clap.gif.
Atsakyti
Man neisejo romantiskai savo vyrui pranest apie nestuma, nes jis nekantraudamas stovejo uz tualeto duru ir lauke kol as nestumo testa pasidarysiu. Ne uz ka nenorejo tokios progos praleist. O kai pamatem dvi juosteles, vos neapsizliumbem abu is dziaugsmo wub.gif (na, as, tiesa pasakius, apsizliumbiau, bet ir vyras vos laikesi biggrin.gif )...
Atsakyti
Gal smagu būtų iš pradžių padovanoti kokį pliušinį gandriuką, arba gal net tūtę (čiulptuką) rolleyes.gif , o po to jei dar nesupras pasakyti. Sveikinu nestuke.gif
Atsakyti
As tai nutaikiau progą ir pasakiau: jeigu viskas gerai eisis, tai prieš šias Kalėdas tu tapsi tėveliu, sveikinu. smile.gif
Atsakyti
Kai pasidariau testą, antra juostelė buvo nelabai ryški, tai vyrui sakiau: aš pusiau nėščia biggrin.gif
Atsakyti
mANAU TESTA REIKTU KARTU PASIDARYTI laugh.gif
Atsakyti
neidomu kai vyras uz duru stovi ir laukia biggrin.gif reiketu jam tai pasakyti kai jis to nesitiki,o po to paziureti kaip smarkiai issiples jo akys. laugh.gif
Atsakyti
O as pasakiau per Valentino diena - buvo tooks romantiskas vakaras, vakarieniavom, tai as jam iteikiau maza dezute kurioj buvo nestumo testas smile.gif wub.gif ..aisku su dviem bruksneliais....
Atsakyti
labai puiki tema thumbup.gif
Man irgi nesigavo taip iškilmingai, kaip norėjosi, pirmąkart paryčiui pasidariau testą, buvo labai neryški antra juostelė, tai vyras dar ir nelabai patikėjo g.gif , o kai kitą kartą dariausi vėl testą, tai jau klausinėjo, kaip , kažkaip ne itin šauniai gavosi unsure.gif
O idėją, kaip šauniai pranešt tai žinau, bet nežinau, ar tai lengvai įgyvendinama g.gif
Matėm su vyru filmą, kur moteris savo vyrui įteikė pirmąją kūdikio ekoskopijos nuotraukėlę įrėmintą, mano vyras buvo sužavėtas ta idėja wub.gif
Bet tada iškart turit iškentėt nesakiusios, kol pasimatys normalesni vaikučio kontūrai ir rasti, kur fotkina, nes aš kur prašiau, kur klausiau, niekur per visą nėštumą nuotraukėlės mums taip ir nepadarė sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Letaa @ 2004 11 05, 18:42)
O as pasakiau per Valentino diena - buvo tooks romantiskas vakaras, vakarieniavom, tai as jam iteikiau maza dezute kurioj buvo nestumo testas smile.gif wub.gif ..aisku su dviem bruksneliais....

oi kaip gerai sugalvota!cia puikiai tinka ne tik valentino diena!gal siaip padaryt iskilminga vakariene ir iteikti tokia "dovanele"bet sugalvota tikrai isradingai.su nuotrauka irgi geras budas,tik kenteti reik ilgai,noreciau anksciau pasidalinti savo dziaugsmu:)
Atsakyti