Įkraunama...
Įkraunama...

Brandaus gėrimo butelis

man ir ta sbutelis lb idomi dovana , tik kiek girdejau del sampano kad jis gali issauti ir netaleikyti tiek laiko kol sukaks 18metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi222 @ 2009 12 20, 20:00)
man ir ta sbutelis lb idomi dovana  , tik kiek girdejau del sampano kad jis gali issauti ir netaleikyti tiek laiko kol sukaks 18metu smile.gif

as irgi girdejau, kad sampanas pagenda g.gif . Mes kai krikstinom seses mergyte tai brendzio buteli dovanojom, tai brendis gal dar ir skanesnis kuo ilgiau islaikytas smile.gif
Atsakyti
Papasakosiu istoriją apie pusbrolių užkastus vaikystės lobius... Tai aktualu toms, kurios susiruošė užkasti tauraus gėrimo butėlaičius...
Taigi... Kaime pusbroliai sudėjo į dėžutę "sekretus" ir užkasė. Vietą pažymėjo nemažu akmeniu... Po keliolikos metelių, kai jau paaugo, nutarė atsikasti savo lobių skrynelę.. Ir ką jūs manote... Nerado... Galiausiai senolis kaimynas pasijuokė... Sako vaikai vaikai, juk žemė "vaikšto".. Pašalas rudenį, atlydys pavasarį... Galiausiai , šią vasarą, pusbrolis išsinuomavo metalo ieškiklį... Nukeliavo keliolika metrų lobynas nuo tos vietos kur buvo užkastas...
Atsakyti
Super ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2010 02 03, 00:50)
Papasakosiu istoriją apie pusbrolių užkastus vaikystės lobius...  Tai aktualu toms, kurios susiruošė užkasti tauraus gėrimo butėlaičius...
Taigi... Kaime pusbroliai sudėjo į dėžutę "sekretus" ir užkasė. Vietą pažymėjo nemažu akmeniu... Po keliolikos metelių, kai jau paaugo, nutarė atsikasti savo lobių skrynelę.. Ir ką jūs manote... Nerado... Galiausiai senolis  kaimynas pasijuokė... Sako vaikai vaikai, juk žemė "vaikšto".. Pašalas rudenį, atlydys pavasarį...  Galiausiai , šią vasarą, pusbrolis išsinuomavo metalo ieškiklį... Nukeliavo keliolika metrų  lobynas nuo tos vietos kur buvo užkastas...




lotuliukas.gif geras! Sunku patiketi lotuliukas.gif
Atsakyti
Degtinaitė irgi turi galiojimo laiką - berods, kad 2 metai, o vėliau ima silpti 4u.gif
Atsakyti
O man ši idėja nelabai, atvirai sakant schmoll.gif Geriau jau linkėjimus surašyti ant lapukų ir sudėjus į butelį pakasti iki 18 gimtadienio. Būtų įdomu paskaityti po šitiek metų bigsmile.gif Anksčiau šitaip darydavo kai išlydėdavo į kariuomenę. Broliui taip darė. Atsimenu, buvau vos šešerių, bet labiausiai tai įstrigo dviejų draugų palinkėjimai, tik jie abu iš armijos gyvi negrįžo. Brolis įklijavo tuos palinkėjims į albumą, dar ir dabar turi verysad.gif Ale, užvedžiau čia liūdnai doh.gif Nu vienu žodžiu, aš galvoju jei darys lrikštynas pas tėvukus, tai nupirkti ąžuoliuką, jį pasodinti ir šalia pakasti butelį su palinkėjimais iki pilnametystės.
Atsakyti
Mano broliui per krikštynas padovanojo butelį,ant jo pritvirtinto lapelio(kaip ir etiketė) pasirašė visi dalyvavę šventėje.Butelis buvo perduotas saugoti tėvams.Jį atiduoti reikėjo ,kai broliui sukaks 25 metai arba kai bus vestuvės.

Tai šiais naujaisiais metais tą butelį ir atidarėm vestuvių proga(iki 25 gimtadienio laiko ir nebaisiai buvo likę).Labai buvo nustebę jaunosios artimieji,nes apie tokį dalyką nežinojo.
Visiems buvo didžiausia atrakcija nors truputį paragauti.
Atsakyti
Man labai patiko įdėja su buteliu, tik gal patarsite su kokiu tauriuoju gėrimu jį pirkti kad laikyti būtų galima laikyti tiek metų?
Atsakyti
thumbup.gif
Man ir broliui musu tevai irgi issaugojo tokius butelaicius kuriuos musu kriksto tevai prase laikyti ir atidaryti per vestuves.Kadangi manosios jau buvo tai buvo labai smagi atrakcija kai ji atidareme ir davem visiems paragauti konjako kuriam jau buvo tikrai 25m...ir beja buvo lb skanus aisku stiprokas.

Tad savo suneliui butinai darysiu tokia "dovanele".Kadangi viska organizuosiu pati tai ir butelaiti pirksiu greiciausiai as.
*Pirksiu koki konjaka,kad gerai isstovetu.
*Zadu paruosti kazkokia atskira etikete ar kazka kad pasirasytu visi kas dalyvaus krikstynose (nepatariu pasirasineti tiesiai ant butelio etiketes nes gali isblukti o man taip norejosi pasilikt prisiminimui kazka,tai etikete nenusilupo,buteli tuscia laikyt kazkaip ne labai man(jeigu butu isgraviruotas irgi butu gaila ismest,bet kur laikyti tuscia butelaiti g.gif ...tai liko tik vest nuotr ir filme ir zinoma mano mintyse).
*nezn ar tikrai bet man rodos ji dovanoja kriksto tevai ir duoda saugot teveliam.na bent jau mano atveju taip buvo.ir manau saugiausia pas vaiko tevelius juk jiems aktualiausia kas susije su ju vaikeliu.
o del uzkasimo.labai smagu butu iskasti bet tik tuo atveju jeigu tikrai ten ji rasi.norint kad tikrai paragautu per pvz vestuves,as nerizikuociau.
galima gal geriau siaip kokia dezele uzkasti su palinkejimais ar pan. bigsmile.gif
Atsakyti
Mes pirkom konjako buteli ir isgraviravom, o ant butelio dezutes padariau etiketes "Atidaryti sulaukus pilnametystes, esant ypatingai progai" ir visi sveciai pasirase. Buteli poto gales panaudoti kaip grafina smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kai susituokem su vyru, jo diedukai istrauke romo buteli, kuris buvo padetas dar per krikstynas..Ispudis buvo galingas. Tik prastokai parasai issisaugojo. Reik kokia patvare rasymo priemone susirasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoko: 19 balandžio 2010 - 09:32