Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šuniu: automobiliu, autobusu, lėktuvu..

QUOTE(Edule @ 2009 12 08, 14:02)
Mano šuo VA, tad boksas netilps ant sėdynės. Bagažinė maža, kol neįsigysiu 5 durų mašinos, teks salone vežiotis...

Maniškis sibiro haskis, tad panašaus dydžio, kaip VA, kiek mažesnis. Boksas tikrai didelis, virš 90 cm ilgio, bet į paprastą lengvąją mašiną paprakaitavus telpa.
Nieko neperšu, čia tik idėja.
Realiai boksą pirkau ne tiek dėl švaros, kiek dėl saugumo. Bet ir su šuniškais mašinų diržais saugu, palyginus su palaidu vežimu.
Atsakyti
o kaip tas boksas atrodo?
namie turim narva, tai jis tik isardytas telpa g.gif
kirba man mintis prisegti ją važiuojant. Reikės įsigyti saugos diržą. Nesimala, gražiai sėdi, tik tas purvas doh.gif Norisi kokio užvalkalo prisegamo, kad nereiktų sėdynių šveisti.
Atsakyti
Mano suns veisle Rytu Eueopos aviganis,tai jis sveria 22kg, o jam tik eina penktas menuo.Siandien vaziavom autobusu i Jonava,tai dauguma zmoniu bijojo mano suns,nors jam 4menesiai...spalio 24diena bus 5menesiai, o jau toks didziulis tai kad net vairuotojas leptelėjo dėl antsnukio uzdejimo,tai is vis pakraupau,o juk jis pasa turi,o tai leidzia keliauti su autobusu...Nesuprantu tų vairuotoju,kai i prieki vaziavau tai vairuotojas normaliai sureagavo ir maloniai leido suni vešti,o kai atgal grizinejau tai prisikabino... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurelija_: 05 spalio 2010 - 16:40
O ką daryti tarpmiestiniame autobuse ant neadekvataus vairuotojo užsirovus? Mano šuo - 7 kg bišonas. Žodžiu - rankinis. Taisykles (tarpmiestinių ) žinau - tik bokse. Sąžiningai sukišu į boksą, visiškai uždarą, jo net išmatavimai atitinka leistino neštis į saloną bagažo (taisyklėse centimetrais matmenys nurodyti), tiesa boksas medžiaginis. Tvirtos džinsinės pakietintos medžiagos korpusas su langeliais, žodžiu normali transportavimo tara šuniui.

Kelionė - 200 km. Autobuso nepakeisi per 5 minutes. Lipant į saloną žvygsmas, ko čia tempi tą krepšį, į bagažinęęęęęę dėėėk. Sakau, negaliu - čia šuniukas. O tada prasidėjo, 5 minutes isterikavo, kad į saloną su šunimi neleis. Visa eilė stovi ir klausosi, įlipti niekas negalime. Jokių motyvų neleisti, neleis ir taškas. Ir jam dzin taisyklės, Europos Sąjunga ir t.t Čia jis taip sugalvojo ir amen. Laimei atlėkė jo naparnikas , pakikeno ir įleido. Bet ne todėl, kad taip reikia, o lyg didžiausią malonę darydamas. Ir ką tu tokiems?

Įsiutusi po kelionės lekiu skaityti taisyklių, nieko atrodo nepažeidžiau, parašyta tik kad šuo turi būti "specialioje taroje". Jokių reikalavimų "tarai" - plastikas, metalas, medžiaga ir t.t. Rašau užklausimą Susisiekimo ministerijai, nes čia jų taisyklės. Spėkit ar metų bėgyje atsakė? Važiuodama autobusu iki šiol kratausi, nes nežinočiau ką daryti antrą kartą. Kol aš teisybės ieškočiau , mano bilietai, kelionė, pinigai ir planai nuplauktų... o kaltų nelabai atsirastų....
Atsakyti
QUOTE(_Aurelija_ @ 2010 10 05, 16:38)
net vairuotojas leptelėjo dėl antsnukio uzdejimo,tai is vis pakraupau,o juk jis pasa turi,o tai leidzia keliauti su autobusu...Nesuprantu tų vairuotoju,kai i prieki vaziavau tai vairuotojas normaliai sureagavo ir maloniai leido suni vešti,o kai atgal grizinejau tai prisikabino... unsure.gif


Prie ko cia suns pasas ir leidimas vaziuot autobusu. g.gif Esme ta, kad pagal taisykles gyvunai vezami boksuose turi but, tai jei vezetes paprastai, tai tik dziaukites, kad leido veztis. O zmones gi kiekvienas skirtingas ir visokiu baimiu turi, be to, nepazista juk nei jusu, nei jusu suns, tai velgi nezino koks jo elgesys ir pan.
Atsakyti
Na pirma karta girdziu,o tai jeigu suo sveria 22kg,tai kur toki deti,i boksa?neasirastu vietos bagalzinej autobuso,arba suo uzdustu,tai kur cia teisybe?Nera toje Lietuvoje teisybes...Mikriukuose nera bagazines,tai kur tada suni deti?as vaziavau tik 8km nuo savo miestelio.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Aurelija_ @ 2010 10 06, 07:13)
Na pirma karta girdziu,o tai jeigu suo sveria 22kg,tai kur toki deti,i boksa?neasirastu vietos bagalzinej autobuso,arba suo uzdustu,tai kur cia teisybe?Nera toje Lietuvoje teisybes...Mikriukuose nera bagazines,tai kur tada suni deti?as vaziavau tik 8km nuo savo miestelio.. mirksiukas.gif


Na cia jau jusu rupestis kaip laikytis taisykliu. Nezinau ar visur ir visam transportui LT tos pacios, bet gal tada reikalingas antsnukis ar pan. (nors boksu ir zymiai didesniu buna). Pasidomet jus turetumet, nes tai jums aktualu. O piktintis, kad kiti nemyli/nemegsta ar nesidziaugia jusu sunimi nereikia - jums jis seimos narys, o kiti zmones kiekvienas skirtingas ir kitas gal isvis baime sunims turi. As ne LT gyvenu, bet cia velgi turi buti kazkokioj taroj suo (narve, krepsyje, bokse ir pan) vezantis viesuoju transportu - kolkas tik pora kartu bokse vezem ir tada kai vyras yra, nes man nepatogu ir sunku tampyt ji (o suniukas 7-8kg), man patogiau pati ciucika pasiimt ant ranku kai reikia. Siaip musiskis sau tupi po kojom (daznai po sodyne), retsykiais ant keliu, o dar reciau kai virs miesto vaziuojam (nes cia metro paciam centre po zeme, o paskui islenda i pavirsiu), tai turim ranksluostuka, kuri patiesiam ant sodynes ir suniukas ziuri per langa (cia aisku kai vietu pilna). Tai va, karta autobuse suniukas atsitupe tvarkingai prie koju, bet vairuotojas man liepe pasiimt ji ant keliu - na ir emiau, nes zinau taisykles ir nenoriu gincytis, kad paskui netektu eit pesciomis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Aurelija_ @ 2010 10 06, 07:13)
Na pirma karta girdziu,o tai jeigu suo sveria 22kg,tai kur toki deti,i boksa?neasirastu vietos bagalzinej autobuso,arba suo uzdustu,tai kur cia teisybe?Nera toje Lietuvoje teisybes...Mikriukuose nera bagazines,tai kur tada suni deti?as vaziavau tik 8km nuo savo miestelio.. mirksiukas.gif

Čia lygiai tas pats, kas piktintis žmogui, sėdinčiam invalido vežimėlyje, kad į mikriuką neįmanoma patekt. Net ne į kiekvieną autobusą yra plačios durys ir mamoms su vaikais vežimėliuose. Na, taip jau yra. Taikytis reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 06 spalio 2010 - 14:30
QUOTE(Agnnyte @ 2010 10 06, 14:30)
Čia lygiai tas pats, kas piktintis žmogui, sėdinčiam invalido vežimėlyje, kad į mikriuką neįmanoma patekt. Net ne į kiekvieną autobusą yra plačios durys ir mamoms su vaikais vežimėliuose. Na, taip jau yra. Taikytis reikia.

Butent - as pati sunu ir laikytoja ir myletoja, bet kazkaip pati transporto problemas sprendziu, viesuoju nevezioju. Ka jau kalbet kai reikdavo su vezimuku isitarabninti i autika, budavo piktu repliku, o del suns nesistebiu, tuo labiau,kad jus vezate ji be antsnukio, nu ir kas kad jam 4 menesiai, laikas pratinti.
Cia tas pats, kai i mano vaiku puse leke apsiputojes milziniskas misrunas, o is paskos zviegdama seimininke, nebijokit - jis tik 9 menesiu suniukas, nu bet man dzin, jis didelis, nepazystamas ir lekia mano vaiku link, nedaug truko ir puciau plojus per galva su lazda.
Uz savo sunis turi buti atsakingi patys seimininkai, o ne kas kitas.
Atsakyti
sveiki 4u.gif , noriu paklausti, kas neturite automobililio, kaip pervežate didelį šunį, ar taxi paims (senbernarą), ar autobusu, kokios ten sąlygos, kas žinote?Ar jūsų nėra atsisakę vežt su augintiniu?
Atsakyti
taksi veža, bet sunku rasti, nes tai priklauso nuo vairuotojo, vienas taksistas sakė, jog jo įmonėj nemažai yra vežančių, jų nr. 852400004, jei dar tokia taksi vis dar yra,
o autobusu galima vežti, bet reik atskiro bilieto šuniui smile.gif ir gal antsnukio reiktų, nors lyg tai neparašyta
Atsakyti
Mes troleibusu Kaune vezemes bulmastifa na tik pora sustojimu atsisedome i pati gala suo isitaise tarp koju,aisku su antsnukiu buvo ir prie pavadzio trumpo.Tai jokiu problemu smile.gif gal del to,kad lb trumpa atstuma vezemes.Dabar galvojame,kaip nusivezti suni i sodyba,bet ten jau atstuma reikes pavaziuoti 55km uz Kauno. g.gif
Atsakyti