Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šuniu: automobiliu, autobusu, lėktuvu..

Mūsų rusų kurtė iš pradžių labai seilėdavosi mašinoj, tikriausiai dėl karščio. Nors mašinoj įjungta ventiliacija, bet jai visvien karšta, nes tas vėsinimas nenatūralus... Vat kai langas pradarytas-viskas kuo puikiausiai g.gif O dėl tų bailių ir t.t. šunų, tai kai šuo PIRMĄ KARTĄ keliauja kokių nors neįprastu jam transportu ir dreba/bijo, tai dar nereiškia, kad šuo visą gyvenimą bus bailus..... smile.gif nu suprasčiau jeigu šuo visko bijo, tada-taip, be abejo tokio neveisčiau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 04 13, 22:29)
Mūsų rusų kurtė iš pradžių labai seilėdavosi mašinoj, tikriausiai dėl karščio. Nors mašinoj įjungta ventiliacija, bet jai visvien karšta, nes tas vėsinimas nenatūralus... Vat kai langas pradarytas-viskas kuo puikiausiai g.gif O dėl tų bailių ir t.t. šunų, tai kai šuo PIRMĄ KARTĄ keliauja kokių nors neįprastu jam transportu ir dreba/bijo, tai dar nereiškia, kad šuo visą gyvenimą bus bailus.....  smile.gif nu suprasčiau jeigu šuo visko bijo, tada-taip, be abejo tokio neveisčiau. schmoll.gif



Va butent tai buvo pirmas skrydis i viena puse( i milana) jis labai bijojo, o atgal( i vilniu) jis jau atsipalaidavo...o masinoje, maniskiam vienodai jis tik juokingai uzpakaliuka i virsu pakelia, reguliodamas enercijos jega...smile.gif
Atsakyti
As savo suniukas isleidziu viena pati palakstyt tai kai nerandu papypinu ir saukiu vaziuojam is kart vietoj buna...vaziuot nori bet nemegsta... lotuliukas.gif lotuliukas.gif kai vaziuojam cypia bega tai i gala ta ant vairo soka ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Trixea @ 2008 04 23, 13:06)
As savo suniukas isleidziu viena pati palakstyt tai kai nerandu papypinu ir saukiu vaziuojam is kart vietoj buna...vaziuot nori bet nemegsta... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kai vaziuojam cypia bega tai i gala ta ant vairo soka ir pan...

doh.gif blink.gif po to neverk, kai dings... unsure.gif
Atsakyti
Tikrai idomi situacija, turbut sunelis bijo kad paliksit ji viena todel atbega,o vaziuot masina jam turbut nera malonu, arba truksta drausmes, kartais sunys tesiog megsta zaisti masinoj, sukinetis, tai labai pavojinga sokus ant vairuotojo taip galima ir avarija padaryti... doh.gif
Atsakyti
Norejau pasakyti Trixeai, kad su suniuku paleidinejimu galima truputi "prisidirbti". Tegul ilenda i tinklapi, kuriame yra sunu laikymo taisykles Vilniuje: ten parasyta, kad jei suniukas be antkaklio arba vaiksto vienas ir salia nera seimininko, tai toks suo yra laikomas benamiu... Tai ne duok Dieve ji pagaus tam tikros tarnybos. Pries kelis metus ziurejau reportaza, kaip juos uzmusa elektros srove kai po kaskiek dienu netsiranda seimininkai arba niekas ju nepasiema. Tikiuosi, kad dabar taip nedaro.
Ir del vaziavimo masinoje turi buti tvarka, nes seimininke rizikuoja savu ir kitu gyvybemis masinoje ir gali sukelti avarine situacija kelyje.
Atsakyti
Gal kas zino kur galima isigyti groteles atskirti automobilio salona nuo bagazines suniui veziuoti?
Atsakyti
QUOTE(Wal @ 2009 05 27, 22:16)
Gal kas zino kur galima isigyti groteles atskirti automobilio salona nuo bagazines suniui veziuoti?


Kikoje toks tinkliukas atsirado
http://www.kika.lt/i...;itemId=1523340
Atsakyti
Norėčiau pasiteirauti, sakykit gal kas naudojat užklotus sėdynėms?

sedyniu uzdangalas

Orai nelepinantys, nusibosta sėdynių užvalkalus po kiekvienos kelionės skalbti doh.gif
Vienus buvau įsigijus, tai suplyšo po pirmos kelionės - tiesiog nagai kiaurai išlindo.

Ir dar klausimėlis, ar nesuraižys mano dičkė savo manikiūru odinių apmušalų? g.gif
Atsakyti
Man viena forumiete pasiuvo toki uzvalkala is neperslampancios, tvirtos medziagos. Labai geras daiktas thumbup.gif
Tik dabar dar prideciau ir sonuose uzdangalus, su uztrauktukais tvirtinamus, nes suo makaluodamasisi gale nutampo uzdangala.
Atsakyti
Aš šunį vežiojuosi bokse. Užima jis daugiau, nei pusę galinės sėdynės, tačiau ir saugu, ir mašina švari, ir nesusibraižo niekas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 08 gruodžio 2009 - 19:48
QUOTE(tati @ 2009 12 08, 19:26)
Man viena forumiete pasiuvo toki uzvalkala is neperslampancios, tvirtos medziagos. Labai geras daiktas  thumbup.gif
Tik dabar dar prideciau ir sonuose uzdangalus, su uztrauktukais tvirtinamus, nes suo makaluodamasisi gale nutampo uzdangala.


kiek kainavo? gal galit kontaktus į Až?
Ar panašus į kikoj parduodamą?


QUOTE(himalaia @ 2009 12 08, 19:47)
Aš šunį vežiojuosi bokse. Užima jis daugiau, nei pusę galinės sėdynės, tačiau ir saugu, ir mašina švari, ir nesusibraižo niekas.


Mano šuo VA, tad boksas netilps ant sėdynės. Bagažinė maža, kol neįsigysiu 5 durų mašinos, teks salone vežiotis...
Atsakyti