Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šuniu: automobiliu, autobusu, lėktuvu..

Mūsiškis ir dievina važiavimą. Vasarą po LaTVIJĄ KELIAVOM SU JUO. JOKIŲ PROBLEMŲ, GULI TARPE TARP PRIEKINIŲ SOSTŲ IR VARGO NEMATO. nET MUITINĖJ KLAUSĖ KUR ŠUO, O JIS NET GALVOS NEPAKĖLĖ.
Atsakyti
Maniškis taip mėgsta važinėti, kad net kai pasivaikščiot išeinam, prieina prie mašinos - patikrinti, ar tikrai mes nenorim niekur nuvažiuot pasivažinėt? biggrin.gif Nors kai mažas buvo, tai nepatikdavo...
Mes šiemet savo šunį net nuvežėm baidarėm paplaukiot biggrin.gif į 3jų dienų žygį. Tai irgi patiko thumbup.gif
Atsakyti
mano viena pana (negrynaveislė bokserė) labai mėgsta važinėtis, kelis kartus net pas iš matymo pažįstamus žmones lipo į mašiną blink.gif taip galėjo ir nuvažiuoti, jei ne tų žmonių išraiškos laugh.gif
o kita - afganė tai kai buvo maža buvo košmaras net trumpiausią atstumą nuvežti - cypimas, lipimas, rėkimas... o dabar ramiakas cool.gif šią vasarą buvom Latvijoj - visą kelią pramiegojo angel.gif
Atsakyti
Na, tema tai apie kelionę su šunimi smile.gif Klaipėdoje, kaip suprantu, negalima su šunimi važiuoti autobusu, jei šuo ne bokse, nežinau, kaip kituose miestuose. O tai kas turėtų bausti ar bent įspėti tokiu atveju? Tarnybos, kurios rūpinasi, kad visi turėtų bilietėlius?? Mat kiek važiavome, ir įlipo kontrolė, tai niekada nieko nesakė (šuniukas nemažas), tad įdomu pasidarė ar jiems priklauso tuo rūpintis ar ne? Gal kas žinosite, ar visdėlto mes galime važiuot ar nelabai.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waidila: 12 sausio 2007 - 13:33
Vike, o kur tu skaitei, kad būtinas boksas? Kažkaip nelogiškai man atrodo... Tarpmiestiniuose tikrai taip, bet miesto transportas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2007 01 12, 15:51)
Vike, o kur tu skaitei, kad būtinas boksas? Kažkaip nelogiškai man atrodo... Tarpmiestiniuose tikrai taip, bet miesto transportas...  g.gif

as jai radau. stai cia
Atsakyti
Aš radau ten kur Tati man pasakė ax.gif Tai vat, kad tikrai nelogiška, įsivaizduoji, kaip reiktų norint važiuot, nusitempti boksą iki autobuso Vaidžiui? lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gerai, kad Klaipėda nedidelė, tai pėškom dažnai einam, nes nelabai patinka autobusu važiuoti su šunimi šiaip, tačiau kartais tenka.. ir kiek buvo kontrolė, kai jau šuo didelis buvo, nieko nesakė, dabar ir susimasčiau, o tai kas turi rūpintis? blink.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waidila: 12 sausio 2007 - 16:28
QUOTE(waidila @ 2007 01 12, 17:25)
Aš radau ten kur Tati man pasakė  ax.gif  Tai vat, kad tikrai nelogiška, įsivaizduoji, kaip reiktų norint važiuot, nusitempti boksą iki autobuso Vaidžiui?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Gerai, kad Klaipėda nedidelė, tai pėškom dažnai einam, nes nelabai patinka autobusu važiuoti su šunimi šiaip, tačiau kartais tenka.. ir kiek buvo kontrolė, kai jau šuo didelis buvo, nieko nesakė, dabar ir susimasčiau, o tai kas turi rūpintis?  blink.gif  smile.gif

kaip cia pasakius nedidele blink.gif siaura - tsip, bet nusigauti is vieno miesto galo i kita su autiku uztrunka apie 30 min. o prie juros - dar ilgiau. gerai, kad yra masina, tai problemu tokiu nekyla.
Atsakyti
lotuliukas.gif Tati, tai čia nedaug lotuliukas.gif Iki jūros pėškom kokios dvi valandos iš kito miesto galo mirksiukas.gif bet mes tiek aišku miestu neinam, arčiau naujoji perkėla ( valanda kelio) lotuliukas.gif ax.gif
kai yra mašina tai tikiu, kad problemų nekyla, nes ir šuniui geriau, ir tau, bet mums dar keletą mėn teks arba pėstute keliaut, arba visuomeniniu trasportu naudotis, tai dėl to ir domiuosi, kaip čia kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waidila @ 2007 01 12, 22:56)
lotuliukas.gif  Tati, tai čia nedaug  lotuliukas.gif  Iki jūros pėškom kokios dvi valandos iš kito miesto galo mirksiukas.gif  bet mes tiek aišku miestu neinam, arčiau naujoji perkėla ( valanda kelio)  lotuliukas.gif  ax.gif
kai yra mašina tai tikiu, kad problemų nekyla, nes ir šuniui geriau, ir tau, bet mums dar  keletą mėn teks arba pėstute keliaut, arba visuomeniniu trasportu naudotis, tai dėl to ir domiuosi, kaip čia kas  smile.gif

kokios taisykles jau zinai, o realybeje - kaip pasiseks. kazkada seniai ir as vaziuodavau su suniu viesuoju transportu. prisikabino tik viena karta del to, kad suo be antsnukio. ale kiek pamenu, tai tebuvo vienintelis kartas, kad vaziuojant autiku buciau susidurusi su kontrolieriais.
Atsakyti
Prieš 3 savaitės pirmą kartą mano zveriukas skrido su manim liektuvu rolleyes.gif ...Nors skrido salone, taciau as galvojau, kad jam sustos sirdele, taip jis drebejo! g.gif O kai atvaziavom i viesbuti, jam prasidejo tokia panika! labai sunkiai kvepavo,buvo neramus...Apsiramino tik 2 diena musu viesnages, o kai skridom atgal tiesiog ramiai miegojo bigsmile.gif

O kaip jusu suniukai jauciasi keliaudami?
Atsakyti
kuo puikiausiai cool.gif
o bailus ir visokie kitokie sunys neturi buti kergiami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti