Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šuniu: automobiliu, autobusu, lėktuvu..

QUOTE(Ademara @ 2006 03 09, 15:35)
va va, pas mane lygiai tas pats. košmaras, kol nuvažiuoji  wacko.gif o grįžtant ramiai snaudžia visą kelią  unsure.gif


Moano pirmoji šunytė irgi taip darydavo verysad.gif kiek man aiškino vienas šunų augintojas, tai gali būti dėl to, kad šuo ne visiškai jumis pasitiki, nežino kur ir kodėl jį kažkur vežat, o kai grįžtat jau ramus, nes tiki, kad važiuojat namo.
Dabartinė mano kalytė labai mėgsta važinėtis, tik labai nemėgsta įjungtų valytuvų, jai turbūt vaidenasi, kad į mašiną kažkas veržiasi doh.gif net sunku ją nulaikyti kaip jinai šoksta ant bardačioko visa savo jėga ir nori juos pulti doh.gif
Atsakyti
Mūsiškis važiuoja gana ramiai stebi vaizdus pro langą, bet jeigu jau pamatys karvę ar arklį tai taip ardosi kad atrodo išeis su visai stiklais biggrin.gif
Atsakyti
Su mano kalyte irgi problema kai reikia kur vaziuoti. Nors veziojuosi nuo pat mazens. Ji visa kelia dreba, sukinejasi, megina lipt i prieki ant keliu, labai bijo posiukiu, kai kur sukuosi, jai turbut atroda kad lygsvaros neislaikys, spiriasi i priesinga puse, net jei kelione ilga visa kelia sedi susiguzus ir dreba. Nezinau kur cia problema unsure.gif
Atsakyti
O manoji važiuoti šiaip visai nebijo, radus atidarytas dureles dažnai pati įšoka į mašiną, ir važiuojant ramiai sėdi, neatrodo nei išsigandus, nei pasimetus...
Bet dažniausiai visą kelią varvina seiles, kaip iš krano, ir visada apsivemia verysad.gif
Jei kur nors važiuojam dviese, tai vienas vairuoja, kitas visą kelią maišiuką šuniui po kaklu laiko, tik taip įmanoma verysad.gif O man vienai ją kur nors nusivežt - sudėtinga...
Dabar pavasaris, vasara ateina, norėsis daug daugiau pakeliaut nei žiemą... Ką daryt, kad ir šuniuką galėčiau kartu pasiimt? Jai dabar yra beveik metai. Ko gero, su amžiumi nebeišaugs unsure.gif
Vis nepabandau tų vaistų nuo pykinimo.
Ar kas nors jau esat savo šunims juos davę? Koks šalutinis poveikis, ir ar išvis jie padeda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acacia: 16 kovo 2006 - 16:40
Mano sunekas irgi megsta masinoj buti. Veziojuosi su savim nuo tada kai tik nusipirkom. Is pradziu laikydavau ji prieky, o dabar pastoviai buna masinos gale. Jei ilgiau kur vaizuoji, tai jam atsibosta, tai pradeda cypti. Masinoj niekada negula, visada stovi ir visada stebi, kas vyksta. Kaip ir rase kazkuri, pamates kate, suni, karve, arkle, gatavas us stiklais issokti lotuliukas.gif Juokingiausiai tai reagavo vakar, kai masina Statoile ploviau- galvojau, kad isprotes: ir lojo, ir urzge, ir soko ant stiklo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 03 16, 08:22)
Su mano kalyte irgi problema kai reikia kur vaziuoti. Nors veziojuosi nuo pat mazens. Ji visa kelia dreba, sukinejasi, megina lipt i prieki ant keliu, labai bijo posiukiu, kai kur sukuosi, jai turbut atroda kad lygsvaros neislaikys, spiriasi i priesinga puse, net jei kelione ilga visa kelia sedi susiguzus ir dreba. Nezinau kur cia problema  unsure.gif


o gal buvo sunyte avarijoj, del to dabar yra vaziavimo baime? zinau apie viena suni, kuris viena karta skaudziai griuvo ant slidziu grindu, tai pas ji po to daug metu buvo baisi baime vaiksciot ant blizganciu, lenoleuminiu grindu. g.gif

mano sunekui kiekvienas pasivazinejimas - svente. nevemia, issireikalauja sedet ant priekines sedynes, nori stebet aplinka.
Atsakyti
Ne nebuvo jokios avarijos. Tai del to ir nesuprantu kodel ji tokia bailiuke
Atsakyti
Man atrodo, kad jei suniukas nuo mazens ipratinamas masina vazinetis, tai jam ir patinka. Nusipirkus savo sunyte ji is kart graziai ant palanges susirange (2,5mėn. buvo) ir nei niekada nevėmė, nei blaskesi. Jos mamos seimininke sake, kad nuo pacios kudikystes ja prie masinos pripratino.
Atsakyti
pritariu 100%, kad nuo mazens kaip ipranta, taip ir lieka paskui. maniskis taip megsta vazinetis, kad jei ilipa jau i masina, tai nei geruoju, nei piktuoju neiskrapstysi- isitaiso gale prie lango ir kriuksi patenkintas. tada jau turi pavezioti kad ir isk kiemo-i kiema, kad jis nusiramintu biggrin.gif

ne vien karta teko ir is svetimos masinos krapstyti- pamate atidarytas dureles- VAZIUOJAM! o paskui atsiprasineji kokios pasterusios tetulytes, kad nepyktu- sitas meskiukas tik pasivezinti norejo lotuliukas.gif

--zarmenas--
Atsakyti
hm... mano šuo irgi nuo mažumės mašinoj važinėjas, bet dabar kažko prasidėjo visokie neramumai... manau, kad dėl amžiaus. nebepakelia ilgų kelionių, vietos stokos, dažniau nori išlipt...
Atsakyti
Mano stafas tai be galo megsta vazinetis masina. KAi mazas buvo tai vis cypdavo, o dabar jei jau namei isgirsta kaip mes kalbam kad vaziuosim kazkur, tai jis is kart prisistato, ir i lauka isejes net savo reikalu nebedaro o tik kur masina bega. Sedi sau gale, ir cypia kad i prieki galetu ateit. Jis galetu vazinetis ir vazinetis. Masinoj dabar jau lieka ramiai, seniau cypdavo, o dabar pasakai kad negalima, ir nebenori isbegt is masinos kol islipam. biggrin.gif Ir laukia kol ateinam graziai, vairuotojo sedynej atsisedes dairosi i visas puses lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zarmenas @ 2006 04 10, 16:28)
pritariu 100%, kad nuo mazens kaip ipranta, taip ir lieka paskui. maniskis taip megsta vazinetis, kad jei ilipa jau i masina, tai nei geruoju, nei piktuoju neiskrapstysi- isitaiso gale prie lango ir kriuksi patenkintas. tada jau turi pavezioti kad ir isk kiemo-i kiema, kad jis nusiramintu biggrin.gif

ne vien karta teko ir is svetimos masinos krapstyti- pamate atidarytas dureles- VAZIUOJAM! o paskui atsiprasineji kokios pasterusios tetulytes, kad nepyktu- sitas meskiukas tik pasivezinti norejo  lotuliukas.gif

--zarmenas--

Pažįstama situacija blush2.gif Mano meškis taip pat dievina važiavimą mašina. Pastaruoju metu stengiamės nebeminėti žodžio "važiuojam" įprastoje kalboje, nes ima čiauškėt ir spirgėt, tai tenka sodintis į mašiną ir pavežiot, kad nurimtų bigsmile.gif
Atsakyti