Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šuniu: automobiliu, autobusu, lėktuvu..

labai įdomu, kaip jūsų augintiniai jaučiasi ir ištveria keliones automobiliu.
mano šuo nuolat kiša galvą per langą doh.gif žinau, kad tai labai nesveika šuns akims, kvėpavimui ir t.t, bet labai jau sunku jį atitraukti nuo to lango ir šunėkas baisiausiai piktinasi, jei negauna ikišt nosies laukan... žinau, mano klaida, kad nedraudžiau to daryt nuo mažumės verysad.gif
kai šuo buvo jaunesnis, tai važiuoti labai patikdavo. bet dabar jau vis labiau pavargsta keliaudamas automobiliu... o net trumpam paliktas vienas automobilyje, prikrečia visokių nedarbių: tai sudrasko kilimėlį, tai sėdynių apmušalus... namie su baldais taip niekada nesielgia schmoll.gif tai net stabtelėjus prie parduotuvės, kažkas iš šeimos narių būtnai turi pasilikt su šuniu mašinoj...
Atsakyti
Mano šuo jei galėtų tai turbūt apsigyventų mašinoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš ją dažnai ir beveik visur vežiojuos, tai ji būna be galo be krašto patenkinta bigsmile.gif Pro langą niekada galvos nekiša, nepatinka schmoll.gif Mašinoj elgiasi pakankamai kultūringai cool.gif , nieko negriaužia, nenaikina cool.gif
Labai mėgsta įsibrauti, ir atsisėsti į priekinę sėdynę doh.gif Kai būnam sodyboj, ir mašina stovi ant kiemo, ji dažnai prašosi kad įleisčiau į mašiną, tai aš įleidžiu, ji ten pasėdi truputį ir patenkinta išlipa laugh.gif laugh.gif Na vnž mano šuns akimis mašina yra jėga thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
manoji kol maža buvo tai jokių problemų sau sedėdavome gale ir žvalgydavomės, bet dabar kažkoks siaubas, cybia, blaškosi kol nuvažiuoji kur, bet kia atgal važiuoji tai jau normaliai, nesuprantu kas jai pasidarė g.gif
Atsakyti
va va, pas mane lygiai tas pats. košmaras, kol nuvažiuoji wacko.gif o grįžtant ramiai snaudžia visą kelią unsure.gif
Atsakyti
Mano taksiuke, kaip ir Laisos augintinis turbut taip pat galetu apsigyventi masinoje smile.gif Jeigu imanoma as ja dazniausiai veziojos kartu, o kai palieku, tai ramiausiai snaudzia. Pirmoji jos kelione buvo is Aleksoto turgaus, bet ir veliau as ja visur veziodavau, kad ir visuomeniniu transportu. Mikriuj tai ant grindu tekdavo sedet, ir nieko, jokio garselio-svarbiausia vaziuoti smile.gif
Atsakyti
Jau kas kas, o važiavimas automobiliu - geriausias dalykas thumbup.gif Jei išeinam į lauką, o mašina lauke - būtinai reikia patikrint, gal kurios durelės atidarytos, o jei išgirsta atrakinamos mašinos garsą - net savo reikalų nebenori daryt, tik greit pritupia ir atgal, kad tik nepasiliktų lotuliukas.gif O būna, kad ir į kaimynų mašiną įsirioglina, jei randa atidarytą blush2.gif bigsmile.gif Tikrai, kaip čia rašėt, galėtų - apsigyventų mašinoj biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų šuo taip pat mėgsta mašiną, joje važiuoti. Bet, manau, ne tiek važiuoti, kiek būti arčiau šeimininkų, nes šiaip jei jau eini link mašinos, tai ir jis kartu, jei į kitą pusę, o mašina stovi - kartu į kitą pusę, bet jei išvažiuojam į kamą ir pamato, kad jau ruošiamės namo (arba atvirkščiai, namie pradedam krauti tašes į kaimą), tada gali būti nors ir tvanas, bet tik atidaryk duris, jis nematys jokių žmonių, nieko, bėgs prie mašinos, apibėgs aplink ją ir atsisės prie bagažinės, lauks. Geriausia buvo kai vasarą važinėjom su universalu, tai jis žinojo, kad jo vieta bagažinėje, bet kai rudenį persėdom į "bulkutę", tai juokiausi, kai atidarius bagažinę sudėt daiktus šuo į ją įšoko ir nesupranta, kodėl tiek mažai vietos, bet lauk lipt nenori lotuliukas.gif
Šiaip jis žino savo vietą mašinoje: bagažinėje arba (jei nėra galimybių) ant galinės sėdynės. Kartą palikom bagažinėj nepririštą, o radom ant priekinės sėdynės - gavo velnių ir nuo to karto elgiasi drausmingai (o patikrint labai nesunku, nes jis ten priplaukuoja ir seilių prilašina jei vasarą karšta). Taigi dabar drąsiai paliekam jį mašinoj, o patys einam į prekybos centrą ar kitur, nors šiaip stengiamės ilgai neužsibūti. ne dėl to, kad bijom, dėl to, kad gaila šuns vieno mašinoj palikto, bet, kaip mes sakom, jam didesnė trauma vienam paliktam kaime pas tėvus nei mašinoj: ji gi sava, saugot reikia, vadinasi, "rabota takaja" lotuliukas.gif
Atsakyti
maniske labai megsta vaziuoti masina, bet pro langus ji visai nesidairo, sedi arba guli sau ramiai ant galines sedynes. o pries tai turetas negaledavo galvos atitraukti nuo lango, ir kai vejas pusdavo, tai jis atrodydavo kaip milo is filmo "kauke" biggrin.gif
Atsakyti
Su musiškiu nėr bėdų. Universale daug gale vietos. Tačiau didelio džiaugsmo važiuoti nerodo.. Tiesiog įsirioglina ir sėdi visą kelionę.. Tačiau tikiu, kad šuniui džiaugsmas vien su mumis pabūti.. smile.gif turbūt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisa @ 2006 03 09, 15:08)
Mano šuo jei galėtų tai turbūt apsigyventų mašinoj lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Aš ją dažnai ir beveik visur vežiojuos, tai ji būna be galo be krašto patenkinta bigsmile.gif Pro langą niekada galvos nekiša, nepatinka  schmoll.gif Mašinoj elgiasi pakankamai kultūringai  cool.gif , nieko negriaužia, nenaikina cool.gif
Labai mėgsta įsibrauti, ir atsisėsti į priekinę sėdynę doh.gif Kai būnam sodyboj, ir mašina stovi ant kiemo, ji dažnai prašosi kad įleisčiau į mašiną, tai aš įleidžiu, ji ten pasėdi truputį ir patenkinta išlipa laugh.gif  laugh.gif Na vnž mano šuns akimis mašina yra jėga thumbup.gif  thumbup.gif

maniskei taip pat kaip ir tavo suniui thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ademara @ 2006 03 09, 15:35)
va va, pas mane lygiai tas pats. košmaras, kol nuvažiuoji  wacko.gif o grįžtant ramiai snaudžia visą kelią  unsure.gif

na pas mus tai visiskas pravalas doh.gif
ilipus ant ranku dreba dreba,o paskui jau apvemia visus dzipo galus doh.gif
rodos didele masina ,nesiubuoja,bet net nzn ka daryt g.gif
raminamu negaliu duot,nes labai maza,tai neaisku kokia dali tos tabletes duot g.gif
ji kinieciu plikoji,atsivezem is maskvos,jai vyra irgi jau vezam,tai jei jis irgi toks vemiantis,tai ka as zinau doh.gif
Atsakyti
maniškis per daug nesižavi mašina, nors ji visada nuveža ten kur faina - į dresūrą, į pievas palakstyt, pas gerą dėdę veterinarą thumbup.gif kartais bloga pasidaro, kartais išvis atsisako lipti ir tada pykstamės...

juokingiausia, kad dažnai jis vis dar tikisi, kad aš jį įkelsiu į bagažinę... lotuliukas.gif lotuliukas.gif mažą kilnodavau, nes įšokti būdavo per aukštai
Atsakyti