Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

QUOTE(lil @ 2006 03 17, 03:43)
ir apskritai geriau mti ne kondicionieriu, o balzama

Sit kaip g.gif Iki siol buvau tvirtai isitikinusi, kad tai vienas ir tas pats doh.gif Kuo jie skiriasi, po velniu? Vertimu? lotuliukas.gif
Atsakyti
gal balzamas yra labiau maitinanti, gydanti priemonė?kondicionierius tai turbūt šukavimo palengvinimui daugiau, aš taip suprantu.
Atsakyti
Na nezinau. Kaip as suprantu, tai vienas ir tas pats, sinonimai ir tiek tongue.gif Bet jei klystu - pataisykit. Pageidautina argumentuotai wink.gif
Atsakyti
man kazkada kirpeja aiskino kad pagal stipruma eina pirmiausia kauke po to balzamas o po to tik kondicionierius ....
Atsakyti
Kachiukai o kaip suprast del tu 30 doziu smile.gif? reik kasdien kazka itrint?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 03 17, 10:22)
Kachiukai o kaip suprast del tu 30 doziu smile.gif? reik kasdien kazka itrint?

Pakuoteje yra 4 ampules po 15ml, padalintos i 4 dozes, viso 16 doziu. Naudoti reikia kas antra diena, itrinti plauku saknis. Geriausia veikia po tos pacios serijos sampuno (bent jau gamintojas taip teigia smile.gif ).
Atsakyti
Aš daugiause balzama naudoju sveiki stuprus ir auga gerai
Atsakyti
as taip pat auginu plaukus. po paskutinio apsilankymo kirpykloje iskilo man klausimas: mano kirpeja zino, kad as auginu plaukus, prasiau, kad pakirptu galiukus ir paformuotu plalukus, kad graziai kristu, o kirptu kiek galima maziau. bet ziuriu, kad kerpa kokius 2 cm verysad.gif , o po to dar pacekesejo palygino. taip ir turi buti g.gif mano plaukai nebuvo issisakoje ar nutriuse. plaukai iskarpyti, gal del to tiek reikejo trupinti g.gif , kad forma grazi butu g.gif
na nezinau g.gif man taip gaila plauku verysad.gif na toks jausmas, kad dabar jie tokio ilgio kaip ziemos pradzioje

penkis metus vaikstau pas savo kirpeja, visada buvau patenkinta jos darbu, o dabar sirdy negeras kirmeliukas pradejo krebzdeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 24 kovo 2006 - 10:07
QUOTE(manu @ 2006 03 24, 11:03)
as taip pat auginu plaukus. po paskutinio apsilankymo kirpykloje iskilo man klausimas: mano kirpeja zino, kad as auginu plaukus, prasiau, kad pakirptu galiukus ir paformuotu plalukus, kad graziai kristu, o kirptu kiek galima maziau.  bet ziuriu, kad kerpa kokius 2 cm  verysad.gif  , o po to dar pacekesejo palygino. taip ir turi buti  g.gif  mano plaukai nebuvo issisakoje ar nutriuse. plaukai iskarpyti, gal del to tiek reikejo trupinti  g.gif , kad forma grazi butu  g.gif
na nezinau  g.gif  man taip gaila plauku  verysad.gif  na toks jausmas, kad dabar jie tokio ilgio  kaip ziemos pradzioje

penkis metus vaikstau pas savo kirpeja, visada buvau patenkinta jos darbu, o dabar sirdy  negeras kirmeliukas pradejo krebzdeti.



jei nebuvo nutriuse galai, tai kokio velnio kirpti 2 cm? g.gif ir as buvau su tokia kirpeja susidurus, kuri nesupranta, kad augini plaukus ir kad pakirpti reikia maximum 1 cm doh.gif kirpejai tai nieko, jai sirdies neskauda, o tu ir vel nuo pradziu augini schmoll.gif liudna man tokiais atvejais buna verysad.gif reikia ieskoti kirpejos, kuri supranta ko nori tu 4u.gif
Atsakyti
Mano mama sako, kad plauku ir nagu niekada negailek - visada atuga nauji drinks_cheers.gif Dabar gailetis jau saukstai po pietu, o pas ta kirpeja siulau neeiti, arba nuejus aiskiai parodyti nepasitenkinima praeitu jos "pasidarbavimu". Bet man, prisipazinsiu, kilo ir kita mintis 4u.gif Manu,o gal tik Tau atrodo, kad plauku galiukai buvo nenutriuse ir nesisakojo? Gal kirpeja zinojo ka daro?
Tikrai neteigiu, kad taip yra, tiesiog kilo tokia mintis 4u.gif
Atsakyti
del tu galiuku g.gif neisisakoje tai faktas (issisakojusius nesunkiai atskirciau) , plauku cheminiais dazais nedazau, o atvirksciai stengiuosi visaip puoseleti, kaukes visokias dedu. reguliariai lankausi kirpykloj. kirpeja kirpdama sake , kad plaukai sveiki g.gif
vieninteli paaiskinima randu, gal to reikejo, kad grazi sukuosena butu g.gif arba man cia marazmas prasidejo doh.gif gal vaidenasi kas, gal per daug subjektyviai vertinu situacija doh.gif
na bet kai kirpo, sruogas laike tarp pirstu tai maciau, kad mazdaug per dvieju pirstu stori kirpo.

del kirpejos nemanau , kad iskart reikia begti pas kita. vis tik penkis metus jos darbas man labai patiko. o su tais begimais , kad nebutu nuo vilko ant meskos biggrin.gif


reikia man su ja ateinanti karta pasikalbeti ir tiesiai sviesiai paklausti, kodel kerpa 2 cm 4u.gif ir viskas bus aisku

o forume pasiguodziau , ir dar norejau suzinoti kiek reikia kirpti, ir neklydau uztenka 1 cm ax.gif
Atsakyti
kai augini visad atrodo kad labai daug nukerpa smile.gif
Atsakyti