Įkraunama...
Įkraunama...

Dukrai jau 14

Sveikos, mano dukrai suėjo 14m, man labai neramu nes ji atrodo kaip 8m.Jokios krūtinės netgi figūra dar visiškai vaikiška, dar neserga g.gif buvom keleta kartų pas gydytoja sako viskas bus gerai tuoj susirgs ir viskas pradės augti, taisytis.Buvo toks metas skundėsi galvos, pilvo skausmais pasirodė išskyrų maneme jau tuoj pasirodys mėnesinės, bet ir vėl nieko.buvo apalpusi, bet gydytoja ramina, kad taip būna verysad.gif gal reikia kur vežti tirti?gal trūksta kokių hormonų? jug būna, kad trūksta vienų ar kitų vitaminų mes juos geriam tai kodėl bijom kalbėti apie hormonus?gal jų būtent mano dukrai trūksta?bijau pavėluoti...gal kas susidūrėt su tokia problema? prašau patarkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu kaip ir laikas būtų brendimui, patarčiau vežtis ją pas protingesnius gydytojus, gal iš tikro kas negerai?
Atsakyti
QUOTE(PoMoRa @ 2009 06 17, 17:26)
Sveikos, mano dukrai suėjo 14m, man labai neramu nes ji atrodo kaip 8m.Jokios krūtinės netgi figūra dar visiškai vaikiška, dar neserga  g.gif  buvom keleta kartų pas gydytoja sako viskas bus gerai tuoj susirgs ir viskas pradės augti, taisytis.Buvo toks metas skundėsi galvos, pilvo skausmais pasirodė išskyrų maneme jau tuoj pasirodys mėnesinės, bet ir vėl nieko.buvo apalpusi, bet gydytoja ramina, kad taip būna  verysad.gif  gal reikia kur vežti tirti?gal trūksta kokių hormonų? jug būna, kad trūksta vienų ar kitų vitaminų mes juos geriam tai kodėl bijom kalbėti apie hormonus?gal jų būtent mano dukrai trūksta?bijau pavėluoti...gal kas susidūrėt su tokia problema? prašau patarkit  mirksiukas.gif

Man atsirado mėnesinės tik po to, kai sulaukiau 15 gimtadienio. Buvau labai plona, tai niekas nesureikšmino kad ilgai jų nebuvo (statistiškai brendimo požymiai lieknesnėms meragaitėms atsiranda vėliau, nei stambesnėms), o kai atsirado, tai buvo labai negausios ir nereguliarios. jokių hormonų, jokių gydymų - viskas savaime susitvarkė. Su medikais konsultuotis be abejo nepakenktų, bet labai pergyventi gal nereikėtų. Svarbiausia pačią dukrą nuraminti, (aš periodu nuo 13m iki 15m gyvenau siaubingoje baimėje kad niekada nesusirgsiu smile.gif )
Atsakyti
Man menesines atsirado keletas menesiu pries 16gimtadieni. Iki siol jos nereguliaros bet va turiu dukryte taip kad viskas ok. Aisku pasikonsultuoti galima taciau labai imanomas tiesiog vyresnis brendimas. Idomu kaip buvo jums paciai, nes paveldimumas cia svarbus.
Atsakyti
Vieni subresta anksciau,kiti veliau. Kaip buvo jums,ar jusu mamai,paveldimi sitie dalykai. Gal ir jusu giminej mergaites bresta veliau. Manau viskam savas laikas, mergaite subres. Tik nerodykit jei ,kad nerimaujat,o tai ji dar labiau ims uz jus labiau nervuotis. Manau jei iki 16 m.nesusirgs mmmm tai galima ieskoti pagalbos pas gydytojus.
Atsakyti
Mieloji, neimk į galvą, mano mamai mėnesinės atsirado 19, man- 17, o mano dukrai-16,visos buvom kūdos, be subinės ir krūtų, tiesiog vėlyvas brendimas, vėliau viskas atsirado biggrin.gif , taip, kad ramiai mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi manau, kad dar nereikia taip nerimauti, man mmm atsirado 16 metu. 4u.gif
Atsakyti
Menesines prasideda po 2 metu nuo krutines augimo pradzios. O krutine gali pradeti augti net ir nuo 16. Velyvas brendimas turi ir pliusu. Pvz tokios merginos ilgiau islieka jaunos. As is savo klases veliausiai pradejau bresti, bet uztat dabar atrodau graziausiai, o kitos su nudribusiom tesmenim ir storais klubais rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū visosm parašiusioms 4u.gif gal ir perdaug jaudinuosi lyg ir pradėjo viskas taisytis.Ant veiduko atsirado spuogelių {pastebėjau, kad ir pati džiaugiasi savo pakitimais} ir ant gaktos auga plaukučiai gal ir papukai pradės dygti blush2.gif
Atsakyti
man 16 metu ,kai buvo 14 prasidejo menesies ,bet buvau kaip sakot be siknos be papu ,bet nieko viskas po truputu po truputi ir reguliuojasi ,tik tiek kad man viskas veliau nei kitom bendraamzems vystosi ar kaip pasakyti ,tad nesijaudinkit ax.gif
Atsakyti
man krutine pradejo augti 5 klasej, o mm prasidejo 17, jau buvau pradejusi narimauti. tik veliau perskaiciau, kad intensyviai sportuojancioms mergaitems menesines prasideda veliau( lankiau basena, sportininku grupe)
o jei vistiek nerimaujate, paprasykite seimos gydytojo siuntimo pas endokrinologa, jie padaro kraujo tyrima,skydliaukes echoskopija ir rankyciu nuotrauka, tada nustato kaulini amziu. jums tada pasakys ar veluoja vaikas augti.paprasti vitaminai nepades, mus israse uz 200lt menesiui. man tokios problemos su berniuku, o dukra augo "per greitai" tai stabde augima.
Atsakyti
Kiek žinau, nerimauti verta, kai mėnesinės neatsiranda iki 16m g.gif O kad buvo išskyros, tai gali būti, kad ir mėnesinės jau netoli ax.gif
Papildyta:
QUOTE(aleairijoj @ 2009 07 27, 00:26)
man krutine pradejo augti 5 klasej, o mm prasidejo 17, jau buvau pradejusi narimauti. tik veliau perskaiciau, kad intensyviai sportuojancioms mergaitems menesines prasideda veliau( lankiau basena, sportininku grupe)
o jei vistiek nerimaujate, paprasykite seimos gydytojo siuntimo pas endokrinologa, jie padaro kraujo tyrima,skydliaukes echoskopija ir rankyciu nuotrauka, tada nustato kaulini amziu. jums tada pasakys ar veluoja vaikas augti.paprasti vitaminai nepades, mus israse uz 200lt menesiui. man tokios problemos su berniuku, o dukra augo "per greitai" tai stabde augima.

Kaip tai pasireiškė?
Atsakyti