Įkraunama...
Įkraunama...

Į vestuves su savo mašina

QUOTE(Asencija @ 2008 05 13, 14:54)
Laba  smile.gif  Iki musu vestuviu dar menesiukas. Galvojam ir nesugalvojam del masinu ka daryti.. Pas mus bus na mes - jaunieji, liudininkai ir pulkas (ne pamerges su pabroliais, o tiesiog draugai, seses, broliai, kad linksmiau gamtoj butu, pasifotkint ir siaip  smile.gif ) Galvojam mudu vaziuot su sava masina, bet nezinau kam ta masina vairuoti? Kaip jus darot? g.gif
Ar patiems ar liudininkui, ar taip ko prasyt.. Siaip kad visi kiti butu su savom masinom tai butu geriausia, bet kad jas visas papuost tai nesamone, nes ju butu daug ir dauguma ju senu metu, tai nelabai grazu.. doh.gif



O jus kaip tik bandykite papuosimais uzgozti senu metu automobilius.. Zinok jei sugalvosi idomu papuosima, taj ne i masina ir demesys kreipsis 4u.gif
Na cia tokia mano nuomone blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Vardė Pavardė @ 2009 01 20, 02:09)
Šiais laikais savo auto važiuot tuoktis yra dauuug originaliau už vienodus limuzinus smile.gif



Visiskai su tavimi sutinku thumbup.gif Nors mano vestuves dar tik 2010m, bet as jau net zinau, jog vaziuosime su BMW markes automobiliais (kadangi musu draugai yra BMW fanai ir mes patys turime tokia masinyte), juodos spalvos..O papuosimus masinoms derinsime pagal pamergiu sukneles... Turetu buti gana isvaizdziai ir ispudingai.. bigsmile.gif
Atsakyti
Juk tai priklauso tik nuo finansines situacijos... ar geriau išleisti 1000-1500 litų ant limuzino ir pasidžiagti juo 5-6 valandas, ar geriau už šiuos pinigus nusipirkti minkštą dalį į namus ir džiagtis ja 5-8 metus?

smile.gif smile.gif smile.gif

Bet juk vestuvės buna (tikėkimes kad) tik vieną kartą.

Bus tų baldų drinks_cheers.gif ŠVĘSKIM drinks_cheers.gif
Atsakyti
cia poziurio ir prioritetu klausimas.
pvz mums tas transportas buvo visiskai pa barabanu... na koks realiai skirtumas kuo nuvaziuot is tasko a i taska b? limuzinai man is principo fe (beskonybe..). na nebent kokiam crazy mergvakariui. bet ne vestuvem.

jei butu reikeje, tai 1000-1500 lt tikrai nebutu sudare esmes smile.gif tiesiog - nereikejo smile.gif
tad iki baznycios nuveze MV sesuo su savo auto, o nuo baznycios i fotosesija, is jos - i sventimo vieta (kadangi fotografavomes tik dviese) - lekem isitaise ne ko kito o ... fotografo masinyteje lotuliukas.gif (jis mus pasiule pavezet, netrukdyt nei mano nei MV seimos (kurie tuo tarpu susibege sampe kale biggrin.gif ir mes mielai sutikom lotuliukas.gif
is salies turejo atrodyt.. crazy smile.gif
Papildyta:
tiesiog yra dalyku kurie mums atrodo svarbus, o yra tokiu, kuriu visiskai nesureiksminam smile.gif pagal tai ir renkames smile.gif kazkam auto super duper svarbu, o kazkam... dzin smile.gif pliusa deda kitur smile.gif
Atsakyti
mes irgi vaziavom su savo msina, paprasem pas gimeniu
unsure.gif
Atsakyti
Mes planuojam irgi su savo 4u.gif Iš pradžių sukom galvą ką daryt, bet sakom papuošim ir bus labai gerai 4u.gif ir pinigai pasitaupys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2009 02 01, 12:17)
vaziuosime su BMW markes automobiliais (kadangi musu draugai yra BMW fanai ir mes patys turime tokia masinyte), juodos spalvos..O papuosimus masinoms derinsime pagal pamergiu sukneles... Turetu buti gana isvaizdziai ir ispudingai.. bigsmile.gif


o musu draugai AUDI fanai biggrin.gif , ir patys su tokia pacia vazinejame, tai parinksim vienodas masinytes visas! papuosimus darysim rozinius, kaip pamergiu sukneles, tik pirmam automobiliui baltus papuosimus. vaizdas manau bus tikrai ispudingesnis nei su limuzinu visi thumbup.gif
Atsakyti
Mes neturim lėšų nuomoti kažkokio transporto, tai visi važiuos su savom. Puošti irgi nesinori senų trantų, labai jau graudžiai atrodytų. biggrin.gif
Atsakyti
kadangi mes esam abu slunkiai, tai emem ir savo masiniuka. tekejau pries 5metus. vazinejom su nudroztu vw passat 89metu baltu. ryte nuvezem i prausykla, nuplove uz 10lt. broli paprasem kad pavairuotu. o visa svita susodinom i mikriuka, kurio paprasem pas kaimynus smile.gif tai tik salerkos uzpylem. nieko nepuosem, nes mum to nereikejo. ir dabar nereiktu:) nu mes labai jau tokie netradiciniai.
Atsakyti
QUOTE(Erika_v @ 2005 09 13, 23:35)
na ka? arteja ir mums ta didinga diena, vis mastem mastem koki antikvarini auto issinuomoti, bet kazakip vis toliau vis labiau nebematome prasmes to daryti.kazkaip as nebenoriu.kam? turime savo citroena .....tik va pasidalinkite kaip puosiate savo masiniukus? musu spalva tokia sidabrien tai va kaip?

irn vaziuokit su savaja
Atsakyti
mano tevelis ka tik isigijo naujutelaiti masiniuka, tai ir nuves, bus tas pats kas nuomotis kokio is salono smile.gif
Atsakyti
labutis,visoms.
Mano nuomone su limuzinais vaziuoti yra labai smagu,tik vasara yra per karsta ,zinoma kad savo masina yra mieliausia biggrin.gif . O ka manote apie vaziavima su karietom,zirgais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2009 01 27, 01:10)
man tai is visi  tie limuzinai jau taip atrodo nuvalkiota ideja... g.gif user posted image

sweikos smile.gif cia visiskai ne tame esme manau ar nuvalkiota ideja ar banalu, bet tiesiog limuzinas toks geras dalykas, kad galime visi kartu vaziuoti ir linksmintis bevaziuojant thumbup.gif pvz man visai nieko originalaus vaziuoti atskirom masinom visom porom atskirai....gal kai atstumo nedaug....
Atsakyti