Įkraunama...
Įkraunama...

Į vestuves su savo mašina

mes buvome isnuomoje limuzina, bet padareme "prikola" as pati atvaziavau su pamergemis savo masina i CMB, reikelo matyti vyro ir pabroliu israiskas, kai jaunoji ivairuoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif po ceremonijos persedome i limuzina, o kitos poros vaziavo savo automobiliais, nes ju buvo 13, tad visiems isnuomoti masinas butu buve oj kaip brangu doh.gif
Atsakyti
Mes važiuosim visi su savo mašinom, nes švesim už miesto sodyboje, tad kitą dieną bus paprasčiau svečiams išvažinėti, kas kada norės - tas ir galės važiuoti. (Čia oficiali versija tongue.gif ) O šiaip tai mums biškį per brangu pasirodė mašinytes nuomotis, tad mes visi su savo atvažiuosim. Aš planuoju su pamergytėmis važiuoti, nes panelės mašinas turi ir vairuoja, o jei reiks - ir pati pavairuosiu. Nematau problemų iki bažnyčios atvažiuoti, kaip tik labai įdomu bus biggrin.gif Man patinka viskas, kas nėra taip, kaip pas visus biggrin.gif
O po bažnyčios tai jau persėsim į vieną mašiną ir leisim, kad draugai pavežiotų ax.gif
Nu ašku, aš nesakau, kad šis variantas superinis, nu bet tos, kur pinigėlius skaičiuoja, supras blush2.gif
Atsakyti
mes irgi su savomis vaziuosim, kazkaip gaila 1000lt kai kieme pas kiekviena yra masina smile.gif
Atsakyti
Oi kaip faina thumbup.gif Pasirodo ne aš viena tokia taupuolė ax.gif

P.S. Tiesa, kai kas šiaip egzotiško iš merginių vairavimo pačių per vestuves. Prieš keletą metų viešėdama JAV, mačiau kaip į bažyčią važiavo jaunoji su gal penkiom pamergėm. Vaizdelis tuo įstrigo, kad jos visos važiavo su motociklais lotuliukas.gif Nelėkė, kaip pasiutę, o lėtai riedėjo. Nu šakės! Visi stovėjo, žiūrėjo, plojo. Jaunoji su vestuvine suknele, pamergės irgi su vakarinėmis suknelėmis lotuliukas.gif Iki dabar prisimenu thumbup.gif

Atsakyti
Man tai kazkokia nesamone ismesti kaip i bala tuos 1000lt skirtus automobiliu nuomai.
Galima geriau tuos pinigus kelionei povestuvinei panaudot, o i vestuves ir su savo msina galima vaziuoti
Atsakyti
mes ir važiuosim su savo mašina.. kadangi turime net dvi naujas tai viena važiuosim ta kur fainesnė .... wub.gif
Atsakyti
Mes taip pat nematome butinybes nuomotis per vestuves limuzino irnesakyk.gif be to pas mus poru nebus-tik mes ir liudininkai, tai kam tas limuzinas? Svogeris turi nauju masinu, sake nesirupinti del masinos, tai mes ir nesirupiname mirksiukas.gif Nors mama kai suzinojo kad nesinuomosime limuzino doh.gif buvo tokia reakcija! Kitiems tai neatsiejama vestuviu dalis, o mums ne drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 22 balandžio 2008 - 12:17
QUOTE(nesamone00 @ 2008 04 18, 11:45)
Man tai kazkokia nesamone ismesti kaip i bala tuos 1000lt skirtus automobiliu nuomai.
Galima geriau tuos pinigus kelionei povestuvinei panaudot, o i vestuves ir su savo msina galima vaziuoti


Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
na taip uz 1000 Lt jau tiuninga galima padaryti nebloga lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes irgi per savo vestuves vaziavom savo masina.Vyras prie vairo o as salia.Kitu reakcija buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O dar ypac kai pas mus masinoje vairas kitoje puseje.Niekada nepamirsiu lenkenciu masinu vairuotoju reakcijos. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Visda norejau kazkokios isskirtines masinos vestuvem.Tai kai vaziavom priekyje abu tai buvo tikrai isskirtina. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,as nematau butinybes nuomuotis masinas.na mes turime savo masina 2005m balta,labai grazi.ir dar du dzipus juodus 2007metu,tad nieko nekainuos,ir grazu bus ax.gif
Atsakyti
Mums dar iki vestuviu mėnuo liko, bet kol kas planas "A" važiuoti su savom mašinom. Mes būsim liudininkai, paimsim jaunuosius ir tipo keturiese vienoj mašinoj. Visi kiti irgi su savo. Bet dabar pradejau galvot, kad visai būtų nieko kokį limuziną išsinuomot, kad visiems vienoj auto važiuot, kažkaip linksmiau būtų gal. Bet vėlgi, jei visur limuzinu, tai nuvažiavę į sodybą, kaip iš ten grįžt?? Ir vėl liekam prie plano "a" g.gif
Atsakyti