Įkraunama...
Įkraunama...

Į vestuves su savo mašina

na, man neliudna su jaunuoju tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2008 01 30, 23:08)
mums tai dilema - restoranas ir baznycia pasirinki prie pat musu namu, viskas ranka pasiekiama, atrodytu, kam ta masina, visur peskute, bet as nelabai isivaizduoju,kaip atrodytu  (virs 30 zmoniu) burelis sveciu zygiuojanciu gatve link restorano  doh.gif
o juk nebus taip, kad jaunieji peskute, o sveciai su ratais  verysad.gif
na betkokiu atveju jei vaziuosim tai tik su savo masinytem, galvoju, gal net net su atskirom - for fun, jaunikis su savo, as su savaja -  prie baznycios ir susitinkam  bigsmile.gif

O man tai labai gražiai atrodytų toks pulkas thumbup.gif visi gražūs,pasipuošę, linksmi wub.gif tad jei tikrai netoli tai aš eičiau pėstute 4u.gif
Atsakyti
Na mes irgi vaziavom su savo,o pabroliai su pamergem vaziavo isnuomotu autobusiuku.Papuosta viskas buvo ir praejo puikiai...ir "papigiai" ax.gif
Atsakyti
mes planuojam su savo masina... smile.gif aisku, gaila, kad masinos nebus visos vienodos, bet cia tokiu dalyku nesuderinsi, labai didele tokio malonumo kaina unsure.gif
Atsakyti
Sveikos;)
drauge cia mane nugasdino, nes sake kad i paprastas masinas nuotaka su visa suknele (ypac jei didesniu lanku) netilps...arba sunkiai...mes siaip neketinam nuomot limuzino ar pan,o vaziuot su citroenu tai dabar ir galvoju,ar nebus taip kad vestuviu diena i masina netilpsiu g.gif biggrin.gif sunku isivaizduot man dabar, gal kas is patirties galit pasakyt?
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2008 03 04, 20:28)
Sveikos;)
drauge cia mane nugasdino, nes sake kad i paprastas masinas nuotaka su visa suknele (ypac jei didesniu lanku) netilps...arba sunkiai...mes siaip neketinam nuomot limuzino ar pan,o vaziuot su citroenu tai dabar ir galvoju,ar nebus taip kad vestuviu diena i masina netilpsiu g.gif  biggrin.gif  sunku isivaizduot man dabar, gal kas is patirties galit pasakyt?

manau turetum tilipti, nes as vaziavau i salona apsirengti suknele, o mane veze MB bendradarbis, jo masina Ford focus, tai as itilpau su suknele, ir dar gale mano sesuo sedejo su manimi. Suknele buvo siek tiek pusta, su nedideliu lanku, sleifas dar prisegtas ilgas buvo, jokiu problemu nebuvo. O pries kelis metus tekejo mano pussesre, tai ja iki namu atveze su golfu normaliai isedo ir islipo i ta masina, svarbiausia, kad masinos slenksciai butu gerai nuvalyti, kad sukne neisiteptu.
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 03 04, 21:13)
manau turetum tilipti, nes as vaziavau i salona apsirengti suknele, o mane veze MB bendradarbis, jo masina Ford focus, tai as itilpau su suknele, ir dar gale mano sesuo sedejo su manimi. Suknele buvo siek tiek pusta, su nedideliu lanku, sleifas dar prisegtas ilgas buvo, jokiu problemu nebuvo. O pries kelis metus tekejo mano pussesre, tai ja iki namu atveze su golfu  normaliai isedo ir islipo i ta masina, svarbiausia, kad masinos slenksciai butu gerai nuvalyti, kad sukne neisiteptu.



nu jei jau i golfa sutilpo biggrin.gif nors dar priklauso ir nuo suknios, jei labai didele....as tai negalvoju labai dideles suknes imt, nes pati nemaza esu, tai atrodyciau isvis kaip kubiliukas biggrin.gif maniske bus su lanku,bet nebaisiai pusta (bent taip isivaizduoju)... nu tai reik tiketis kad tilpsiu;)
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2008 03 05, 01:25)
nu jei jau i golfa sutilpo biggrin.gif  nors dar priklauso ir nuo suknios, jei labai didele....as tai negalvoju labai dideles suknes imt, nes pati nemaza esu, tai atrodyciau isvis kaip kubiliukas biggrin.gif  maniske bus su lanku,bet nebaisiai pusta (bent taip isivaizduoju)... nu tai reik tiketis kad tilpsiu;)


Tilpsi smile.gif juk anksciau retas kuris masinas nuomodavosi, lankai buvo ne tokie lankstus kaip dabar, ir tipdavo smile.gif O siaip tai telpa ir su didesniu lanku i paprasta masiniuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2008 03 05, 01:25)
nu jei jau i golfa sutilpo biggrin.gif  nors dar priklauso ir nuo suknios, jei labai didele....as tai negalvoju labai dideles suknes imt, nes pati nemaza esu, tai atrodyciau isvis kaip kubiliukas biggrin.gif  maniske bus su lanku,bet nebaisiai pusta (bent taip isivaizduoju)... nu tai reik tiketis kad tilpsiu;)

seip pusseseres suknele buvo vidutinio pustumo, nei per daug nei per mazai, na gal visa diena ir nebutu patogu su tuo golfu, nes labai jau kratosi vaziuodamas biggrin.gif , bet is Kedainiu iki Kauno buvo visai neblogai jai vaziuoti. Tikrai itilpsi, nesijaudink mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes vestuviu diena turbut vaziuosim savo baltu citroenu... ax.gif
Dar pagalvojau, jeigu ka, visai linksmai butu net jei dviese su MB i baznycia atvarytume trulu biggrin.gif rolleyes.gif Nes mano suknele bus trumpa, jaunatviska, nedarysim didziuliu vestuviu, tai butu toks bajeris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 03 05, 21:54)
Mes vestuviu diena turbut vaziuosim savo baltu citroenu...  ax.gif
Dar pagalvojau, jeigu ka, visai linksmai butu net jei dviese su MB i baznycia atvarytume trulu  biggrin.gif  rolleyes.gif  Nes mano suknele bus trumpa, jaunatviska, nedarysim didziuliu vestuviu, tai butu toks bajeris  biggrin.gif

super manau būtų thumbup.gif mačiau kažkada nuotraukas, kur jaunieji buvo išsinuomavę autobusą, tą kur po miestą važinėja, bet tas jau naujesnis. tai super irgi atrodė 4u.gif
Atsakyti
Mes ir vaziuosim savo masina ir pulkas su savom. Mum visa diena reikia, tai nematau reikalo tukstancius leist ant auto smile.gif
Atsakyti