Įkraunama...
Įkraunama...

Į vestuves su savo mašina

QUOTE(Romantika @ 2010 12 03, 18:08)
nematau nieko bloga vestuvese savas automobilis , mes irgi vaziavom su savais ir papuosimu tvirtinimus galejom is anksto pasiruosti  ir vairuotojus patikimus susirinkti .
atrodem va taip :  http://public.fotki....ka76/meskiukai/


nu ir man ne gėda būtų važiuoti tokia "savo" mašina biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

O vaziuojate kartu su vyru viena masina? as nelabai zinau tradiciju, nezinau kaip cia daryt, aisku noreciau su vyru vaziuoti, bet kazkur girdejus kad iki vestuviu susitikt blogas zenklas... arba kazka maisau blush2.gif
Atsakyti
Mes vaziavom savo masina ir nematau cia nieko blogo ar keisto blush2.gif Vestuves buvo mazos, nebuvo jokiu poru,tai nematem reikalo nuomotis dar kazka papildomai.
Del tu prietaru tai as nelabai tikiu,kad negalima matytis ir pan., kaip Jums patogiau taip ir darykit smile.gif Mes pvz.nakvojom kartu, ryte vyras mane nuveze i salona, o pats nuvaziavo pas tevus pailseti (nes musu namuose buvo sveciai:mano mama,brolis ir kt). Susitikom mes baznycioje, nes as nenorejau jokiu islydejimu is namu ir toks variantas man labiausiai patiko. Tai va, kai grizau is salono, i baznycia vaziavau su seima (seses vyro masina), o is baznycios jau su manuoju vyru vaziavom savo masina i fotosesija.
Ir jokiu cia tradiciju pas mus nebuvo, darem kaip norejom patys.To ir Jums linkiu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2011 01 12, 14:43)
Mes vaziavom savo masina ir nematau cia nieko blogo ar keisto  blush2.gif  Vestuves buvo mazos, nebuvo jokiu poru,tai nematem reikalo nuomotis dar kazka papildomai.
Del tu prietaru tai as nelabai tikiu,kad negalima matytis ir pan., kaip Jums patogiau taip ir darykit  smile.gif  Mes pvz.nakvojom kartu, ryte vyras mane nuveze i salona, o pats nuvaziavo pas tevus pailseti (nes musu namuose buvo sveciai:mano mama,brolis ir kt). Susitikom mes baznycioje, nes as nenorejau jokiu islydejimu is namu ir toks variantas man labiausiai patiko. Tai va, kai grizau is salono, i baznycia vaziavau su seima (seses vyro masina), o is baznycios jau su manuoju vyru vaziavom savo masina i fotosesija.
Ir jokiu cia tradiciju pas mus nebuvo, darem kaip norejom patys.To ir Jums linkiu  mirksiukas.gif  4u.gif



thumbup.gif as irgi galvoju visko nekomplikuoti, tik noreciau turbut kartu i baznycia vaziuoti, kadangi zmoniu mazai ir nesinuomojam jokiu masinu, tik viena mums vazineti, tai ir su ja noreciau vaziuoti, o sveciai ir tevai atskirai atvaziuotu..
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2011 01 13, 09:22)
thumbup.gif  as irgi galvoju visko nekomplikuoti, tik noreciau turbut kartu i baznycia vaziuoti, kadangi zmoniu mazai ir nesinuomojam jokiu masinu, tik viena mums vazineti, tai ir su ja noreciau vaziuoti, o  sveciai ir tevai atskirai atvaziuotu..

Tai ir gerai bus thumbup.gif
Atsakyti
Parduodu baltu roziu sirdies formos papuosima jaunavedziu automobiliui ax.gif

user posted image

Puosta drudeliais ir perliukais:

user posted image

Sirdis tvirtinasi siurbtukais. Papildomai - 2 atskiros rozes. Kartu dovanosiu daug baltos juostos pasidaryti pacia graziausia dekoracija! rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Jo, mes irgi vaziuosim su savo... man dar fainiau, kazkaip sava... nieko dirbtina... Gal kas turite papuosimui ideju?
Atsakyti
Musu masiniukas baltas, ir vestuvem puikiai tiks thumbup.gif
Atsakyti
Sava masina tai viskas OK, tik vairuotoju tai jau "svetimu" reiketu pasirupinti lotuliukas.gif
Atsakyti
mes su savo masina buvom smile.gif vairavo pabrolys spejo priigert po to visvien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2011 01 10, 11:30)
Sveikos,

O vaziuojate kartu su vyru viena masina? as nelabai zinau tradiciju, nezinau kaip cia daryt, aisku noreciau su vyru vaziuoti, bet kazkur girdejus kad iki vestuviu susitikt blogas zenklas... arba kazka maisau blush2.gif

maziau amerikonisku filmu ziurekite. jei jau laikotes tradiciju, nemanau kad amerikietisku reiketu laikytis
Atsakyti
Mes taip pat vaziuosim su savo masiniuku ir del to tik dziaugiuose! thumbup.gif
Atsakyti