Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(julya @ 2009 06 23, 10:58)
merginos turiu tokia problemele...  blush2.gif  as niekad nesidepiliavau pas kosmetologe, visada ta dariau pati, dabar pagalvojau gal pas kosmetologe nusidepiliuoti vasku,tik gi reikia gerokai paauginti tuos plaukus kad issipestu,bet man geda bus rodyt nedepiliuotas kojas kosmetologei nes pas mane ant koju tai tikrai tamsus plaukeliai ir ju laabai daug  doh.gif  kaip isvengti to diskomforto? ar tom kosmetologem dzin,nieko nekomentuoja?


tikrai dzin ir nieko jos nekomentuoja, juk ju toks darbas, o ir eina plaukuotos, juk jei nebutu plaukeliu ko pas jas eiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niren @ 2009 06 23, 12:05)
tikrai dzin ir nieko jos nekomentuoja, juk ju toks darbas, o ir eina plaukuotos, juk jei nebutu plaukeliu ko pas jas eiti  smile.gif



na pas dauguma manau normaliau atrodo negu pas mane,pas mane tai ojoj kaip doh.gif
o kokia + - kaina kojas vasku nusidepiliuot? g.gif nes kur randu kainorasti tai raso kaina tik Nuo...
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 23, 11:09)
na pas dauguma manau normaliau atrodo negu pas mane,pas mane tai ojoj kaip  doh.gif
o kokia + - kaina kojas vasku nusidepiliuot?  g.gif  nes kur randu kainorasti tai raso kaina tik Nuo...


tikrai yra nemazai tokiu ojojoj biggrin.gif
salonuose dazniausiai kainas raso nuo...iki, bet visada paima maximuma lotuliukas.gif

pasieiskok yra skelbimuose mergaiciu, kurios daro namuose, jos dazniausiai raso viena kaina be jokiu nuo smile.gif ir pigiau pas jas.

siaip kaina svyruoja nuo 40 lt (galima susirasti namuose) iki 120-150 (cia jau geresniuose salonuose). Be to ir juose gali pasiskambinus pasiklausti tikslios kainos (ale maximalios lotuliukas.gif )
Atsakyti
Merginos baikite save kankinti ir taupykit piningus.Aš nusipirkau Zepter firmos depiliatorių ir problemos baigėsi,labai gera buvo konsultantė tai viską išsaviai papasakojo.Pirmiausiai neraunu ilgų plaukų o juos nuskutu ir po dviejų kokių dienų depiliuojuosi plaukas neturi būti ilgesnis kai 2cm,na dabar tai darausi pastoviai tik išdygo ir raunu .Prosedūra nėra tokia skausminga nes tas aparačiukas labai galingas ir daro daug apsisukimų per sekundę,jo kaina irgi labai prieinama,taspats kaip ir parduotuvinių.
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 06 22, 20:08)
Na va siandien dariau jau nezinau kelinta karta.Na lyg ir gavosi.As silta mase uztepiau ant medziagos ir tada prie koju.Nuplesiau ir issirove plaukeliai,bet ne visi.Ir labai greit atsalo.O kas dare ir gavosi ar jus minket ta mase?Ir dar prasymas:gal galit kas nuoroda kokia imest kur parodo kaip viska tiksliai daryt 4u.gif

youtube ivesk sugaring, turetu ismesti nemazai vaizdeliu. o siaip turi gautis tokia matine gelsva mase, kaip plastelinas, o ne taip, kad sustengsta ir kietas gumulelis lieka, nes minkant ji buna kuno temperaturos. siaip asmeniskai man nelabai malonus jausmas, kai visi pirstai aplipe buna, bet su ja kitaip ir nesigauna smile.gif
Papildyta:
QUOTE(evelinki @ 2009 06 23, 03:57)
mano rankos gana plaukuotos, bet skirtingai nei ant koju, plaukai sviesus, dazniausiai neiimu del to i galva. Keleta kartu esu bandzius depiliuot putomis. Visai nieko, tik man putos nera itin veiksmingos, reik padirbeti gerai biggrin.gif

si rudeni man irgi buvo svarbi proga, ir nusprendziau pirma karta rankas depiliuoti vasku. Is anksto pasakysiu, kad kojas ir pazastis, bei bikini depiliuoju arba vasku, arba epiliatoriumi ilga laika jau, ir jautrumas, paraudimai praeina 1-2 dienu laikotarpyje.Jokiu berimu. Ranku oda tikrai neatrode man is jautriu, tuo labiau plaukai ploni. Depiliavausi iki sventes likus 10 dienu. Oda pirma diena buvo idealiai svelni ir lygi. Antra diena prasidejo nedidelis berimas, kuris peraugo i gana dideli, apimanti visa ranku plota. Na galvoju, stai kokia reakcija, bet dar savaite laiko, tikrai praeis ir sugis. Bet berimas nesiliove, tik didejo, nepadejo nei tepalai, nei purskalai, niekas. Teko rankas grimuoti. Po sventes praejus 2 dienom, rankos aisku sugijo cool.gif
Tokia mano patirtis su ranku depiliacija vasku. Ir kas galejo pamanyti  mastau.gif

beje, atauga gana greit, kaip ir visi mano plaukai biggrin.gif

ojaj doh.gif o as kaip tik norejau vestuvems nusidepiliuot doh.gif tik eiciau pas kosmetologe, nes pati neiryztu, tai nzn ka daryt, jei ir man isbers unsure.gif nenoriu su taskuotom raudonom rankom but unsure.gif
Atsakyti
ojaj doh.gif o as kaip tik norejau vestuvems nusidepiliuot doh.gif tik eiciau pas kosmetologe, nes pati neiryztu, tai nzn ka daryt, jei ir man isbers unsure.gif nenoriu su taskuotom raudonom rankom but unsure.gif
[/quote]

jai yra laiko, nueik ir isbandyk sia procedura, gal tau super bus, kiekvienai gi skirtingai sureguoja oda smile.gif ir zinosi progai verta daryt ar ne ir per kiek laiko praeina visi sudirgimai smile.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyt kuo ten apibarsto ranka,nes niekaip nesuprantu schmoll.gif Depiliacija
Ir dar:kaip nenudega ranka tai merginai?Ar ten jau atvesus mase? g.gif
Atsakyti
pabarsto tai ten turbut talku arba dar girdejau kai kur naudoja vaikiska pudra.
o turbut kai cukrus tepamas kaip karstas vaskas (o ne minkoma mase, kuri tepama ir plesiama be medziagos), tai daroma skystesne konsistencija su daugiau vandens ir ji pravesus taip nekieteja.
Atsakyti
Va as dar suradau toki recepta,tai sakiau pabandysiu smile.gif
Depiliacija cukrumi – puiki alternatyva vaško procedūroms. Aromatinga namuose pasigaminta lipni cukraus masė leis atsikratyti nepageidaujamų plaukelių tarsi SPA salone. Tau prireiks:

½ citrinos sulčių
1 stiklinė cukraus
¼ stiklinės medaus
Žiupsnelio kukurūzų krakmolo
Švarių medvilninių medžiagos juostelių
Medinės mentelės
1. Vietas, kurias ketini depiliuoti, pabarstyk kukurūzų krakmolu.
2. Citrinos sultis, cukrų ir medų sumaišyk stikliniame dubenėlyje ir pakaitink keletą minučių mikrobangėje, kas 20-30 sekundžių išimdama ir pamaišydama.
3. Atvėsink gautą tyrelę, kol ji bus maloniai šilta, ir medine mentele užtepk plonutėliu sluoksniu ant odos.
4. Tuojau pat prie pateptos vietos prispausk medvilnės juostelę, 3-4 kartus perbrauk ją plaukelių augimo kryptimi.
5. Viena ranka prispausk odą šalia depiliuojamos vietos, kad ji įsitemptų, ir staigiu, ryžtingu judesiu atplėšk juostelę judesiu, nukreiptu prieš plaukelių augimo kryptį.
Nemėgink depiliuoti iš karto didelių odos plotų – judėk nedidelėmis juostelėmis: taip skaudės mažiau, o procedūrą seksis atlikti sklandžiau. Jei tyrelė atvės – gali ją vėl pašildyti mikrobangėje. Tik prieš tepdama ant odos patikrink, kad nebūtų pernelyg karšta, bei kruopščiai išmaišyk. Nepamiršk: mikrobangų krosnelės dažnai sušildo netolygiai.
Ka manot? g.gif green-eyed aciu uz paaiskinima drinks_cheers.gif
Atsakyti
o tai per kiek laiko kai su vasku nudepiliuotos rankos atauga tie plaukai mazdaug jums g.gif
Atsakyti
Pasidariau ta mase cukraus.Kaip visada nesiminke tai dadejau vandens ir tada dar paviriau ir dariau kaip parodyta cia Ir gavosi thumbup.gif Tik kaip kazkas minejo reikia ne viena karta pesti toje pacioje vietoje.Man rekejo kokiu 3-4.Bet uztat efektas koks. thumbup.gif Oda toookia svelni thumbup.gif thumbup.gif Paraudimas isnyko per kokias 15 min, o paberimas dar yra,bet neryskus.Tai sakiau pabaigsiu kojas ir lauksiu kol ataugs pazastu plaukeliai.Jie labai stori bet tikiuosi israus bigsmile.gif O kaip reikia tept ta mase,kad maziau skaudetu:pagal augimo krypti ir rauti pries,ar atvirksciai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 06 23, 20:19)
o tai per kiek laiko kai  su vasku nudepiliuotos rankos atauga tie plaukai mazdaug jums g.gif


Na, man tai po savaitės jau pradeda rodytis pirmieji, bet gal jie būna ne su šaknimi išrauti, bet šiaip kiekvienam skirtingai wink.gif
Atsakyti