Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(šypt @ 2009 06 20, 18:31)
Aš šiandien prisiskaičiau temų apie depiliaciją, prisiminiau, jog turiu vaško juostelių ir nusprendžiau ištraukti jas pagaliau iš giliausio vonios kampo ir panaudoti pagal paskirtį biggrin.gif Ką gi, po maždaug 30 min. (jeigu ne daugiau) sėdžiu su nudepiliuota viena pažastimi lotuliukas.gif  doh.gif Pavienius plaukelius pribaigiau su pincetu ax.gif Dabar kaupiuosi kitai pažasčiai. Neįsivaizduoju, kaip jūs sugebat bikini praravėti, man jau su pažastim vargas blush2.gif

As is savos patirties patariu vasko juostelemis pazastu nedepiliuot unsure.gif Vienakart prisidirbau... doh.gif su melynem po pazastim vaiksciojau savaite-diskomfortas enrealus, net rankas pakelus skaudedavo (manau tau tas pats unsure.gif ) .Juosteles skirtos kojom, pazastu oda lb plona, svelni, tai jos netinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2009 06 21, 11:44)
Reikės paieškoti 4u.gif

O po kiek laiko praeina jautrumas ir paraudimas po depiliacijos vašku? Pažastys dar raudonos ir labai jautrios, net nemalonu liesti unsure.gif



na statistiskai raso kad po 24h praeina ,bet kiekvienai merginai manau skirtingai gali buti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 06 21, 12:03)
As is savos patirties patariu vasko juostelemis pazastu nedepiliuot unsure.gif Vienakart prisidirbau...  doh.gif su melynem po pazastim vaiksciojau savaite-diskomfortas enrealus, net rankas pakelus skaudedavo (manau tau tas pats  unsure.gif ) .Juosteles skirtos kojom, pazastu oda lb plona, svelni, tai jos netinka  4u.gif

Man mėlynių lyg ir nėra, tik paraudę ir jautru. Ten tos juostelės iš tiesų skirtos veidui ir kitoms jautrioms vietoms, kaip kad bikini ar pažastys, tai sakau, gal nieko blogo nebus unsure.gif
Atsakyti
nu ka- nusipirkau inda vasko, rinkinyje dar ir mentele ir juosteles.. Eurokos nuolaidos visokios tai susigundziau...

Eisiu bandysiu depiliuotis bikini unsure.gif eina sau kaip bijau, man ten ziauriai skauda.. kojas tai su elektriniu visada depiliuoju o bikini niekaip negaliu su elektriniu depiliatorium, krasciukus tik pabandau ir zviegiu is skausmo... tai nezinau kaip cia bus su tuo vasku... gal geriau nei su elektriniu, staigiau- nuplesi ir tiek.. unsure.gif doh.gif

Parasysiu ispudzius veliau g.gif
Atsakyti
Krama, kaip sekesi, ar gyva dar smile.gif
Koki vaska pirkai ir kiek mokejai?
Atsakyti
Eina sau blink.gif blink.gif blink.gif koma.. kaip skaudaaaaaa..... doh.gif ir rauna nelabai kaip... gal plaukeliai per trumpi.. nu nezinau... apsidepiliavau krastelius ir tai nelabai kaip, o po to pribaigiau su elektriniu depiliatorium tuos krastus, daugiau negaliu doh.gif

nu ne man turbut bikinio depiliacija... blink.gif

Mokejau 17 lt su centais, bet didelis indas to vasko ir vandeniu nuplaunamos juosteles. siaip gal ir neblogas tas vaskas, gal as ne taip ka dariau kad man prastokai rove ir plaukeliai neilgi siaip buvo, skusta buvo pries gal 3 dienas.. tai va... g.gif
Atsakyti
Na va siandien dariau jau nezinau kelinta karta.Na lyg ir gavosi.As silta mase uztepiau ant medziagos ir tada prie koju.Nuplesiau ir issirove plaukeliai,bet ne visi.Ir labai greit atsalo.O kas dare ir gavosi ar jus minket ta mase?Ir dar prasymas:gal galit kas nuoroda kokia imest kur parodo kaip viska tiksliai daryt 4u.gif
Atsakyti
Labai dekoju visoms kas paraset savo nuomone dle ranku depiliacijos 4u.gif Pas mane jie sviesus, bet pradejau kasdien ziuret, ziuret. Na, pirmakart pries saule uzkliuvo, po to pradejau merginas stebet, ir vis delto nusprendziau, kad labai grazu kai rankos nudepiliuotos ax.gif Va ypac vasara, kai saule parodo kiekviena plaukiuka. Siandien buvau pazastu vasku depiliuot, tai ir rankas tuo paciu. Na, ka galiu pasakyt, siuo metu jausmas pasakiskas!!! Rankos tobulai svelnuteles wub.gif Taip smagu liesti, daug dailesnes man jos patapo biggrin.gif

Siaip as irgi sutinku, kad nereik perdet ir viska is eiles daryt, net to ko nereik Bet seniau depiliuodavau rankas, kojas, bikini, nuo siol viska ta pati + usus ir rankas, tai pojuciai kur kas geresni. O juk puikiai jaustis taip svarbu mirksiukas.gif

Be abejo visoms skirtingai su tuo paraudimu/paberimu (man bikini, pazastys dabar dazniausiai atsigauna po depiliacijos per pusdieni ar diena), bet kaip yra su rankomis? Ar jums greit paraudimas praeina? Man isbere siek tiek, jau dabar vakarop apmazejo. Bet va sia vasara laukia svarbi proga, idomu pries kiek reiks nusidepiliuot g.gif Ir ar (jums) ranku plaukai atauga tokiu pat tempu, kaip bikini ar pazastu? Kas kiek depiliuojat? ax.gif Na, jei tesiu dep, tai paciai po to aisku bus, bet po pirmo karto, dar zalia esu ax.gif

O del sauso koju skutimo, tai kazkada, kada buvau kaime pas mociute isvis dingo vanduo, tik arbatinuke siek iek buvo, sumasciau nusiskust kojas sausu budu. Eina sau, nusibruzinau nerealiai, net paliest negalejau unsure.gif Tad visad skutu su duso zele. Paprasciausia, jokios specialios neturiu. Nes daug isbandzius, nei tam skirta, nei paprasciausia nedave skirtingu rezultatu. Bet vis delto labiausiai patinka vyriskos skutimosi putos biggrin.gif Tada tiesiog be priekaistu nusiskuta(kai naudoju ne putas pasitaiko visokiu atveju).

Siandien nusipirkau skutimosi peiliukus, kurios neva su skutimosi zele juostelemis, tad nereik naudot duso zele ar pan. Na, tik suslapinti. Gal kuri turite??? Idomu ar geras daiktas, ryt butinai isbandysiu ax.gif Stai tokia paluote:

user posted image

Viska man depiliuoja kosmetologe, tai ji patepa zinoma po dep, o as pati tik kojas, tai papurskiu kartais cutasept f, taciau dazniausiai tik nusausinu ir po poros valandu paprastu kuno kremu istepu, tpfu tpfu, bet dazniausiai buna viskas ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tobsita: 22 birželio 2009 - 21:38
QUOTE(krama @ 2009 06 22, 13:57)


Mokejau 17 lt su centais, bet didelis indas to vasko ir vandeniu nuplaunamos juosteles. siaip gal ir neblogas tas vaskas, gal as ne taip ka dariau kad man prastokai rove ir plaukeliai neilgi siaip buvo, skusta buvo pries gal 3 dienas.. tai va... g.gif



Reikia bent tris savaites paauginti doh.gif kuo ilgesnis plaukelis tuo geriau ima...bet siaip is patirties man tie parduotuviniai vaskai visiskai nieko nerauna....
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 22, 22:36)
Be abejo visoms skirtingai su tuo paraudimu/paberimu (man bikini, pazastys dabar dazniausiai atsigauna po depiliacijos per pusdieni ar diena), bet kaip yra su rankomis? Ar jums greit paraudimas praeina? Man isbere siek tiek, jau dabar vakarop apmazejo. Bet va sia vasara laukia svarbi proga, idomu pries kiek reiks nusidepiliuot g.gif Ir ar (jums) ranku plaukai atauga tokiu pat tempu, kaip bikini ar pazastu? Kas kiek depiliuojat? ax.gif Na, jei tesiu dep, tai paciai po to aisku bus, bet po pirmo karto, dar zalia esu ax.gif

mano rankos gana plaukuotos, bet skirtingai nei ant koju, plaukai sviesus, dazniausiai neiimu del to i galva. Keleta kartu esu bandzius depiliuot putomis. Visai nieko, tik man putos nera itin veiksmingos, reik padirbeti gerai biggrin.gif

si rudeni man irgi buvo svarbi proga, ir nusprendziau pirma karta rankas depiliuoti vasku. Is anksto pasakysiu, kad kojas ir pazastis, bei bikini depiliuoju arba vasku, arba epiliatoriumi ilga laika jau, ir jautrumas, paraudimai praeina 1-2 dienu laikotarpyje.Jokiu berimu. Ranku oda tikrai neatrode man is jautriu, tuo labiau plaukai ploni. Depiliavausi iki sventes likus 10 dienu. Oda pirma diena buvo idealiai svelni ir lygi. Antra diena prasidejo nedidelis berimas, kuris peraugo i gana dideli, apimanti visa ranku plota. Na galvoju, stai kokia reakcija, bet dar savaite laiko, tikrai praeis ir sugis. Bet berimas nesiliove, tik didejo, nepadejo nei tepalai, nei purskalai, niekas. Teko rankas grimuoti. Po sventes praejus 2 dienom, rankos aisku sugijo cool.gif
Tokia mano patirtis su ranku depiliacija vasku. Ir kas galejo pamanyti mastau.gif

beje, atauga gana greit, kaip ir visi mano plaukai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 23 birželio 2009 - 03:00
Nu aš tai prisižaidžiau su tuo vašku doh.gif Šeštadienį depiliavausi pažastis. Viena pažastis graži, jokių paraudimų, jautrumų, švelni. Nu kita doh.gif Vis dar raudona, jautri. Šiandien ryte pastebėjau, kad raudonumas ir jautrumas truputį atlėgo, tačiau atsirado kažkokios pūslės ir negyva oda lupasi unsure.gif doh.gif Atrodo, abi pažastis depiliavau lygiai taip pat, prieš procedūrą pabarsčiau talku, o šitaip skirtingai man jos sureagavo g.gif
Atsakyti
merginos turiu tokia problemele... blush2.gif as niekad nesidepiliavau pas kosmetologe, visada ta dariau pati, dabar pagalvojau gal pas kosmetologe nusidepiliuoti vasku,tik gi reikia gerokai paauginti tuos plaukus kad issipestu,bet man geda bus rodyt nedepiliuotas kojas kosmetologei nes pas mane ant koju tai tikrai tamsus plaukeliai ir ju laabai daug doh.gif kaip isvengti to diskomforto? ar tom kosmetologem dzin,nieko nekomentuoja?
Atsakyti