Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

QUOTE(Rose Prick @ 2009 06 19, 16:29)
išsiviriau cukrų, gražiai išsiminko, bet plaukų nerauna  schmoll.gif  tai čia ką reiškia?dar er mažai cukraus?

Man irgi, issiminkyt issiminke, bet plaukeliu neeme ir nepese. Ispese labai nedaug doh.gif

QUOTE(relax @ 2009 06 19, 20:09)
Kvailas klausimas... blush2.gif O kaip  reik depiliuoti kojas skutant su peiliuku? Taip sausai, be nieko ar reik kokių putų? Aš tai kai pastebiu, kad jau atauginėja, šast ir nuskutu paprastai, kojos po to būna žiauriai raudonos, vietoj sijono lieka džinsai...
Ką darau ne taip? ax.gif

As tai skutuosi visada su kokia dusu zele istepus kojas. Sausu tikrai geriau neskust smile.gif

O su tais rankus depiliavimais, tai.. Yra pas mane tu plaukeliu, bet nedepiliuociau ne uz ka schmoll.gif jau ir taip man uztenka pazastu, bikini ir koju lotuliukas.gif pas mane jie yra sviesus ir kol kas niekam neuzkliuvo. Ir siaip, nepatiktu tas atauginejantis eziukas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klik: 20 birželio 2009 - 14:29
Pasigirsiu, siandien isbandziau cukraus depiliacija namuose smile.gif Galvojau nesigaus pasigaminti, bet kazka pasidariau. Dejau beveik is akies. Nezinau, ar mase tokia ir turi buti. Depiliavau tik bikini. Pries tai buvo tik skusta, plaukas storas ir ju daug, tai turbut galima isivaizduot skausma doh.gif Ir dar kitam kartui darbo truputi pasilikau. Uztenka pradziai.

Norejau paklaust kuo db galeciau patepti, nuraminti oda. Neturiu kazko ypatingo. Tinka kremas, ar pienelis?
Atsakyti
Aš šiandien prisiskaičiau temų apie depiliaciją, prisiminiau, jog turiu vaško juostelių ir nusprendžiau ištraukti jas pagaliau iš giliausio vonios kampo ir panaudoti pagal paskirtį biggrin.gif Ką gi, po maždaug 30 min. (jeigu ne daugiau) sėdžiu su nudepiliuota viena pažastimi lotuliukas.gif doh.gif Pavienius plaukelius pribaigiau su pincetu ax.gif Dabar kaupiuosi kitai pažasčiai. Neįsivaizduoju, kaip jūs sugebat bikini praravėti, man jau su pažastim vargas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2009 06 20, 19:31)
Aš šiandien prisiskaičiau temų apie depiliaciją, prisiminiau, jog turiu vaško juostelių ir nusprendžiau ištraukti jas pagaliau iš giliausio vonios kampo ir panaudoti pagal paskirtį biggrin.gif Ką gi, po maždaug 30 min. (jeigu ne daugiau) sėdžiu su nudepiliuota viena pažastimi lotuliukas.gif  doh.gif Pavienius plaukelius pribaigiau su pincetu ax.gif Dabar kaupiuosi kitai pažasčiai. Neįsivaizduoju, kaip jūs sugebat bikini praravėti, man jau su pažastim vargas blush2.gif



o man juosteles vasko ( Veet) visiskai neveiksmingos verysad.gif gal kazka netaip darau,nors seip pagal instrukcija g.gif bet israuna tik kokius 50proc. plaukeliu.
Gall zinote geresniu juosteliu kokiu nors?
P.s. viena syki pabandziau maza ploteli ant kojos vaikinui savo tai gerai jam isrove ta juostele biggrin.gif bet tai ka dabar ir man toki miska atsigaunti kaip pas ji kad issirautu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2009 06 19, 20:09)
Kvailas klausimas... blush2.gif O kaip  reik depiliuoti kojas skutant su peiliuku? Taip sausai, be nieko ar reik kokių putų? Aš tai kai pastebiu, kad jau atauginėja, šast ir nuskutu paprastai, kojos po to būna žiauriai raudonos, vietoj sijono lieka džinsai...
Ką darau ne taip? ax.gif


Sausai doh.gif , juk tai baisu, gali isipjauti doh.gif . Yra specialus kremas arba putos skutimuisi. O po skutimosi as oda patepu raminamuoju, vesinamuoju kremu. Tada odele minksta, svelni ir jokiu paraudimu :4u
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 20 birželio 2009 - 18:29
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 06 20, 19:25)
Sausai doh.gif , juk tai baisu, gali isipjauti doh.gif . Yra specialus kremas arba putos skutimuisi. O po skutimosi as oda patepu raminamuoju, vesinamuoju kremu. Tada odele minksta, svelni ir jokiu paraudimu  :4u

O jei su tuo kremu ar putomis skutimuisi skutiesi tai tada neisipjauni? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 06 20, 20:37)
O jei su tuo kremu ar putomis skutimuisi skutiesi tai tada neisipjauni? blush2.gif

aš tik kelis kartus esu įsipjovusi schmoll.gif o skutuosi dažniausiai su dušo žele g.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 20, 19:07)
o man juosteles vasko ( Veet) visiskai neveiksmingos  verysad.gif  gal kazka netaip darau,nors seip pagal instrukcija  g.gif  bet israuna tik kokius 50proc. plaukeliu.
Gall zinote geresniu juosteliu kokiu nors?
P.s. viena syki pabandziau maza ploteli ant kojos vaikinui savo tai gerai jam isrove ta juostele  biggrin.gif  bet tai ka dabar ir man toki miska atsigaunti kaip pas ji kad issirautu  hihihi.gif
Man jos veiksmingos, tik pavargti tenka smile.gif Po kiekvieno plėšimo jas vėl kartu sulipinu ir nuimu iš naujo, prieš depiliaciją odą pabarstau talku. Antrą pažastį kažkaip smagiau ir greičiau nusidepiliavau. Nervina tai, kad reikia po kelis kartus plėšyt toje pačioje vietoje, o galų gale likusius pavienius plaukelius praravėt su pincetu. Tikiuosi, jog nereikės šios nemalonios procedūros atlikinėti taip dažnai kaip ir skutimosi biggrin.gif

Kažkur skaičiau, kad gyrė kažkokius "Strep" vaško pleistrus, bet pati asmeniškai išbandžiusi nesu schmoll.gif

QUOTE(Rose Prick @ 2009 06 20, 20:43)
o skutuosi dažniausiai su dušo žele  g.gif
Aš tai nugvelbiu vyriškų skutimosi putų flirt.gif hihihi.gif
Papildyta:
Beje, ką jūs naudojat po depiliacijos? Pasitepiau kūno losjonu, tai taip užgraužė, kad su ašarom kentėjau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2009 06 20, 21:25)
Man jos veiksmingos, tik pavargti tenka smile.gif Po kiekvieno plėšimo jas vėl kartu sulipinu ir nuimu iš naujo, prieš depiliaciją odą pabarstau talku. Antrą pažastį kažkaip smagiau ir greičiau nusidepiliavau. Nervina tai, kad reikia po kelis kartus plėšyt toje pačioje vietoje, o galų gale likusius pavienius plaukelius praravėt su pincetu. Tikiuosi, jog nereikės šios nemalonios procedūros atlikinėti taip dažnai kaip ir skutimosi biggrin.gif

Kažkur skaičiau, kad gyrė kažkokius "Strep" vaško pleistrus, bet pati asmeniškai išbandžiusi nesu schmoll.gif

Aš tai nugvelbiu vyriškų skutimosi putų flirt.gif hihihi.gif
Papildyta:
Beje, ką jūs naudojat po depiliacijos? Pasitepiau kūno losjonu, tai taip užgraužė, kad su ašarom kentėjau blink.gif

as esu skaiciusi,kad negalima su niekuo tepti,nes kazkaip patenka tada lyg ir i vidu ten.Nu kazkas tokio.Nezinau kiek ten tiesos,bet as asmeniskai niekuo netepu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 06 20, 22:56)
as esu skaiciusi,kad negalima su niekuo tepti,nes kazkaip patenka tada lyg ir i vidu ten.Nu kazkas tokio.Nezinau kiek ten tiesos,bet as asmeniskai niekuo netepu... 4u.gif



Negalima nieko tepti kas turi alkocholio- o kuno kremai dazniausiai jo turi.. geriausia pirkti specialiai kremuka po depiliacijos, nebrangiai jie kainuoja parduotuvese buna
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 20, 22:39)
Negalima nieko tepti kas turi alkocholio- o kuno kremai dazniausiai jo turi.. geriausia pirkti specialiai kremuka po depiliacijos, nebrangiai jie kainuoja parduotuvese buna
Reikės paieškoti 4u.gif

O po kiek laiko praeina jautrumas ir paraudimas po depiliacijos vašku? Pažastys dar raudonos ir labai jautrios, net nemalonu liesti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2009 06 20, 20:25)
Beje, ką jūs naudojat po depiliacijos? Pasitepiau kūno losjonu, tai taip užgraužė, kad su ašarom kentėjau blink.gif


Bikini tepu Anna Lotan alijošių žele (rašo, kad drėkina, veikia priešuždegimiškai, ramina sudirgintą odą), man tikrai gerai padeda. Viską kitką tepu specialiu losjonu po depiliacijos, arba jei jo neturiu, bet kokiu tuo metu turimu pieneliu/kremu/kūno sviestu.

QUOTE(šypt @ 2009 06 21, 09:44)
O po kiek laiko praeina jautrumas ir paraudimas po depiliacijos vašku? Pažastys dar raudonos ir labai jautrios, net nemalonu liesti unsure.gif


Penktadienį vakare depiliavausi bikini vašku, vakar dar vietom buvo truputį raudona, šiandien atrodo puikiausiai ax.gif Odos sudirgimas, raudonis ir jautrumas būna maždaug 1-2 dienas.
Atsakyti