Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

kazkoks psichozas cia visom su tuo cukrum ir tos dienos depeliacija wink.gif
butinai parasykit paskui atsiliepimus kaip neatauga smile.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(nippe @ 2009 06 18, 23:01)
zinoma skonio  mirksiukas.gif
As asmeniskai nepastebejau nei vienos moters su depiliuotom rankom  g.gif nors atkreipu demesi ax.gif



as irgi, pazistu(be saves) tik viena mergina kuri depiliuoja.
bet man baisiai negrazu, jei tie plaukai dar juodi buna..
arba jei lb ilgi plaukai, o apsivilko kokia sulknele puosnesne ar pan. kazkaip nesiziuri.
arba nuotraukose labai pastebiu - viskas grazu ir tiek plaukai doh.gif
Atsakyti
o aš mėgstu kai visur saikas yra schmoll.gif kažkaip suprantu jei pas merginą tamsūs garbanoti plaukai ant rankų tai gal ir reikia depiliuoti, bet aš pvz tamsaus gymio, dažniausiai šiek tiek įdegus tai pas manę tų plaukelių ant rankų beveik nesimato nors jie ir ilgoki rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2009 06 19, 13:58)
o aš mėgstu kai visur saikas yra  schmoll.gif  kažkaip suprantu jei pas merginą tamsūs garbanoti plaukai ant rankų tai gal ir reikia depiliuoti, bet aš pvz tamsaus gymio, dažniausiai šiek tiek įdegus tai pas manę tų plaukelių ant rankų beveik nesimato nors jie ir ilgoki  rolleyes.gif


Prie ko čia saikas, tai tada turėkim saiką ir kojų ar bikini nedepiliuokim bigsmile.gif Bet tais atvejais saikas jau kažkodėl nebegalioja g.gif
Mano rankų plaukeliai labai šviesūs ir ploni, ir jų nesimato jei gerai neįsižiūri, bet aš labai nejaukiai jausčiaus jei jų nedepiliuočiau. Man tai tolygu nedepiliuotam bikiniui/pažastim/kojom. Ir kaip čia kažkuri minėjo, labai negražu ant kitų rankų tokie plaukeliai (nepriklausomai nuo to, mergina pasipuošus gražia suknele ar ne) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 19 birželio 2009 - 15:02
QUOTE(Finna @ 2009 06 19, 16:01)
Prie ko čia saikas, tai tada turėkim saiką ir kojų ar bikini nedepiliuokim bigsmile.gif  Bet tais atvejais saikas jau kažkodėl nebegalioja g.gif
Mano rankų plaukeliai labai šviesūs ir ploni, ir jų nesimato jei gerai neįsižiūri, bet aš labai nejaukiai jausčiaus jei jų nedepiliuočiau. Man tai tolygu nedepiliuotam bikiniui/pažastim/kojom. Ir kaip čia kažkuri minėjo, labai negražu ant kitų rankų tokie plaukeliai (nepriklausomai nuo to, mergina pasipuošus gražia suknele ar ne) smile.gif


o kaip gyveni kai atsiaugint depiliacijai reikia, juk tuo metu jie matosi? g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niren: 19 birželio 2009 - 15:14
Na aš gal ne taip pasakiau, bet man žinokit baisiau atrodo aki jie atauginėt pradeda nei kad visai nedepiliuoti schmoll.gif čia aišku kiekvieno asmeninis reikalas 4u.gif jei mergina kasdien skutasi rankas ir nesimato nieko tai valio, bet jau man tas ežiukas doh.gif turėjau kursiokę kuri rankas depiliavo tai taip negražiai atrodydavo tie mažučiai kai atauginėt pradeda doh.gif


išsiviriau cukrų, gražiai išsiminko, bet plaukų nerauna schmoll.gif tai čia ką reiškia?dar er mažai cukraus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rose Prick: 19 birželio 2009 - 15:31
o man kaip uzeina, kartais rankas depiliuoju kartais ne, bet tikrai neatrodo negraziai kai ataugineja, kad beveik nieko nesimato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo summergirl: 19 birželio 2009 - 18:04
Gali būt, hormonai pasidarbavo tongue.gif
Rankų nedepiliuoju, nors plaukai ilgi, bet šviesūs smile.gif
Atsakyti
Kvailas klausimas... blush2.gif O kaip reik depiliuoti kojas skutant su peiliuku? Taip sausai, be nieko ar reik kokių putų? Aš tai kai pastebiu, kad jau atauginėja, šast ir nuskutu paprastai, kojos po to būna žiauriai raudonos, vietoj sijono lieka džinsai...
Ką darau ne taip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niren @ 2009 06 19, 15:13)
o kaip gyveni kai atsiaugint depiliacijai reikia, juk tuo metu jie matosi?  g.gif  smile.gif


Gyvenu gerai smile.gif Nesimato (nebent iš labai arti tam tikru kampu įsižiūrėtum), jie labai ploni ir labai šviesūs, be to ir neauginu daug.

QUOTE(summergirl @ 2009 06 19, 18:01)
bet tikrai neatrodo negraziai kai ataugineja, kad beveik nieko nesimato smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2009 06 19, 20:09)
Kvailas klausimas... blush2.gif O kaip  reik depiliuoti kojas skutant su peiliuku? Taip sausai, be nieko ar reik kokių putų? Aš tai kai pastebiu, kad jau atauginėja, šast ir nuskutu paprastai, kojos po to būna žiauriai raudonos, vietoj sijono lieka džinsai...
Ką darau ne taip? ax.gif

aisku geriau skustis kojas duse arba vonioje, o jei nesudrekinus tai zinoma naudok putas, nes as isivaizduoju kaip skauda bruzinti sausa oda peiliukais, o jei dar oda suzvarbus tai brrrrr isvis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2009 06 19, 19:09)
Kvailas klausimas... blush2.gif O kaip  reik depiliuoti kojas skutant su peiliuku? Taip sausai, be nieko ar reik kokių putų? Aš tai kai pastebiu, kad jau atauginėja, šast ir nuskutu paprastai, kojos po to būna žiauriai raudonos, vietoj sijono lieka džinsai...
Ką darau ne taip? ax.gif



tai aisku su putom. neisivaizduoju kaip kojos atrodys jei bruzint be nieko blink.gif
visada skutu vonioj,po karsto vandens.
jei be putu- tai vandeny, tada neisidursi
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2009 06 20, 10:53)
aisku geriau skustis kojas duse arba vonioje, o jei nesudrekinus tai zinoma naudok putas, nes as isivaizduoju kaip skauda bruzinti sausa oda peiliukais, o jei dar oda suzvarbus tai brrrrr isvis  4u.gif



aha man irgi toks siurpuliukas perejo brrr kai perskaiciau... prisimenu bendradarbe pasakojo kad ant sausos odod skuto netycia isipjove ir mesa istrigo tarp peiliuku,brrrrr negaliu net pagalvoti apie skutimasi ant sausos odos fear.gif
Atsakyti